FORMULA 1 ENI MAGYAR NAGYDÍJ 2011 (VN Madžarske)

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.721
6.904
113
MS zdaj povedal....gearbox je crknil.

Kot zanimivost...da se je izognil trčenju s masso je namerno zavrtel avto, če tega ne bi naredil, bi se zaletela. Poštena poteza.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.500
888
113
Spet nekaj dezja. Torej spet akcija.

Hamilton je zrel za kazen, glede nq njegove manevre v nasprotno smer voznje
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.500
888
113
Alisic ne folga vec
smile-1.gif
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Bastards. Sam se je tut sam zajebu k je sou na Inter. Sam penalty se mi zdi pa mal 2 much
 

legionar

Fizikalc
13. sep 2010
2.427
5
38
Če ne bi voznik Force Indie res orot hitro odreagiral bi mel sred steze razbitga meclarna, tako da je kazen čisto na mestu, prej bi blo za razmišljat o 10 sec postanku.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.721
6.904
113
Tako je, tole kar je naredim hamilton je veliko bolj nevarno bilo, kot pa tisto kar je naredil MS v silverstonu, pa je takrat fasal 10sec.

Zgodilo se res ni nič, ampak če ne bi di resta reagiral, bi lahko bila nesreča zelo neugodna.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.721
6.904
113
Ma ja...lojz ni strateg in pameten voznik, on je raw power, rajši bi pustil ekipi da se ukvarja s taktiko on pa vozil, ne pa da se sam odloči in gre po interse
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.657
219
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
kva pa vam ni jasno? če Lojz ne bi odreagiral kot je, bi razbil svojega in še dva druga bolida, s tem je rešil dva bolida, sebe, edino Sutil je moral po travi (ki pa je dogajanje lahko spremljal že prej pred šikano ...

kazen za moje mnenje popolnoma neutemeljena.

dirka izredno zanimiva, vesel za Alonsovo 3. mesto, lahko bi bil 2. če bi se enkrat manj zavrtel, ampak očitno je bila mokra steza ekstra drseča.

sam bi se verjetno odločil za wet tires na začetku, ampak kot je Andrejka povedal - ko so šli na grid, je bila steza rahlo mokra, potem se je ulilo, noben pa ni mel točnega podatka, kako mokra je steza.

Button si je podaril lepo darilo za 200. dirko v karieri.

MS out due to gearbox faliure

Heidfeld pa tudi ne bo dolgo vozil, se mi zdi (čeprav, okej, ni bil nič sam kriv za spektakularen odstop) ...

btw - Lojz je konkretno uslugo naredil Vettlu ...
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.500
888
113
Lewis si bo moral predvsem podstresje pospraviti in se malo ohladiti.

Kaj bi ga pa stalo, ce bi pocakal 4 sekunde, da bi se odpeljali mimo Sutil and co.? Popolnoma nic. Izgubil bi dosti manj, kot je.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.657
219
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
če ne bi odreagiral kot je, bi vanj priletela dva - se je lepo videlo, ker ko ga je obrnilo, se je še vedno peljal rikverc direkt na idealno linijo, s tem, ko je obrnil kot je, je dva rešil. ne vem kdo je bil tisto, Force India v glavnem, pa je bila ob dogajanju dovolj stran, da bi lahko bolj primerno odreagiral - tudi on ne bi nič kaj dosti izgubil (je bil že krog zadaj).

skratka, takšne kazni si ni zaslužil ... pa ne navijam zanj, sploh ne, ampak toliko kazni, kot je on fasal v letošnji sezoni, vsaj pol jih je bilo neutemeljenih ...
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
odkar so sli na super soft je ata vozil 0.5 hitreje od rosberga, upamo da ne bodo gume tako hitro šle v maloro, kot v monacu.

za spidija:


Prav print screen si si dal naredit, ne me hebat.
bonk.gif


C'mon, how low can you people go?
bonk.gif
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
MS zdaj povedal....gearbox je crknil.

Kot zanimivost...da se je izognil trčenju s masso je namerno zavrtel avto, če tega ne bi naredil, bi se zaletela. Poštena poteza.

Ne me hebat, on je pa res dober človek z velikim srcem no, poštenjačina živa...
bonk.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.657
219
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Spidi, če ti uspe v naslednjih 10-ih, normalno formiranih postih ne omeniti Schumacherja in ne uporabilti
hysterical-1.gif
, ti nakažem 5000 altov. če ti uspe v naslednjih 30-ih postih ponoviti podvig, ti nakažem vse alte, ki jih imam. in jih ni malo.

bi le rad malce bolj normalno spremljal teme o F1, ker kar je too much je pa too much ... ko da bi bil resno bolan ... pa imam visok tolerančni prag ...

btw - si je kdo zapomnil mail za uredništvo F1 oz. od Ališiča ... bi en mail poslal, ker če se je umiril glede tračanja med dirko, ne zna utihnit med "Team Radio" in potem sledi famozna izjava "žal nisem slišal tega ..." ... no shit, Sherlock!!
smile-1.gif
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Ignore me, simple as that. Maš tak knof n opcijah od foruma, klikni in uživaj.


p.s.: Schumacher (da ti prihranim alte)