Samsung TV 37D6000 in višje

Lukin

Zelenc'
14. jun 2011
18
0
1
Kako vklopim osvetljevanja ozadja z lučkami LED na 6530? Nikjer ne piše v navodilih, niti na interenetu ne najdem ničesar.
 
Nazadnje urejeno:

Lukin

Zelenc'
14. jun 2011
18
0
1
Citat:
Uporabnik alfist555 pravi:
Kake lučke?

LP

Barvna osvetlitev zunanjih robov, ambilight. Ampak sedaj sem našel video na youtube, in vidim, da je potrebna neka dodatna inštalacija? Ni mi jasno...

Youtube
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
A to misliš pri nastavitvah za smart hub? Sem že, ja. Ko to naredim, se najprej HUB postavi v stanje, kot ko je bil TV nov, kasneje pa se app-ji sami od sebe zopet naložijo in izgine tisto okence za "my video", ki pri nas baje ne funkcionira.
Je pa zanimivo, da "social TV" prikazuje tudi novice, tale Facebook pa ne?
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Citat:
Uporabnik lalan pravi:
Takole je:
Social TV, katere del je tudi Facebook, mi "News and feed" prikazuje v redu: (primer je iz neta in za twitter)

Če daš na neko objavo enter, ti ponudi opcijo:komentarji, like in premakni na Facebook. To pomeni na aplikacijo Facebook, ki jo instaliraš iz app-jev. Ta aplikacija je shranjena tule:

In ko se ta aplikacija zažene, imam tole:


Profil in kolege mi prikaže, "News and feed" pa ne?
Sem študiral danes, če je mogoče Siolov ruter kaj narobe nastavljen, ker mi tudi internetne strani odpira kar nekaj sekund?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.455
4.987
113
Zakaj pa pri moji 6530 ne dela PVR snemanje? Prav tako v SmartHub ne vidim "Upravitelj urnika"?
Disk sem formatiral in zagnal preiskus. Na koncu je napisalo, da bosta snemanje in time shift omogočena, vendar ni videti.
Ali bi lahko bilo povezano s tem, da imam zaenkrat še analogni vhod za TV?

Edit: Sem ugotovil. Signal sem pripeljal preko scarta, to pa ne smatra za TV signal. To sem uredil, potem pa lepo opozori, da snemanje dela samo za digitalne kanale.
 
Nazadnje urejeno:

keba

Pripravnik
6. sep 2007
102
0
16
BG
Citat:
Uporabnik MAKY_ pravi:
ne, v paketu je sedaj res drug daljinec (tak srebrn aluminijast), ampak ta je čisto drugačen.
je pa tega možno posebej dokupiti...

Cena?
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Pri 6530ki mi ob pisanju v app. Facebook ob pritisku na preslednico (tipka 0) TV zamrzne in se ugasne?
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Imamo pa to smolo v SLO, da se našemu uvozniku za Samsung TV (ali pa je za to kriv kar Samsung sam) ne zdi niti, da bi spletno stran z aktualnimi izdelki in podporo postavil. Kar nekaj te na jodlarsko stran preusmerjajo, kjer pa odgovarjajo, da se obrnem na podporo v svoji državi, ki pa je ni........Tudi to je balkan.......
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Citat:
Uporabnik alfist555 pravi:
Danes nov FW v.1016 za model D66xx.

http://samsung.de/de/support/d...amp;dl=firmware
LP
Zanimivo, da so pri Samiju FW v.1016 umaknili in je na strežnikih zopet stari FW v.1015
stupid-1.gif


 
Nazadnje urejeno: