Vazektomija - da ali da?

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.941
5.627
113
A pa pol k bom 1x odrastu....a bom mel pol tud avtodom? :D
 
  • Haha
Reactions: Hanzi

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.564
9.432
113
V bistvu tud če boš mel sam šotor, al pa če sam šotorsko krilo, nima veze. Ti bodo pa osnovne življenjske stvari bolj jasne. Upam pa, da boš svoje dete bolje socializiral, kot sta tebe tvoja dva.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.941
5.627
113
Ehhh...zdej v sezoni grem etak raje na Lipce.....pa čez Kočno.....

Kr nej se gužvajo te Blejci....
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.678
6.088
113
blizu močvirne prestolnice
Bla bila bila. Razen zaradi zdravstvenih težav ali v slučaju nesreče, ko res rabiš poseg, si človek nebi smel delati sprememb na svojem telesu. Enostavno ste ratalo poženščeni moški in tako vzgajate tudi svoje otroke
Ampak vsakemu svoje. Me ne boli,vidim pa v zapisih kdo to dela.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.351
5.626
113
Te praviš, da si ne strižeš nohtov, ne briješ in ne hodiš k frizerju? Al maš tednsko nesreče in zdravstvene težave?
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

zakon

Guru
16. maj 2008
8.744
799
113
toti Maribor
V tej temi se lepo vidi, kako ste eni zaplankani. Se človek resno vpraša, če ste mogoče živeli v kakem skritem plemenu ali kje?:bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

jello

Guru
22. sep 2008
10.089
3.828
113
Ne spomnim se da bi te kdo vprašal za dovoljenje. Res je zanimivo spremljat moralno policijo. Oblečena v kiklo brani prave dede s tem ko gleda drugim pod kiklo, v gate in v posteljo.

Mimogrede, temo o neplodnosti še mamo? Tam lahko pravi dedi zablestite. A med nalašč in po nesreči neplodnimi tudi ločite?
 

repla

Pripravnik
28. jul 2022
46
37
18
Kdo govori o morali? Sam čakal sem, da se začne omenjat cerkev, lol.

Pa primernjanje rezanja nohtov s tem, da ti odrežejo jajcevod, preotročje.

Gre se samo za to, koliko je kdo pripravljen storit za fukalni užitek. Meni je rezanje jajcevodov za to, da bom doživljal "boljši fuk", nesprejemljivo. Enkrat na mesec, takoj po menstruaciji, si privoščiva brez, ostalo striktno z ola gumico, ker sva tudi midva že fizično nesposobna vzgajat dodatnega otroka.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.401
6.549
113
pri taščici
Kdo govori o morali? Sam čakal sem, da se začne omenjat cerkev, lol.

Pa primernjanje rezanja nohtov s tem, da ti odrežejo jajcevod, preotročje.

Gre se samo za to, koliko je kdo pripravljen storit za fukalni užitek. Meni je rezanje jajcevodov za to, da bom doživljal "boljši fuk", nesprejemljivo. Enkrat na mesec, takoj po menstruaciji, si privoščiva brez, ostalo striktno z ola gumico, ker sva tudi midva že fizično nesposobna vzgajat dodatnega otroka.
Ves koliko vec bi bilo mikroplastike v morju ce bi vsi gumice uporabljal
;)
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.564
9.432
113
Kdo govori o morali? Sam čakal sem, da se začne omenjat cerkev, lol.

Pa primernjanje rezanja nohtov s tem, da ti odrežejo jajcevod, preotročje.

Gre se samo za to, koliko je kdo pripravljen storit za fukalni užitek. Meni je rezanje jajcevodov za to, da bom doživljal "boljši fuk", nesprejemljivo. Enkrat na mesec, takoj po menstruaciji, si privoščiva brez, ostalo striktno z ola gumico, ker sva tudi midva že fizično nesposobna vzgajat dodatnega otroka.
Ti kar bodi pravi ded in natikaj polivinil na one.