Bela krajina: vaška straža z mitraljezom razgnala migrante

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
Komot...glej samo da v pravi temi....in brez nepotrebnega osebnega nivoja...

Osebnega nivoja? Človekova pravica (po Drnovšku) je poleg tega, da nekdo nič ne dela, tudi ta, da ostane do smrti - bedak.

Moja DOLŽNOST pa je, da ljudi poskušam prepričati, da imajo možgane zato, da razmišljajo, da NISO bedaki. S katerimi se da neomejeno manipulirati.

Država z 80% bedakov, ter 20% migrantov/azilantov, namreč NIMA NOBENE perspektive.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
johannes: resno 70 let ste stari? :)

Kmalu bom 72. Me lahko tikaš, nisem gospod. Ampak tudi ne tovariš.
Tovariši so v Murglah in okoli Murgel... Jih je žal toliko, da je vse rdeče...

No, en tovariš je tudi v NK Maribor. Ta sicer še nima 70, ampak igra, kot da bi jih imel 80... Je pa uvožen iz Brazilije...
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

jello

Guru
22. sep 2008
10.089
3.830
113
Moja DOLŽNOST pa je, da ljudi poskušam prepričati, da imajo možgane zato, da razmišljajo, da NISO bedaki. S katerimi se da neomejeno manipulirati.

Država z 80% bedakov, ter 20% migrantov/azilantov, namreč NIMA NOBENE perspektive.

Sklepam (in upam), da nimaš otrok, sicer bi se od njih naučil, da zgledi vlečejo. Kakšen zgled si ti ko se pri 72-ih na netu z neznanci prepiraš kdo je večji bedak? Mogoče jim lahko razložiš preteklost, ki si jo zamudil in prihodnost, pri kateri boš manjkal? Za kaj takega je alter pravi naslov.

Kakšno perspektivo si imel sam in kaj je iz nje nastalo? Mogoče nula iz katere današnji bedaki štartajo? Vsaj izgubit nimajo kaj.
 

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.598
68
48
Kmalu bom 72. Me lahko tikaš, nisem gospod. Ampak tudi ne tovariš.
Tovariši so v Murglah in okoli Murgel... Jih je žal toliko, da je vse rdeče...

No, en tovariš je tudi v NK Maribor. Ta sicer še nima 70, ampak igra, kot da bi jih imel 80... Je pa uvožen iz Brazilije...
Seveda ste gospod, johannes. Gospod kupi pasteto na hrvaskem, ostala raja pa v Sloveniji v Lidlu. Tovarise se tika, gospode ne. Tovarisi so umazani, tudi brazilci, gospodje ne. Gospod johannes, naj vam tekne hrvaska pasteta, slana voda in migranti, ki prihajajo iz hrvaske
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
Sklepam (in upam), da nimaš otrok, sicer bi se od njih naučil, da zgledi vlečejo. Kakšen zgled si ti ko se pri 72-ih na netu z neznanci prepiraš kdo je večji bedak? Mogoče jim lahko razložiš preteklost, ki si jo zamudil in prihodnost, pri kateri boš manjkal? Za kaj takega je alter pravi naslov.
Kakšno perspektivo si imel sam in kaj je iz nje nastalo? Mogoče nula iz katere današnji bedaki štartajo? Vsaj izgubit nimajo kaj.

Vidim, da poskušaš, sicer neuspešno, zagovarjati sodržavljane bedake? :bonk:

Ljudi, ki samo vegetirajo. Kot nekdo, ki je revež v komi... Tile pa zdravi, pa ni NIČ od njih.
To so ljudje, ki nimajo ne jajc, ne svojih stališč.
To so ljudje, ki se jim hebe, kdo vodi ta Circus fantastikus, imenovan Slovenija, ljudje, ki komaj čakajo, da se bo stegnila stara mama, da bodo nekaj pojerbali.
Ljudi, od katerih NIKOLI ne bo NIČ! Razen, da mašijo kanalizacijo s svojim verbalnim in siceršnjim drekom...

Ja, če se pri 72-ih letih prepiraš po netu, argumentiraš in predvsem ugotavljaš, da je v državi res VSAK DAN VEČ bedakov, zmanipuliranih in ovc, obenem pa ti ni vseeno za državo, v kateri si živel od rojstva in dal marsikaj skozi, potem je takemu treba čestitati, že zato, ker ima še voljo in da ga pri toliko bedakih ne zadane kap...
 
Nazadnje urejeno:

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Nadzor se izvaja
FB_IMG_1564518097168.jpg
FB_IMG_1564518312294.jpg
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.917
2.629
113
123 kje si ti te dni? Na meji al v hribih z vodjo?
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
Evo to firmo sem vrgel na BAN, sedaj že pri nas posiljujejo z črnimi manekeni
https://www2.hm.com/en_eur/men/new-arrivals/clothes.html
https://www.zara.com/si/sl/woman-jackets-l1114.html?v1=1281521
Fuj gamad kapitalistična

Še malo, pa se bodo v sex šopih dobili samo še črni dildoti...
Vse za promocijo črne barve, črnstva in vse proti belcem, belemu, beli barvi.

Mogoče bi ljudstvu zapovedali, da obarva (še) fasade v črno? Bedaki za v umobolnico!

Ampak zanimivo, tisti pedofil in pevec Jackson pa se je za živega, kot vemo, mazal z varikino, da bi bil na nastopih bolj bel... Da bi VEČ pokasiral.

black-stor-2.jpg