Teslo v Tesli Y

sad

Guru
24. avg 2007
20.943
9.602
113
Eno je bit kriv, se tega zavedati in začeti reševati zadeve tako, da zraven ne potopiš svojega gospodarstva (aka, si režeš vejo na kateri sediš), drugo pa točno to delati s polno paro in uničiti evropsko gospodarstvo.
Saj te pa jeklo, aluminij in vse ostale dobrine so pa potem fuLL zelene, ko jih s Kitajske še sem pripeljejo.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.943
9.602
113
Pa še to, ker ne morem popravljati posta.
Itak si se obesil na najmanj pomembno zadevo Putina. Ki ni point mojega posta, ampak je pa lep primer, kaj se zgodi, ko si odvisen od enega partnerja in te on drži za jajca.
In če kdo misli, da bo s Kitajsko (ali pa ZDA) kaj drugače je enostavno debil.
Zato pa ZDA že nekaj let intenzivno vleče industrijo spet k sebi, v Evropi pa ploskajo z ritmi ob uničevanju evropskega gospodarstva.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.943
9.602
113
Pod crto, sami smo krivi. Pa se ne mislim spuscat zakaj. To si naj vsak sam odgovori.
Seveda smo sami krivi. In sem absolutno za to, da se to rešuje. Težava je način, na katerega se je Evropa to lotila reševati. A samo čez lužo je za pogledati, kako rešujejo. Pa se vzame samo best practice.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.575
9.420
113
Seveda smo sami krivi. In sem absolutno za to, da se to rešuje. Težava je način, na katerega se je Evropa to lotila reševati. A samo čez lužo je za pogledati, kako rešujejo. Pa se vzame samo best practice.
V Ameriki na volitvah izbirajo med dobro in ne tako zelo dobro, pri nas pa poden ali nižji poden.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.890
10.609
113
kod Džej-Zija
To je šala, kajne? Ker Biden/Trump je izbira med dvema sekretoma, Kamala/Trump še slabše. Potem pogledaš par let nazaj v zgodovino in se razveseliš zmage Obame do te mere, da mu daš kar Nobelovo nagrado za mir samo zato, ker se ne piše Bush. Preveriš učinke njegovega mandata, pa opaziš, da niti tako osnovne obljube, kot je zaprtje Guantanama, ni šlo skozi.

Nauk teh mandatov je, da Ameriki ne vlada predsednik, ampak elite in lobiji v ozadju. Zato so bili slednji tako navdušeni nad lutko Bidenom in so navdušeni nad bodočo lutko Kamalo. Malo manj so navdušeni nad Trumpom, ker je “loose cannon”, ampak še vedno prav daleč stran od začrtane smeri njegova politika ne bo šla.
 
  • Všeč mi je
Reactions: delavec44

Podobne teme

I
Odgovori
3
Ogledi
4.901