Formula 1 sezona 2021

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.564
9.413
113
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.730
6.910
113
Ne, ni, ravno to pa je diskrecijska pravica direktorja dirke. In s tem bi rešil vse probleme ne da bi šel mimo pravil. Mi bi pa lahko gledali 3 ali 4 korge dvoboja na nož, ne da bi se na koncu spraševali, kdo je/bo prvak.
Rdeča zastava je bila v teh razmrah (neposreden dvoboj za naslov, malo krogov do konca, nejasnost, kako hitro bodo pospravili, čim manj vplivati na razplet ...) edina rešitev.
Resitev za? Saj je rekel massi da ne bodo sprejemali odlocitev glede na pomen dirke. Ali bi morali? Zakaj? Potem bi v UK tudi lahko…
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.730
6.910
113
Saj je edini primerne starosti da je že lahko resen :)
Kak hami iz monaca pred leti, ko se je kujal nad rosbergom in ni zelel na podelitev, bi drugace odreagiral
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.730
6.910
113
Rosberg himself was the last driver to beat Hamilton in a world championship in 2016. With Verstappen, he now has a successor. "The aggression he brings to the table is really unheard of. You can compare it to Senna and Schumacher. That driving style is really going for it, Lewis even had to adapt and become more agressive himself. Lewis is one of the best in wheel-to-wheel racers, but Verstappen shows he's almost better. He's really hyper-aggressive."
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Upam, da si najjaći ne bo kakšne žile prerezal:

""No one will ever be greater than Schumi": Toto Wolff says Michael Schumacher is the GOAT despite Lewis Hamilton's statistics
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.730
6.910
113
MSju fali tista brutalna hitrost ki jo je senna znal uprizorit, podobno dela max na qualy.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Resitev za? Saj je rekel massi da ne bodo sprejemali odlocitev glede na pomen dirke. Ali bi morali? Zakaj? Potem bi v UK tudi lahko…
Naucita se ze s sjtvjem da je masi in ne massi. Slednji je dirkac. Nasploh opazam, da hamiltona podpirajo nepoznavalci f1 in lastniki raznih toyot verso, c picassojev in ostalih mpv, navijacev rallyja, nascarja in gt 2 in vseh mogocih moto tekmovanj vkljucno s kosarko, odbojko in golmanom golobom, kavc dirkaci. Maxa pa povecini poznavalci in izkljucni gledalci f1, lastniki sportnih vozil in niti ob pivu ne znajo govoriti o cem drugim kot napredku v f1. In ferrariju, ki je senca samega sebe. Ter tesle, ki je pedrska torbica omejencev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.730
6.910
113
Eni so ocitno pozabili celotno sezono in gledajo samo zadnjo dirko.
Ni cudno da se jim zdi blm goat, ker so “pozabili” zgodovino
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.159
1.188
113
www.adriamedia.si
Resitev za? Saj je rekel massi da ne bodo sprejemali odlocitev glede na pomen dirke. Ali bi morali? Zakaj? Potem bi v UK tudi lahko…
Za to, da lahko gledamo dirkanje do konca in da se po koncu ne krega in ne pritožuje. In ja, ker je šlo za odločitev o naslovu prvaka v zadnjih krogij, je seveda edino logično in prvilno, da se stvari pdredi temu, da se dvoboj razplete na progi, da gledalcu uživajo in da je tisti, ki je prvak, ko zapelje čez ciljno črto prvak tudi 2 meseca kasneje.
Kakorkoli obrneš, Massi ni dorasel svojemu delu.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.159
1.188
113
www.adriamedia.si
Naucita se ze s sjtvjem da je masi in ne massi. Slednji je dirkac. Nasploh opazam, da hamiltona podpirajo nepoznavalci f1 in lastniki raznih toyot verso, c picassojev in ostalih mpv, navijacev rallyja, nascarja in gt 2 in vseh mogocih moto tekmovanj vkljucno s kosarko, odbojko in golmanom golobom, kavc dirkaci. Maxa pa povecini poznavalci in izkljucni gledalci f1, lastniki sportnih vozil in niti ob pivu ne znajo govoriti o cem drugim kot napredku v f1. In ferrariju, ki je senca samega sebe. Ter tesle, ki je pedrska torbica omejencev.
Skratka, sklepaš, da podpiram Hamiltona? Očitno te muči funkcionalna nepismenost ... Čeprav, moram priznat, verjetno sem te malo narobe razumel, ker se sicer niti ne prepoznam v opisu ...
PS: dirkač je Massa. Je pa res, da je tale nesposobnež od FIA pa res Masi in ne Massi, moja napaka ...:oops1:
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.730
6.910
113
Hja, ampak a je fer sprejet odlocitev ki bi bolj ustrezala lewisu samo zato ker je zadnja dirka?
Kaj ce bi po restartu nekdo torperdiral nekoga.
Najbolj fer bi bilo da bi samo max in lujz vozila zadnjih 5 krogov?

Sicer pa, glede cesa se misli merc pritozit? A ni napisano v pravilih da se lahko race director sam odloci o SC proceduri?