Garmin Nuvi 760 kratek pregled

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Lorus

Pripravnik
3. sep 2007
410
0
16
ljubljana
Lahko storiš sledeče: zvečer doma zalaufaš PC, v njega vklopiš garmina z njegovim USB kablom in pustiš PC vklopljen do jutra in Garmin se ti bo nafilal do konca ...

Jaz tega nisem še nikoli naredil in si lastim Garmina sedaj 1 mesec.

Zadnjič sem nekaj zaštrikal in se ni hotel ugasniti, ker je bil programsko blokiran ...

Pri 100% osvetlitvi ekrana je deloval malo dalj kot pa 3h.
shocked-1.gif


Drugič: v avtu 1,5h vožnje brez 12V napajanja, 40% osvetlitve + igranje MP3-jev: porabil niti 1 črtico

Tako da ... Očitno ima dobro baterijo
aplauz.gif
 

Lorus

Pripravnik
3. sep 2007
410
0
16
ljubljana
Citat:
Uporabnik Tanajazara pravi:
2. Povprečna hitrost potovanja je 357 km/h, skupno povprečje je 346 km/h. Ostali podatki so točni. WTF?

No pa smo pri tej "napaki", ki mislim da ni glih napaka ...

Pripeta slika, ki jo lahko z drugačnimi vendar v vsakem primeru prevelikimi številkami ponovim, kadarkoli ...

Kako sem do tega prišel???

Imel sem vklopljeno: Prikaži sled

Pogledal v ta meni in videl vse BP!

Nato sem šel v meni, kjer sem obstoječe sledi pobrisal ...

In dobil sem fenomenalne rezultate ...

Tako da .. to je in ni bug ... Vsakič ko pobrišeš sledi, moraš pobriati/ponastaviti tudi vse te ostale parametre ...

Upam da sem komu kaj pomagal ...
315950-CudniEkran.JPG
 

Priponke

  • 315950-CudniEkran.JPG
    315950-CudniEkran.JPG
    30,3 KB · Ogledi: 263

ROZKO

Zelenc'
30. apr 2008
2
0
1
Živjo še enkrat!

Hvala za trud,pa še vedno ne razumem glede polnjenja baterije:

Se pravi večina vas nikoli ne gleda ali se je baterija napolnila,preprosto vzamete garmina iz avta in to je to?

Mal me vseeno skrbi glede na to,da baterija ni zamenljiva?
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.195
20
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik ROZKO pravi:
Živjo še enkrat!

Hvala za trud,pa še vedno ne razumem glede polnjenja baterije:

Se pravi večina vas nikoli ne gleda ali se je baterija napolnila,preprosto vzamete garmina iz avta in to je to?

Mal me vseeno skrbi glede na to,da baterija ni zamenljiva?
Mi smo leta 2008. To dandanes ni več tako pomembno kot v času Ericssona GA628 in NiMH baterij.
zmaga.gif
 

steni

Fizikalc
5. jan 2008
682
39
28
Ravne na Koroškem
@Lorus: Zbrisal samo sledi (Orodja/Moji podatki/Počisti dnevnik potovanja), podatkov o poti in največji hitrosti pa nisem ponastavil. Napravil sem preko 100(sto) km vendar do opisane anomalije ni prišlo. ????
Kot sem že zapisal, se na moji napravi po namestitvi fw 2.70 ta "napaka" ni več pojavila. Pred tem pa sem jo pogosto opazil.
O tej "napaki" pa sem bral tudi tu: http://www.gpspassion.com/forumsen/topic.asp?TOPIC_ID=105836
 
Nazadnje urejeno:

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Če si kdo želi namestiti dodatna vozila-ikone, direktni link je tukaj.

http://www8.garmin.com/vehicles/bundles/allvehicles.html

Snecer a se da dobiti tudi kakšno mini, mini ikonco(vsaj pol manjšo kot je tista puščica v Garminu)ali pa samo močno pikico?

Recimo ko greš kam peš in si želiš videti čimbolj točno lokacijo, tista velika puščica ali pa avto ti pa preriše tri hiše;( in si točno lokacijo lahko samo približno predstavljaš.

Pa še to me zanima kako na Garminu(200w) nastaviš, da bi ti shranjeval sled, ki jo potem lahko preneseš v mapsource?

Lp
 
Nazadnje urejeno:

Lorus

Pripravnik
3. sep 2007
410
0
16
ljubljana
Čudno ...

Jaz imam tudi fw 2.70 in imam še vedno to anomalijo ...

Mene ne moti, ker pač potem vse pobrišemin je vse tako kot me zanima ...

Zaenkrat mi Nuvi služi več kot odlično!
 

janezpesec

Pripravnik
6. jan 2008
487
0
16
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Pa še to me zanima kako na Garminu(200w) nastaviš, da bi ti shranjeval sled, ki jo potem lahko preneseš v mapsource?
Nuvi 200w tega ne podpira, to imajo samo boljsi modeli. Na nekaterih verzijah firmwarea na 200-ki je pa stvar delovala.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

O modelu 200 sprašujejo... za 760 ni težav. Malo so res "popacali" temo.
 

dejch

Zelenc'
7. maj 2008
2
0
1
Kaj pa statistika kilometrine na garminu 760. Ko primerjam s števcem na avtu, gre razlika-avto kaže manj kilometrov.
Ali gre v tem primeru zaupat garminu in je mogoče kilometrina na avtu drugačna zaradi profila gum itd.?
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Ma dej ne komplicirat zaradi par kilometrov.... Koliko ti pa števec laže, torej če ti šte4vec laže ti tudi kilometri drugače kažejo. Je pa tko, če imaš veliko semaforjev zna biti da garmin več pokaže ker ti verjetno včasih tudi pokaže hitrost čeprav si na mestu in takrat verjetno tudi kilometre šteje.... Uglavnem to je brez veze komplicirat zarad tega, navigacija je namenjena navigiranju in ne spremljanju hitrosti in kilometrov in ne vem kaj še.
 

dejch

Zelenc'
7. maj 2008
2
0
1
Če na 16 km avto števca garmin kaže 1 km več, si pa zračunaj tvojih "par kilometrov". Seveda je namenjena tudi spremljanju kilometrov, ta funkcija ni vključena samo zato, da je.
Sprašujem, če ma kdo podobne izkušnje oz preverjene informacije in ne predvidevanja.