Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ja sedaj je prepozno,to bi moral prej mislit na to,preden si ga poslal na servis.
Poizkusi na katerem drugem servisu mogoče ne bodo pogruntali.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Ne moreš da verjameš.... Majmuni jedni, požrešni , nepoučeni, brez nadzora... Isto na vw servisu, pa so vleteli nemci v MB pa je bil takoj red.Tukaj pa korejci nebojo mogli kaj dosti...

Tušmobilov sgs3 ima servis prek tuša. Slabše ne more bit?!
evil.gif
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Nič ni prepozno. Je dopis na zavod za varstvo potrošnikov že poslan z vsemi dokazili in obrazložitvami. Glede tega da me hoče nekdo na pošten način ogoljufati se pa ne bom sekiral. Niso edini servis v EU, bom zadevo peljal tako dolgo in tako daleč da bo aparat popravljen v okviru garancije. Če ne pri nas pa kje drugje
wink-1.gif
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
837
21
18
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Nič ni prepozno. Je dopis na zavod za varstvo potrošnikov že poslan z vsemi dokazili in obrazložitvami. Glede tega da me hoče nekdo na pošten način ogoljufati se pa ne bom sekiral. Niso edini servis v EU, bom zadevo peljal tako dolgo in tako daleč da bo aparat popravljen v okviru garancije. Če ne pri nas pa kje drugje
wink-1.gif

Čimveč takih rabimo... Se bojo mogoče končno enkrat začel zavedat, da so odvisni od potrošnikov in se lepše obnašat...
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Kaj je sedaj s tem video predvajalnikom, ker meni se tudi odpre, ko ga priključim na kabel. Ima to res kako vezo z matično ali ne?
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.049
119
63
Doma
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Nič ni prepozno. Je dopis na zavod za varstvo potrošnikov že poslan z vsemi dokazili in obrazložitvami. Glede tega da me hoče nekdo na pošten način ogoljufati se pa ne bom sekiral. Niso edini servis v EU, bom zadevo peljal tako dolgo in tako daleč da bo aparat popravljen v okviru garancije. Če ne pri nas pa kje drugje
wink-1.gif
467716-post_slo.gif
pa upam da ti rata.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Ja, sej veš, Slovenija, moja dežela...hahahaha, not. Kle te jebejo na vsakem vogalu, če te lahko.
uf-1.gif
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Evo odgovor iz servisa, garancija ne velja, nepooblaščen poseg v programsko opremo aparata, zadeva bo šla naprej, kar sem jim tudi povedal
smile-1.gif

Res zanimivo, kako so se spremenili. Dve leti nazaj sem na RAM2 prinesel brickan SGS1, pa so mi ga brez plačila v eni uri poštimali.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Najbrž je tudi odvisno od serviserja na katerega naletiš, ta danes je preko telefona deloval tako da če bi ga danes ustrelil bi čez 2 tedna dol padu, čist nemotiviran na princip "js sm serviser, ti mi nimaš kej govorit"
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
To je to, ko so brez konkurence v SVN in si lahko privoščijo takšne igrice.

Kdo ve za kakšen zanesljiv servis pri sosedih?
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Uff sam pazte da se slucajno tisti Xi ne obarvajo rdece kje na vlaznem, gre cela garancija v franze pa ce na dipslayu pise da je samsung kriv. Nehebejo zive sile na ramu
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Ja to vem glede indikatorjev vlage. Če RAM 2 ne bo opravil svojega dela tako kot bi ga moral že zdaj, ko je bil aparat pri njih bo zadeva šla na servis v tujino pod garancijo. Če so pa oni po kakšnem globalnem serverju čarali z veljavnostjo garancijo bojo pa to morali odčarati.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.621
5.814
113
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Ja CSC se ne ujema, to vem, nima pa to veze z zaslonom, CSC imam lahko urejen v 5ih minutah.

Mi lhko razložiš kako ti je uspelo drugačen csc gor spravit. Kaj če originalji rom preko odina gor pokneš, a ti ne prepiše csc-ja?
Sprašujem zato ker imam na mojih dveh Notih naložene zadnje Samsungove leake in mi je jasno, da ob uveljavljanju garancije moram nazaj uradni rom gor dat, pa da nebom kak heben fajl pozabil vključit.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Ne,ko sm preko odina poču gor simobilov rom cscja ni prepisalo,naredil hard reset,se enkrat flashal itd. Ni pomagalo,csc changer pa ni noben deloval tako da se mi ni dal vec s tem ukvarjat in seveda se je dec ravno v to zapicil ampak OK, bomo tudi to resili EU direktiva 1999/44/CE pravi drugače kot pravi servis
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Ziher gre le na 4.1.2 zgleda da ne gre,ker noben program iz play trgovine ne deluje pa tudi samsungova skrivna koda za zamenjavo cscja. Bom probal ko dobim telefon nazaj
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Itak, da je.. flashas ga z odinom, ce ga slucajno ni na listi, ki jo dobis preko ukaza: *#272*IMEI# .
 

Jovo_A

Zelenc'
15. dec 2012
29
0
1
Moj tud zaenkrat kr dela.... ce bo shodu se mi bo sam odtrgal, na telih servisi so vsi po vrst pacienti zaposleni ...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.