Garmin Nuvi 760 kratek pregled

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

ajvanho

Pripravnik
3. sep 2007
463
6
18
Pa daj ne kle gor reklame delat, jih bo prec zmankal... Šibam še jest po enga.

Še usput eno vprašanje: A obstaja kaj PODOBNEGA tudi za Garmina, bolj po domače povedano, kakšen program, ki omogoča predvajanje movie datotek na Nuviju.

lepo se imejte
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Pravijo da ne. Ne obstaja.
frown-1.gif


Nove verzije Nuvijev naj bi imele tudi to opcijo.


Kar šibaj, da jih ne bo zmanjkalo.
smile-1.gif


Imajo pa tudi na sončne celice, nobel izgleda, a 129 evrov je pa malo huda. Tolikokrat ga pa tudi ne rabim, da bi bilo ekvivalentno porabi baterij.
 

ajvanho

Pripravnik
3. sep 2007
463
6
18
Ma če je tako, kot pravi leni, da en komplet AAA baterij zadostuje za 3-4 kratno polnjenje, potem je to, več, kot odlično. Sonce pa je zaenkrat res še predrago.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Baje so izumili denar a mi, na Gorenjskem, tega ne priznamo, kadar gre za dam, pa če nas kdo
10.gif



Največ s čim se sprijaznimo je, da roka roko umije. Pa še tu, je sosedova voda najboljša.
cheer.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Smo že napisali. Če ni motenj na isti frekvenci, je poslušanje normalno.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Mi ko smo sli po Italiji se mi je zdel FM odajnik popolnoma neuporaben. Non stop je sumelo, saj je ogromno radijskih postaj ki pokrivajo vecina frekvenc
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Fora je tudi v tem kje imaš nameščenega nuvija, ker ima fm odajnik majhen radij
 

ajvanho

Pripravnik
3. sep 2007
463
6
18
Citat:
Uporabnik raners pravi:
Jaz sem si napravo povezal z standardnim 3.5 mm audio jack kablom (iz izhoda za slušalke na AUX IN na avtoradio) in dela fenomenalno...

Tole tudi ni neumna ideja, če šumi motijo.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.803
438
83
Jaz pa bi vprašal, če hočem zvok (mp3) oddajat na FM frekvenci, ali moram imeti priljučeno napravo na napajanje? Sicer tega problema nimam jaz, vendar pa mi je ob iskanju (na avtoradiu je bilo vklopljeno avtomatsko iskanje) frekvence, ki sem jo določil na Garminu, nikoli ni našlo tistega Garmina, pa sem probal na dosti različnih frekvencah... Bi mi lahko kdo pomagal?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne, ni treba, FM dela na vgrajeno baterijo tudi oziroma prav vse funkcije delajo na baterijo razen TMC sprejema, ki je v kablu za napajanje.

Jaz sem celo oddajal mp3 iz nuvija na gsm, ki ima radijski sprejemnik... za testiranje
smile-1.gif
Brez problema deluje.

Jaz imam kar na 88.1 ...
 

ajvanho

Pripravnik
3. sep 2007
463
6
18
Ampak tale Evropa, ki je original naložena na Garminu, je pa katastrofa. Kakšen ovinek je meni ponujal, preden naj bi me pripeljal domov, jao jao, ko pa sem zamenjal zemljevid za AdraRoute+AdriaTopo, pa je takoj prešaltal na najbližjo varianto
zmaga.gif
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.803
438
83
Ko si že omenil AdriaRoute... Ko sem naložil Adriaroute na nuvija 760, se mi je zdelo, kot da bolj počasi nalaga karte... Ali bi moral zbrisat kak jezkiovni vmesnik, da bi bilo več prostora na napravi ali to nebi nič pomagalo? Pa če bi pomagalo: katere datoteke zasedajo največ prostora, ker jezikovni vmesniki in podobno zasedejo zelo malo prostora?
 

steni

Fizikalc
5. jan 2008
682
39
28
Ravne na Koroškem
Ali je še kdo opazil probleme z update-om 2.70 ?
Včeraj sem naložil posodobitev in nisem opazil nič posebnega. Danes, pa ko sem popoldan vključil 760-ko (od včeraj zvečer pa do danes je nisem več vklapljal) je bila ura 2:00; satelite mi je iskal več kot 8 minut. Po izklopu in ponovnem vklopu je bila ura zopet 2:00, satelite pa je zopet iskal več kot 7 minut.
bonk.gif

Nazaj sem naložil 2.60, pa deluje brezhibno.
Še kdo z podobnimi problemi ?