F1 2022

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.547
1.013
113
Kaj pa taksnim, ki z veseljem pozdravljajo hudo nesreco tekmeca njihovega ljubljencka?
Kaj pa to, kaj pa ono, kaj pa ce, kaj pa.... Pa daj jokat no daj. Navadna baba. Zal si en onih, ki so nekak vedno na oni butasti strani. To kazes vsa leta, kar te spremljam tu (bo ze kar ene 7, 8 let). Nisi iz pravega testa, ocitno. Zdej pa v jok in na drevo. BLM je za tvoje favorite z napako gentleman v pravem pomenu. Kupi si Burdo in razpredaj o cheap modi, okusa tako nimas, zal...
 
Nazadnje urejeno:

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.547
1.013
113
A so Hamiltonu kadarkoli senkal prvenstvo?

A je Hamilton prvak zarad cloveske napake?

A je mogoce to....

Ali je mogoce raje ono?

Ali tako ali drugace?

Ali bomo samo jokal pa nic drugega?

Kok si ti dosadan, je prav nekdo povedal, WP v jokanju si... po obeh verzijah, 'by human error' in 'without'...
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.843
2.220
113
A tam je max izrinil blmja v steno pri 250kmh da je bil slednji podvrzen sili 50G ob trku?
Bilo je ogromno simulacij, kdo je kriv in kdo ni. Jaz rečem dirkaški incident ampak dajem več krivde na Hamiltona. Kakšna kazen bi bila poštena? Ne vem, saj se FIA ni več držala lastnih pravil in je že obema popuščala. Zato je Max prvak zaradi tuje človeške napake. Kaj bi bilo, če bi bilo vse po pravilih? Ne vemo in ne bomo vedeli, saj je sezona za nami.

Da vidmo, če imaš kaj tehničnega znanja.

Za kakšne trke je narejen F1 bolid?
Pri kakšni sili začne mečkati F1 bolid? Čelni in bočni trk.

Alonso in Hamilton sta tudi mela crash pred leti, pa je Hamilton dobil okrog 42-46G sile. Pa še kdo Alonso to reče? Ne, ker je to del športna.

Da boš vedel malo zgodovine.

Screenshot 2022-11-19 at 09-13-44 F1's largest crashes measured by G-force.png
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.726
6.909
113
Napisal sem samo kako so se obnasali UK navijaci v tistem trenutku in tistem dnevu.
Pač podn od podna. Nekaj je metat bakle in zvizgat, ali pa se dret opica, drugo pa je se veselit ko nekdo pri 50G pristane v steni.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.843
2.220
113
Če gledama čez celo sezono 2021, so se OBOJI obnašali neprimerno. Letos 2022 so največ ¨pizdarij¨ naredili oražni huligani, to se je prvič naredilo v 20 letih na F1 in to pisali novinarji, ki hodijo že 25 let na dirke( tudi pri nas je bila novica).

Pa če že gremo, kdo je podn od podna, zakaj so oražni žvižgali 2019 in 2020 Hamiltonu? Saj se ni boril za naslov. Zastopil bi, da se bori za naslov in želijo zmedit konkurenta.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.843
2.220
113
Zakaj je pezde od človeka? Meni je dober dirkač poleg ostalih. Malo poglej nizozemski nogomet, ti bo jasno od kje huliganska energija, ki se seli na oražne F1 navijače.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.726
6.909
113
Pa saj vidis kake finte ima na stezi ali ob njej…recimo ko se po eni dirki delal da komaj spleza iz dirkalnika, da je potem merc dosegel spremembo pravil…zaradi katerih so potem zjebali ferari in prikljucili RBRju

nogomet ja..kaj pa angleski huligani :)
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.843
2.220
113
Finte gor ali pa dol, človek je zanimiv za sponzorje in novinarje. Na kratko, dela več pozitivnih stvari kot negativni in so se vidi.


Ni bil edini dirkač, ki ga je hrbet bolel oz. da na dolgi rok to ne bo dobro za hrbet. Nasvet: Beri več novic o drugi dirkačih.


Drugo leto bodo spet dvignali tla za 15mm, kdo je pa to zahteval, da še višje dvignejo? Če bereš tehnične novice o F1, potem boš našel odgovor. Namig: Ni Mercedes.


Huligani:

Saj veš, Angleškega huligana ko ga dobijo, prepovedo doživljenski vstop na štadione, so vsaj deloma izkorenilili huliganstvo z to zakonodajo. No nizozemski nimajo takih pravil, imajo pravila na nivoju Slovenije, par €€€ kazni in prazn štadion, potem pa dalje delati škodo.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.726
6.909
113
Saj ne, da ga ne bi bolel, ampak kako se je spravljal iz dirkalnika..cmon no...teatrialno.

Lepo, da ima vettel čeloda od MSja, upam edino da ne bo blm na njegovi zadnji dirki vozil s čelado (barvami) od senne :/
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.547
1.013
113
Ker so spoznali kak pezde od cloveka je, ki si zasluzi zvizge?
Mogoce, ugibam.
Ja, ce vse samo ugibas (itak da ja, ker to je tvoj modus operandi), kaj potem pises kot da je zdravo za gotovo? Niti scepca samokritike, navaden nakladac, fanboi. Katerega moti vsaka malenkost, barva koze, nacin oblacenja, frizira... Celo kako se nekdo spravlja iz dirkalnika te zmoti. Ce si ti diht je pa se kaj drugega mozno. Skratka, vsemu navedenemu das prednost pred dejanskim, da tip najbolje vozi (ker temu ne mores oporekat). Sori, kot sem napisal WP (world patient) si, z naskokom.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.547
1.013
113
Al me sploh ne zanima kaj tebi dogaja. Samo povem ti zakaj si to kar si. Namig: gvihti ravno ne pomagajo...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.726
6.909
113
Tebi ni simpatična barva polti?

Recimo MJ je tudi črn, pa je v mojih očeh, najboljši športnik vseh časov...ergo..gledam dosežke in ne barvo polti.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.843
2.220
113
Zame je vsak človek, neglede na barvo polti! Enakopravna oseba je! Eni so pač rastisti in delajo razliko.

Darjan vem da te peče, samo LH44 si je ustvaril tako kvalitetno znamko in toliko sponzorjev nase potegnal, kot jih prej še noben dirkač ni. Vse je enkrat prvič v nekem športu F1, Nascar, MotoGP...itd. Jaz mu privoščim, čeprav nisem njegov fan, človek se trudi in to je to, naj mu uspeva!

Isto je bilo pri Messiju in Ronaldu, toliko sovraštva iz ene in druge strani navijačev. Žvižganja, metanja plastenk, prekinjanje tekem....itd.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.547
1.013
113
Tebi ni simpatična barva polti?

Recimo MJ je tudi črn, pa je v mojih očeh, najboljši športnik vseh časov...ergo..gledam dosežke in ne barvo polti

A ti kaj beres (in razumes) poste drugih ali samo svoje tupis? Ce bi kaj bral, bi ze davno zgruntal, da jaz nisem en onih, ki ga take stvari motijo.

In ce bi ti res gledal dosezke, ne bi pisal bedarij ki jih pises. Fak, kok si ti zblojen, totalno. Vitamini, minerali ti skodjo.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.726
6.909
113
Dosežke se gleda v kontekstu, zato je recimo senna goat, blm pa pač komercialni magnet.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.547
1.013
113
Mislim, da nas dosti tu ne razume te tvoje matematike. Lahko pojasnis, kako se najvec zmag v zgodovini in ostali rekordi 'pravilno' gledajo 'v kontekstu'? Saj se hvalis kako upostevas rezultate, a spet nek samo tebi znan kontekst not vleces? Stevilke so jasne, ti pa zblojen k pobc ki prvic na punco spleza, totalka. Zapletu se kot 5 let star otrok in se ne znas odmotat. Spinaj s takimi pr jagencku, ceprav un je visji nivo od tebe. Mogoce zamenjas dobavitelja praskov za gvihtanje, trenutni vplivajo, prevec.
 
Nazadnje urejeno: