Zakaj so ene tako komplicirane?

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Pretvarjaj se, da si točno nasprotje od njenega tipa...nato jo nategni in pobegni...
grin1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Sej vsaka zanika....ne rečem, da ni izjem med ženskami, tudi so, ampak rekde, zato pač pišemo o tem, kakšna je velika večina vas...ti si seveda drugačna, ane?

S ponosom lahko rečem, da ja.
smirk-1.gif
 

Headway3

Zelenc'
8. nov 2009
21
0
1
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Pretvarjaj se, da si točno nasprotje od njenega tipa...nato jo nategni in pobegni...
grin1.gif

467716-post_slo.gif
.

Avtorju: Pomojem d si naredu napako, k si ji šel takoj po zmenku pisat
bonk.gif
(moral bi vedet, da u tako delikatni situaciji razkiraš, če ji neki navdušeno pišeš). Moral bi počakat dva, tri dni da vidiš kakšen je odziv na zmenek(oz. srečanje al karkol je pač blo) in šele nato, če odziva z njene strani nebi bilo bi pač razkiral in ji pisal.
 

lager

Pripravnik
3. dec 2008
383
1
16
Veliko preveč pozornosti ji posvečaš.. daj jo malo na hladno, ne kaži vneme in ne takoj v jok če ti ne odgovori na SMS takoj..
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Hodila sva na pijače, koncerte, vsako jutro se je dve uri prej vstajala zato, da sva bila lahko pred šolo skupaj pri meni, ves čas sem jo objemal, lupčkal, vsak vikend je bila z mano, a imela je "resnega tipa"

...

Preveč "intime" je bilo, da bi bil lahko int. [censored].

Na žalost te je tak fejst obrnala, da ji je ratalo naredit iz tebe Cuddle Bitch. Jaz predlagam, da greš na
nahrung002.gif
s kakim kolegom pa tam malo šinfajta, kak so babe žleht, ka češ te drugiga naredit.

Za zmirom vaš, Batate
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik lager pravi:
Veliko preveč pozornosti ji posvečaš.. daj jo malo na hladno, ne kaži vneme in ne takoj v jok če ti ne odgovori na SMS takoj..

In kaj bom s tem dosegel? Spet 3 leta teme.
smirk-1.gif


Batate, omg, dobra!!
shocked-1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Ne take stvari pisat, ker se bodo hitro našli Alteraši ki te bodo razsvetlili o mojem videzu in takodalje in takodalje... mar ne
smirk-1.gif
Alter)
 

North_face

Fizikalc
31. mar 2008
1.500
0
36
www.alter.si
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
.
Tako, malo sem se izpovedal. Čeprav s tem tvegam, da bo vse prebrala, ker sem ji povedal, na kater forum hodim, me nič ne briga, naj prebere in vidi, kako je.

Kaj menite pobje?

No, do tule ti je šlo zlo dobro, od tega stavka naprej je pa čist jasno.
Če ne pride na Alter, itak nikol ne zve ozadja. Če pa pride na Alter, je pa itak izgubljena. Tu je precej več lovcev, kot plena in bojim se, da bo slej ko prej padla. Seveda ob predpostavki, da ni tko poštena, kot ostale alterjeke ...
evil.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Daj, ne bluzi okej. Sem pa že preveč dolgo na Alterju in v tem spam kotičku, da vas poznam da se obesite na vse kar kdo (napačnega) reče... Če ne bi sama napisala, kar sem (menda je jasno da ne mislim resno s tem, da si delam reklamo na Alterju... ker v tem primeru bi me verjetno že pol Alterja poznalo zelo osebno, kajne), bi se pa nekdo drug znašel in napisal isto.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Citat:
Uporabnik lager pravi:
Veliko preveč pozornosti ji posvečaš.. daj jo malo na hladno, ne kaži vneme in ne takoj v jok če ti ne odgovori na SMS takoj..

In kaj bom s tem dosegel? Spet 3 leta teme.
smirk-1.gif


Batate, omg, dobra!!
shocked-1.gif

Ne morem verjet, da ti osnovne finte niso jasne.Takim mladim telicam so daleč najbolj zanimivi tipi, ki jih ne šmirglajo, ali pa vsaj tako delujejo.

Ti si pa mislil, da boš punco očaral tako, da boš prijazen, uslužen, da ji boš napisal 100 sms-ov na teden, da se boš preko prijateljstva prebil do veze? Joj..

Lej, pri tej si oplel.Si že prijatelj in to boš ostal, ker si že v štartu začel narobe.

Najdi si drugo tarčo in v bodoče delaj vse kontra, kot do zdaj.
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik Batate pravi:
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Hodila sva na pijače, koncerte, vsako jutro se je dve uri prej vstajala zato, da sva bila lahko pred šolo skupaj pri meni, ves čas sem jo objemal, lupčkal, vsak vikend je bila z mano, a imela je "resnega tipa"

...

Preveč "intime" je bilo, da bi bil lahko int. [censored].

Na žalost te je tak fejst obrnala, da ji je ratalo naredit iz tebe Cuddle Bitch. Jaz predlagam, da greš na
nahrung002.gif
s kakim kolegom pa tam malo šinfajta, kak so babe žleht, ka češ te drugiga naredit.

Za zmirom vaš, Batate

Dajte malo alterjevci pokomentirati tole teorijo.
smile-1.gif


A bi se kdo stiskal z dekletom privat, če ne bi čutil čisto nobene kemije do nje??
grims-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Ne take stvari pisat, ker se bodo hitro našli Alteraši ki te bodo razsvetlili o mojem videzu in takodalje in takodalje... mar ne
smirk-1.gif
Alter)

No, če se meniš za zmenek s slovenetom, potem pa res nisi videt obupana...
tongue-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Citat:
Uporabnik Batate pravi:
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Hodila sva na pijače, koncerte, vsako jutro se je dve uri prej vstajala zato, da sva bila lahko pred šolo skupaj pri meni, ves čas sem jo objemal, lupčkal, vsak vikend je bila z mano, a imela je "resnega tipa"

...

Preveč "intime" je bilo, da bi bil lahko int. [censored].

Na žalost te je tak fejst obrnala, da ji je ratalo naredit iz tebe Cuddle Bitch. Jaz predlagam, da greš na
nahrung002.gif
s kakim kolegom pa tam malo šinfajta, kak so babe žleht, ka češ te drugiga naredit.

Za zmirom vaš, Batate

Dajte malo alterjevci pokomentirati tole teorijo.
smile-1.gif


A bi se kdo stiskal z dekletom privat, če ne bi čutil čisto nobene kemije do nje??
grims-1.gif

Če ti tič stoji ob tej dejavnosti, ne vidim razloga, zakaj jo ne bi pofukal??? Če noče, jo pa odjebi na celi črti...psihiatra pa menda ne boš igral eni pički, k je z drugim tipom...na tebi se spuca, pol gre pa onegavit z njim...nima smisla...

res huda bejba, ki se ne zanima zate, je dobra samo za eno zadevo...da drugi tipi pozelenijo od zavisti, ko te vidijo z njo, ter da v ženskah vzbudi tekmovalnost in imaš večjo možnost, da jih pofukaš...