A so na avanture.net le homoseksualci?

Wilbur

Pripravnik
2. dec 2012
137
19
18
cockold, fetiš, ki ga očitno nekateri ne poznate.
Koji k....vsa briga, če želi, da mu ženo en nategne, on pa gleda.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ViLiam

gost123

Zelenc'
15. avg 2024
1
0
1
Z mojo boljšo polovico sva se orijavila na avanture.net da bi našla kandidata ki ima jajca da se posname z mojo med seksom pa ga ni junaka kljub temu da sva napisala da je lahko zamaskiran. Je kdo od cas bil ali je na avanturah pa da ni dobil občutja da so tam le toplovodarji? Tudi ko malce pogledaš galerije in videe vidiš le homoseksualno vsebino. Prosim da me kdo razscetli in prepriča v nasprotno.
Na avanturah imas vse mogoce. Od pozenscenih generacij, do propad rimskega imperija
Ce samo procentualno pogledas kdo vse in koliko je pod nudi spremstvo, ves da je ekonomija gloko v krizi.

Vec kot 50 % pa je gay in bisex uporabnikov.
Da tam najdes, kar isces, moras biti potrpezljiv, ker te zasujejo s posto in nimas dovolj casa, da hitro locis plevel od semena.

Upam; da sem ti vsaj malo pomagal.
Lp
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
16.095
2.534
113
Z mojo boljšo polovico sva se orijavila na avanture.net da bi našla kandidata ki ima jajca da se posname z mojo med seksom pa ga ni junaka kljub temu da sva napisala da je lahko zamaskiran. Je kdo od cas bil ali je na avanturah pa da ni dobil občutja da so tam le toplovodarji? Tudi ko malce pogledaš galerije in videe vidiš le homoseksualno vsebino. Prosim da me kdo razscetli in prepriča v nasprotno.

Zakaj ne objaviš oglas tu na ALTER-ju?