Uporabni programi za Windows Phone + opis + slike

damirj

Guru
9. maj 2012
5.186
2.340
113
Bing weather se mi zdi da kaze dobro napoved, enako kaze tudi gismeteo, accuweather nimam , the weather channel pa tudi nekaj čudno kaze. Jaz bom ostal na gismeteo, live tile kaže uporabne informacije, pa še lepe slikce so. Druga alternativa bing weather bil bil ok, ampak live tile je totalno nezanimiv.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Potrebujem program ki bi na partnerkin telefon Nokia 520 sinhroniziral par mojih dokumentov iz mojega dropboxa na njen telefon, Bistvo je da se te dokumenti downloadajo na njen telefon, ne pa da jih mora vedno gledati online.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Lemon radio mi na lumii tudi po updeytu na 8.1 ne deluje v ie.a se to da kako porihtat saj app za win za ta radijo ni. Mi je pa super za v tujini...mogoce obstaja kak drugi app za poslusanje domacih radijskih postaj preko wifi ?
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Sem dal opero gor pa se sploh ne zažene
smile-1.gif
obstane na začetnem zaslonu
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.186
2.340
113
Se čudiš? Še celo ime programa napiši.. (hint: v imenu ti piše beta, če nisi še opazil)
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Končno en program, ki je nuja.

Čeprav se bojim, da zaradi sistema WP ne bomo videli v "drobovje"
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.758
6.914
113
Ampak ta onedrive je pa res za poj v rit...

Danes hočem uploadat en video in ker me zanima "progress", grem v meni, kjer bi naj kazalo...odprem..in potem vidim not neke stare datoteke pod "pending"...in se seveda nikamur ne premakne, posledično tudi ne video od danes, ker je pač v "čakalni vrsti". Da ne omenim, da sploh ne morem odstranit datotek iz seznama, ker so pač pending...jao.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.329
2.705
113
Opazil 'zanimivost' v Here maps. Podlaga satelit, pa ker sem tik ob meji, vidim da ima tujina precej boljse satelitske posnetke, kot pa Slovenija.