Bela krajina: vaška straža z mitraljezom razgnala migrante

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
Še enkrat, da bo popolnoma jasno wilkomerjem, ekstremnim levičarjem in tudi vladi:

Le eno samo posilstvo Slovenke, ali le en sam umor slovenskega državljana s strani migranta, ali azilanta, pa bo šla vlada papa.
Nezaupnica v parlamentu, tehnična vlada, predčasne volitve.

Za tako predvidevanje ni potrebno biti baba Vanga, To je, glede na sosledje dogodkov, POPOLNOMA JASNO!
Pa četudi Šarec v tistem momentu spet dvigne pokojnine za 10€, in plače za 20-50€.

Osebno imam namreč raje 50€ pokojnine manj (lahko tudi 80€), pa zato VARNOST brez že prisotnih nindž, migrantov, azilantov... Nisem edini, ki tako razmišlja! Nas je 70, celo 80%...

Kot je tudi jasno, da (lahko rečete tudi zaostalo, nestrpno) Slovenijo moti že 500 migrantov, ali 500 čakajočih na azil.

Slovenci smo pač taki, da drugih NE trpimo, vkolikor kakorkoli odstopajo. Odstopajo v obnašanju, oblačenju, verovanju, kakorkoli.
In taki smo v veliki večini!

Pač kompleks malega naroda, samoobrambni mehanizem, ali kaj tretjega...Ni pomembno, zakaj je tako.

Bo politična "elita" res tvegala, da še naprej dela po svoje, ne prisluhne "narodu" in - ODLETI za vse večne čase?
Nič več pri koritu?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.132
10.502
113
kako bo vlada odšla, boste upokojenci štrajkali pred vlado? Štidenti? Metali kamenje? Ali imate kakšne druge še meni neznane metode?

Ker raja ki mora delat, bo v sluzbah in dalje trdo delala.

Nič ne bo. 1 teden se bo vlačlo po vseh dnevnikih in medijih. Pa je to to. Vmes se bo še kak butast zakon porinil skozi. Raja pa dalje po segedin golažu tolkla.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.941
5.627
113
Ga čakam da v temi o Bledu s5 začne pizdakat čez množični turizem.... :D
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
kako bo vlada odšla, boste upokojenci štrajkali pred vlado? Štidenti? Metali kamenje? Ali imate kakšne druge še meni neznane metode?

Ker raja ki mora delat, bo v sluzbah in dalje trdo delala.

Nič ne bo. 1 teden se bo vlačlo po vseh dnevnikih in medijih. Pa je to to. Vmes se bo še kak butast zakon porinil skozi. Raja pa dalje po segedin golažu tolkla.

Seveda, le da se bo v primeru umora, ali posilstva, če ne bo policija tam v 15-ih minutah - zgodil linč.

Najbrž niti ne veš, kaj je linč?

Linč je, ko ljudje potolčejo nekoga, ki je storil zločin, do smrti in ga dobesedno poteptajo.
In ostane od njega le toliko, da gre vse skupaj na eno malo večjo smetišnico...

Tako pač je, če krivosodje (psihično moteni sodniki!), praktično vsakega morilca, ali posiljevalca proglasijo (človekove pravice, da za umor ne odgovarja, kot bi bilo treba, recimo 50-80 let zapor) za psihično motenega...

Je spil malo preveč, je pojedel preveč tablet... Je bil malce slabe volje, ker je plačal samo za prevoz v Slovenijo 7000 evrov...I

Kar špilajte se... In računajte, da ne bo nobene reakcije.

Ste pozabili, kako je leta dva pa tri policija šele z hudim nasiljem proti demonstrantom umirila domačine, ki so protestirali proti naseljevanju Romov?
Pa niso Romi takrat nobenega ne ubili, ne posilili... Je pa kazalo, da se bo zgodil LINČ.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.941
5.627
113
Komot...glej samo da v pravi temi....in brez nepotrebnega osebnega nivoja...
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
16.058
4.041
113
Če tako realno pomislimo bi bilo treba najprej linčat tiste ki ne delajo nič in ne bodo nikoli več delali, prejemajo večji del socialnega proračuna, koristijo največ uslug zdravstva, poseksat (posilit) ne morjeo nobene in ne prispevajo niti k rodnosti ... skratka so najbolj nekoristen del prebivalstva v državi. Zakaj bi jih trpeli tu med nami poštenimi in delovnimi slovenci?

Johannes, pazi kaj si želiš!;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.857
3.562
113
Če tako realno pomislimo bi bilo treba najprej linčat tiste ki ne delajo nič in ne bodo nikoli več delali, prejemajo večji del socialnega proračuna, koristijo največ uslug zdravstva, poseksat (posilit) ne morjeo nobene in ne prispevajo niti k rodnosti ... skratka so najbolj nekoristen del prebivalstva v državi. Zakaj bi jih trpeli tu med nami poštenimi in delovnimi slovenci?

Johannes, pazi kaj si želiš!;)
Te, ki bodo delali za naše pokojnine pa slaviti.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
16.058
4.041
113
Te, ki bodo delali za naše pokojnine pa slaviti.

Seveda, (jo)hannesi jih slavijo oz. jih celo naši penzionerji slavijo. Ves čas se primerja penzije z nemčijo in avstrijo, da jih zagotavlja 20% prebivalstva ki so priseljenci se pa spregleda (realno celo večji delež ker je delovno prebivalstvo še v večji meri tujega porekla kot med penziči).
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.857
3.562
113
Nujno bi morali tudi mi povečat ali preseči ta procent. Sedaj je še prilika, da jih po ulovitvi zadržimo.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
Kazalo je ja, zgodilo se je nič, vlada ni niti zašvicaŁa.
V tvojem življenju je najbolj pomembno, ane, da ne zašvicaš?

In to ti je tudi edini argument v v tej debati (vlada ni niti zašvicala)...
Se mi zdi, da bi s tem tvojim mentalnim bogastvom bil točno za v politiko...

Bog pomagaj državi s takimi državljani...
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
Če tako realno pomislimo bi bilo treba najprej linčat tiste ki ne delajo nič in ne bodo nikoli več delali, prejemajo večji del socialnega proračuna, koristijo največ uslug zdravstva, poseksat (posilit) ne morjeo nobene in ne prispevajo niti k rodnosti ... skratka so najbolj nekoristen del prebivalstva v državi. Zakaj bi jih trpeli tu med nami poštenimi in delovnimi slovenci?

Johannes, pazi kaj si želiš!;)

In linčat tudi tiste 20, 30-letnike, tudi azilante + migrante, ki nimajo NITI NAJMANJŠEGA NAMENA kdajkoli delat?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.132
10.502
113
V tvojem življenju je najbolj pomembno, ane, da ne zašvicaš?

In to ti je tudi edini argument v v tej debati (vlada ni niti zašvicala)...
Se mi zdi, da bi s tem tvojim mentalnim bogastvom bil točno za v politiko...

Bog pomagaj državi s takimi državljani...

Bog ze pomaga taki državi, od1991 dalje. Nič ne moreš spremenit, niti z novimi obrazi. Tako da ..uživaj šetista leta ko jih šemaš, in bog da si lahko še kakšno 25 letnico narediš da ti ga pofafa. In to je to. Zakaj bi se pa moral zdaj z nekimi migranti ukvarjat pa spolitiko...ko bo men kdo prišel tlačit zemljo zaograjo, ga bo pač počakalo. V stilu: "če mene kdo vpraša bi mu dal ...

se ne sekiram več za jutri.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
123: verjetno si mislil tolarjev SIT?

sajkek: se ne sekriša ne? zaradi vseh teh kurcev so nižje plače ipd......pa vprašljiva varnost. saj dokler ne bodo kakega štihnili ali kero posilili pri nas.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
Seveda, (jo)hannesi jih slavijo oz. jih celo naši penzionerji slavijo. Ves čas se primerja penzije z nemčijo in avstrijo, da jih zagotavlja 20% prebivalstva ki so priseljenci se pa spregleda (realno celo večji delež ker je delovno prebivalstvo še v večji meri tujega porekla kot med penziči).

Priseljenci gredo lahko tudi domov, če jim kaj ni prav.

Pri svojih 70+ letih sem pripravljen VSAK DAN razen nedelje pometati ulice 4 ure, če res gredo, odkoder so prišli!

In če smem med pometanjem nositi majico z napisom: Pa so šli..., ali Očistimo Slovenijo!

Delo mi ne bo škodilo, bom laže dočakal 80, 85.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek