F1 2022

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.726
6.909
113
Točk max ne rabi, bolj se gre za statistiko...katero ima letos na dosegu roke. Medtem ko perezu se gre samo za WC#2 ... nepomembno v takem avtu.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.844
2.220
113
Točk max ne rabi, bolj se gre za statistiko...katero ima letos na dosegu roke. Medtem ko perezu se gre samo za WC#2 ... nepomembno v takem avtu.
Statistično ne more ujeti Šumija v % zmagah na sezono, ker bi moral zmagati prejšno dirko. Zdaj se bo videlo, kakšen ego ima Max, pomagati Perezu do 2. mesta v skupnem ali delati na lastni statistiki. Če misli samo nase gledati, potem podpiram Pereza, da mu drugo leto ¨fakiča¨ stisne na kakšni dirki. Ricciardo je tak postal rezervni dirkač RBR-ja, tako da se ne bi čutil, če bi hiter nadomestil Pereza, če se bo gor postavil Maxu.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.503
888
113
Se mi dozdeva, da bo Sergio kmalu bivsi..

 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.844
2.220
113
Če ti ne gledaš, še ne pomeni da ostali ne, OGROMNO pravih navijačev gleda statistiko, ki se malo bolj poglobijo v F1.

Pojdi na Reddit F1 in boš videl, koliko je eni statistik za dirkače, ekipe,...itd. Samo tebi to ne bi bilo všeč.....


Absolutno je tisto kar prinese slavo, več je boljše...

To velja samo za Maxa ali tudi za ostale dirkače (tudi Hamiltona)?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.726
6.909
113
Očtino za hamiltona ravno to velja, saj ga mnogi majo za GOATA, čeprav ima, v %, slabšo statistiko kot marsikdo drug...

Kar poglej sennin qualy v % pa primerjaj s blm. Ampak vsi pravijo da je blm GOAT.

go figure...
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.844
2.220
113
Ne govorijo vse statistike v prid Hamiltonu, je tudi dost statistik, kjer ni Hamiltona gor in je Max gor. Če gremo gledati vse statistike Maxa vs Hamilton, bo moral še MAX ene 4-5 let držati dominanco, da bo prišel blizu Hamiltonu.



Absolutno je tisto kar prinese slavo, več je boljše..

Kaj bomo gledali tukaj? Zmage na dirki? Zmage na Q, rekorde?



Nekaj statistike sem dodal.



5ro82j9914b91.png


bjh1cddk37w91.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in novaa

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.844
2.220
113
Ne upam preveč, ker ljude ne gledajo statistike. Gledajo samo, kako se vrtijo kolesi na F1 in kdo je na koncu prvi. Saj veš, več je bolje:cheer: :cheer: :cheer:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.844
2.220
113
Odlična slika, samo morali bi zraven napisati, ¨Thank you for gift Michael Masi¨ :valjamse:


Jokica spet joče, čakam da mu spet kdo vrže pod nos lansko zadnjo dirko :fredi:

All the things I've read is pretty disgusting, they started attacking my family"
Max Verstappen says he and his Red Bull team need to be 'open and communicate better' after refusing to swap positions with Sergio Perez in Sao Paulo, and also condemns 'disgusting' comments and online abuse since the incident.

 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Mislm da smo kle pa vsi fani zravn, ne sam od lojza. Je kr ratu konsenz v F1 community da je Slamnati ničvreden pezde in ga zdej veliko folka hejta. Z eno tok simple potezo si je dal ogromno črno piko na že tko črn rezime.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.844
2.220
113
Oboji navijači so vredni svojega denarja, letos so se oražani obnašali tako kot Green Dragons huligančki z temi baklami. Vemo pa vsi, da so nizozemki navijači znani kot ¨jebi veter¨. Letos so dokazali, da so oranžni N.1 huligančki v Avstriji.

Vettel je lepo povedal, da bi trebalo takšnimi navijačim doživljenksko prepovedati vstop na F1 in s tem so se mnogi strinjali.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.726
6.909
113
Kaj pa taksnim, ki z veseljem pozdravljajo hudo nesreco tekmeca njihovega ljubljencka?