Dobava novega avtomobila?

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
"Balkan" in "vzhod" (kot stanje duha) se vztrajno pomikata proti severo-zahodu (kot stanju duha). Meja na severu je že nekje pri Božjem mestu (Goteborgu).
 
  • Všeč mi je
Reactions: CLIO15

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.154
1.186
113
www.adriamedia.si
Tudi tako. Verjetno kar tako na blef, že ni brez omejitve... Ker čemu je bila med A mejo in Minhnom omejitev na 120 km/h?

Sorry, ampak ni. Lep kos je brez omejitve. Tudi tam, kjer je precej zjebana dvopasovnica brez odstavnega pasu. Nazadnje sem tam kilometre in kilometre 200+ peljal ...
In ne, ni na blef, sem ti napisal, kaj gledajo. Plus ekologija (hrup), pa še marsikaj. Samo število pasov pa res ne,.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Lepljenje cm na odbijač pa ni njihova fora... Kar je izredno moteče. Plus telefoniranje med vožnjo z aparatom na ušesu. Plus neuporaba smernikov. Plus nobene strpnoisti.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.154
1.186
113
www.adriamedia.si
Neumikanje z voznega, nevarni manevri zaradi nepozornosti so tudi moteči in nevarni. In nobene strpnosti ne premorejo. Strpni mogoče so malce, amapk jim to ne pomaga, ker večinoma vozijo tako zabito, da je vseeno, a so strpni ali ne.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Ne, ravo čistokrvni jodlarji so najslabši vozniki (ob nizotemcih), Toliko jahanja levega pasu in nekoordinoranih premikov po cesti, kot jih vidiš od jodlerjev, ne vidiš skoraj nikjer v razvitih koncih (spet: z izjemo srebreničarjev).

Saj zato pa (skoraj samo) pri krajtlihih na vsakih par km srečaš napise naj se umikajo desno...

Pri švabih pa se najbolj pozna, da imajo že x let neomejeno in se folk (ponavadi) ne igra šerifov in se relativno hitro umikajo hitreje vozečim, pa tudi, če vozijo 200km/h.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.814
-1.092
113
145 km SZ od Opatije
Napisal je, da je v SLO. Morda ga je že videl? Če pa še ne, potem je tako vplačilo vnaprej, če ne še kaj drugega, vsaj malce naivno.

Jaz sem svoje vozilo plačal po tem, ko sem ga videl. In dobro, da sem ga. Nekaj opreme ni bilo takšne, kot sem jo naročil. Najhujša "napaka" je bila, da so avto dostavili z ročno namesto avto klimo. Pa še par "malenkosti" ... v glavnem, kdo bi se hotel j.ebat po tem, ko je avto že plačan? Tako pa so bili zelo zainteresirani, da rešijo težavo.
Izplačalo pa se je tako meni kot tudi njim ...
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Morda pa je bil sarkastičen oz. tako se pogovorno reče, "da vidimo, kaj smo dobili", ne. Saj verjetno ni vzel listka iz vreče, kot pri "Podarim-Dobim", pa da niti ne ve, katero znamko je naročil. On točno ve, kaj je naročil, dddddddd...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.675
6.081
113
blizu močvirne prestolnice
Včeraj pripeljal avto domov:cheer:, ima vso opremo katero sem naročil:aplauz:. Zelo zelo sem bil zadovoljen s prodajalcem, saj je korektno svetoval povedal kje so keči, konkretno dal popust:cool: Zahvalil bi se alterašu Mateju pri pomoči, ko sem spraševal o avtu in tudi kasnejšem svetovanju, prav tako Tomiju, SJTVju in MTLju ter drugim alterašem da ste pomagali pri najboljši moči. :cheer::nazdravje:
btw avto je prišel še pravi čas, tako da se ni bilo treba pogajati za kakšne bonbončke., prav tako sem zadovoljen s samo vožnjo.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.154
1.186
113
www.adriamedia.si
Včeraj pripeljal avto domov:cheer:, ima vso opremo katero sem naročil:aplauz:. Zelo zelo sem bil zadovoljen s prodajalcem, saj je korektno svetoval povedal kje so keči, konkretno dal popust:cool: Zahvalil bi se alterašu Mateju pri pomoči, ko sem spraševal o avtu in tudi kasnejšem svetovanju, prav tako Tomiju, SJTVju in MTLju ter drugim alterašem da ste pomagali pri najboljši moči. :cheer::nazdravje:
btw avto je prišel še pravi čas, tako da se ni bilo treba pogajati za kakšne bonbončke., prav tako sem zadovoljen s samo vožnjo.

Veliko srečnih in uživaških kilometrov!