Woke!1!

kajn

Guru
5. okt 2007
2.774
1.604
113
Iskajoč brata
To so vse teorije zarote pravijo levi. Po moje je zadaj farmacevtski in medicinski lobij, ki vidi tu velik potencialni zaslužek. Drage operacije, celo življenje na tabletih in hormonski terapiji itd. Pa verjetno še psihiater zraven.
pa deli in vladaj.... da se kregajo rase, "spoli" med sabo... da se plenjenje politike in korporacij nadaljuje v miru.

Iz 90 do sedaj se je rasizem v Ameriki ful povečal. Predvsem od temnopoltih do ostali ras in da je bilo umetno ustvarjeno... par dogodkov je sprožilo blacklives matter, potem se je pa krogla začela valit naprej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

tomi

Guru
1. sep 2007
18.450
9.761
113
40
MB
To so vse teorije zarote pravijo levi. Po moje je zadaj farmacevtski in medicinski lobij, ki vidi tu velik potencialni zaslužek. Drage operacije, celo življenje na tabletih in hormonski terapiji itd. Pa verjetno še psihiater zraven.
ok to še nekak sprejmem, da to tišči nekdo ki služi s tem, kaj pa o ni drugi? določene filmske igralke ki imajo 3 otroke in vsi so ujeti v napačnem spolu pa jih kontra oblačijo. kak je lahko njihov razlog razen da hočejo bit hip
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
2.216
1.490
113
Za te je ostati relevanten že dovoljšen razlog. Kot je bilo včasih kul če si bil gej.
Pa še bojijo se cancel kulture.
 

B81

22. jul 2007
36.661
10.322
113
ok to še nekak sprejmem, da to tišči nekdo ki služi s tem, kaj pa o ni drugi? določene filmske igralke ki imajo 3 otroke in vsi so ujeti v napačnem spolu pa jih kontra oblačijo. kak je lahko njihov razlog razen da hočejo bit hip
Ne hip, mama si je zelela drug spol otroka. Zrelo za psihiatre, froca zmanipulira, da se sam verjame, da ni pravi.