Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.074
113
Titograd
Moj S3 star pol leta, kupljen v Nemčiji (še dobro da imam garancijski list in račun), HW 1,100, pa dela ok. Čisto vsak s tem HW pa tudi verjetno ne bo umrl
smile-1.gif
ni rootan.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Ne saj ne umrejo vsi, ampak naj bi se te dogajalo na tej reviziji HWja. Po mojem še Samsung sam ne pozna obsega okvar in točnega vzroka.
 
Nazadnje urejeno:

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Meni pa pise:
HW Rev.: REV0.1
Je pa bil kupljen junija, novembra pa na servisu
smile-1.gif

A to pomeni, da je izven "nevarnosti"?
smile-1.gif
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Evo odgovor iz servisa, garancija ne velja, nepooblaščen poseg v programsko opremo aparata, zadeva bo šla naprej, kar sem jim tudi povedal
smile-1.gif
 

MaTejHo

Pripravnik
4. jul 2009
340
0
16
Čakaj, če prav pomnim si napisal da si poslal na servis zaradi pack na zaslonu, oni pa tebi odgovarjajo z nepooblaščenimi posegi v programsko opremo?
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Tako je
smile-1.gif
gre se pa za CSC, Simobilov se pravi original ROM je naložen, CSC pa ni SIM ampak nekaj drugega in to ga je zmotilo, LOL na kakšne stvari se obešajo.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Vedno so bili na aparatu naloženi pooblaščeni Samsung ROM-i brez bilo kakšnih modifikacij.
 

MaTejHo

Pripravnik
4. jul 2009
340
0
16
A milahko kdo pojasni zakaj servisi na splošno tako komplicirajo, ker očitno nečesa ne razumem.

Konkretno v tem primeru, težava z zaslonom se pravi menjava zaslona.
Tudi če Samsung zahteva nek dokaz, da je bilo dejansko nekaj narobe jim iz servisa lahko pošljejo defekten zaslon.
Samsungu pa zaračunajo delo za menjavo. Kje je tu minus za servis?
 

MaTejHo

Pripravnik
4. jul 2009
340
0
16
Ker po njihovi logiki bi človek pomislil, da je tako kot v slovenskem zdravstvu, Samsung jim krije določeno število menjav, vse kar je preko plačajo sami.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Preveč so požrešni in bi radi na lahek način prišli do 240€, od mene jih ne bojo dobili.
 

MaTejHo

Pripravnik
4. jul 2009
340
0
16
Preveč so požrešni in bi radi na lahek način prišli do 240€, od mene jih ne bojo dobili.

Ja saj to bo to.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.074
113
Titograd
Ne se slepiti...... tu in tam se kdo s tem odgovorom ne zadovolji in rine dalje, verjamem pa da je precej takih ki, ali ne ve da ga nategujejo, ali preprosto obupajo.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Tako je
smile-1.gif
gre se pa za CSC, Simobilov se pravi original ROM je naložen, CSC pa ni SIM ampak nekaj drugega in to ga je zmotilo, LOL na kakšne stvari se obešajo.
CSC je file v romu v katerem so naloženi jeziki,in še nekatere področne datoteke,možno da je CSC spremenjen glede na PDA original slovenski Simobilov rom,če si menjaval rome in potem naložil kakšen drug simobilov rom kot pa slo je možno da komplicira zaradi tega ker se ta CSC ne ujema z PDA.
Toda ne razumem kaj ima to veze z zaslonom.Izgleda da iščejo vsako malenkost samo da jim ni treba uveljavljat garancije.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.