Formula 1 sezona 2021

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.732
6.910
113
Btw, a ne bo nihce komentiral da je v bistvu merc takticno zajebal?

So what ce bi lujz zgubil pozicijo, imel pa bi frišne gume in snedel maxa za šalo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.370
301
83
Pa misliš, da bi rbr šel potem na menjavo? Zajebal so edino zame, da so prehitro sneli rumene, vse ostalo je bilo zgolj naključje, ki se ga ni dalo predvideti, iz zaledja pa je rbr zlahka prirejal taktiko. Dvomim, da bi lojza lahko menjal brez izgube...ali se motim?
 
15. jan 2019
3.459
1.086
113
bog i batina
ko naš Masleša
Screenshot_2021-12-12-20-23-37-758_com.android.chrome.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik in darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.732
6.910
113
Potem bi max izgubil, saj smo videli jeddah kako stroge kazni je fasal.

kakorkoli, masi je zdaj samo tarča gneva merca, ker so zajebali sami. Poleg tega pa ded ni imel izbire kaj naredit, pod SC pa noben direktor dirk noče/ne more odločati na razplet WC…to bi bila se vecja farsa kot Spa letos. Torej kaj bi pa ded naredil?
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.370
301
83
Tale racing in let them race in njegovo odločanje nad pravili bi bili prav le v primeru, da imata oba podobne pnevmatike, kot npr če bi bila še oba na belih od prve menjave. Z njegovo potezo, pa je dejansko vzel naslov lojzi, ki je mulca celo tekmo pral s časi. Se pa sprašujem, ker je šport zadnja leta vse bolj biznis, koliko oz. koliko več so mu ponudili v rbr, da si je premisli? Kaj pa če je vse res :)
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
790
809
93

Mercedes ne popušča, pripravlja pritožbo....
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.732
6.910
113
Hja ce ima masi vse vajeti v rokah, potem ne morejo nic…

jih pa zelo pece vidim, celo bolj kot bi mene ce bi blm zmagal. Sore losers ocitno?
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Tale racing in let them race in njegovo odločanje nad pravili bi bili prav le v primeru, da imata oba podobne pnevmatike, kot npr če bi bila še oba na belih od prve menjave.

Zakaj pa to? Še najboljše, da jih vprašajo, če imata oba enako goriva, po kolk so zavorne ploščice obrabljene, pa če koga še tišči lulat... RBR je gemblal in se je izšlo. Tough luck. Tudi LH je dobil že naslov na tak način (Glock), ker "nista bila na enakih gumah."

Lahko pa bi Merc parrkiral Bottasa v steno, pa bi podlajšali SC...Tudi RBR je potegnil Pereza v bokse, ker je že avto nekaj nagajal pa da nbi kje na pisti ostal in podaljšal SC...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.732
6.910
113
Bottasu ni moglo bolj dol veset za blm, kot mu je to dirko…prej bi verjetno kaksnega strolla nasrali da to naredi…
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.370
301
83
Rbr ni nič gemblal, menjal je brez izgub in tveganja btv. Marsikaj bi lahko, ampak nebi imelo nič z dirkanjem potem veze tole z botasem. Pokazal mu je 50 krogov kako se vozi, zmaga je bila samo sreča. Tako smo vsi želeli poštenega fajta ane, na koncu pa dobili sicer super dirko...ampak brez pošteneg fajta. Čestitke valda Max, ampak Ham si je za moje pojme zadnjo dirko bolj zaslužil in s tem tudi prvaka, saj smo rekli naj zmaga boljši...zame je zvozil bolje, res pa ne zmaga vedno boljši.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.732
6.910
113
Postenega fajta na tej stezi ni mogoce pricakovati, še pomnite kako alonso ni mogel mimo Petrova pa se je isto boril za naslov.
Drugo leto bo baje lazje prehitevat in bo mogoce vec postenih bojev
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.078
391
83
@SJTV1

Kaj je s tem tipom Aichi na onem drugem portalu. Stalno je tako pljuval vse komentatorje, potem ste mu pa vi na TV dali možnost, da se izkaže, pa je pogorel na celi črti. Sem pričakoval, da se bo kaj umiril, pa je še vedno enako tele. Še vedno pljuva vse komentatorje, čeprav so daleč boljši od njega. Kako špila šerifa na onem portalu, niti pisal ne bom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888
15. jan 2019
3.459
1.086
113
Tale racing in let them race in njegovo odločanje nad pravili bi bili prav le v primeru, da imata oba podobne pnevmatike, kot npr če bi bila še oba na belih od prve menjave. Z njegovo potezo, pa je dejansko vzel naslov lojzi, ki je mulca celo tekmo pral s časi. Se pa sprašujem, ker je šport zadnja leta vse bolj biznis, koliko oz. koliko več so mu ponudili v rbr, da si je premisli? Kaj pa če je vse res :)
pral ga je z nelegalnim avtom
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan in Robert
I

Izbrisan uporabnik 474

@SJTV1

Kaj je s tem tipom Aichi na onem drugem portalu. Stalno je tako pljuval vse komentatorje, potem ste mu pa vi na TV dali možnost, da se izkaže, pa je pogorel na celi črti. Sem pričakoval, da se bo kaj umiril, pa je še vedno enako tele. Še vedno pljuva vse komentatorje, čeprav so daleč boljši od njega. Kako špila šerifa na onem portalu, niti pisal ne bom.

Tip je živo tele, dela se pa za največjega znalca. Da ne omeni, da če kaj rečeš čez njegove izpade, fašeš ban, dok si rekel keks. Pač je malo butthurt...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.370
301
83
Mosseero...
Vsi ste bili za to, da se naj na zadnji dirki pozabi na vse in se naj sfajtata. Tole pač ni bil fajt.