Digitalni programi

roshi

Pripravnik
30. avg 2011
52
0
6
V kabelskem omrežju imamo digitalne in analogne programe.kupil sem samsung ne f 8900 snemalnik,vendar mi pokaže samo digitalne programe,ne pa tudi analognih,rečeno mi je bilo da mi bo snemali lahko oboje,vendar kot kaže bi tole delovalo samo za digitalne programe,ali kdo ve kako bi lahko snemal oboje,ker imamo v našem kabelskem sistemu nekaj dobrih programov v digitalni shemi nekaj pa v analogni,a kdorkoli ve za rešitev
confused-1.gif
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Običajno so vsi analogni programi tudi digitalni shemi. Katerega ponudnika imaš?
 

roshi

Pripravnik
30. avg 2011
52
0
6
Saj na TV mi kaže oboje,samo na snemalniku mi je pa našel samo digitalne,drugače gre pa za medvoški kabelski sistem,meni se gre zato da bi lahko snemal oboje programe,ker prej sem imel sonyjev snemalnik,ampak je bil samo za analogne programe snemat,zdej sem pa nabavil digitalni snemalnik,in mi je blo rečeno da se lahko snema oboje,ampak trenutno kakor vidim ,mi analognih sploh ne pokaže(da se zastopimo,tv mi kaže oboje,samo snemalnik pa mi kaže samo digitalne)še kar setiče kablov,kabelski imam napeljan v digitalni snemalnik,iz tega pa še v tv,še posebej pa imam oba povezana z HDMI kablom