Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik 474

Še enkrat - boli me k*** za uradne update in kdaj bodo na voljo. originalni ROM je ostal na S3 približno 3 ure po nakupu, potem sem ga menjal. Isto je bilo na SGS (1)... Na SGS je tako 4.0.4, na S3 trenutno 4.1.2, verjetno pa bom preizkusil 4.2.1...

Kdor uporablja originalen ROM, verjetno nima roota, tistega se ta exploit ne tiče. tisti ki ima root, pa verjetnove katere programe nalaga in kakpne so nevarnosti.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Tvoj problem .. Sam ne trdit da je že zunaj uradni 4.1.2 za Slovenijo če ga še ni ker so v začetku meseca komaj štartali s Poljsko tko da za slovenijo bo na voljo konc tega meseca če bo šlo po istem kopitu kot z nadgradnjo na 4.1.1.

Nevem zakaj bi ga rootal...nima smisla če lepo deluje..
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Nikjer nisem napisal, da obstaja uradni SLO update 4.1.2... Napisal sem samo, da jaz uporabljam 4.1.2, in da obstaja že 4.2.1... oboje neuradno
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Deky ne vem kaj težiš Gargyju saj ni nikjer napisal da ima naložen uradni 4.1.2 za Slovenijo
bonk.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
kaj je novga?
smile-1.gif

dve nove aplikacije sta:
Paper Artist
Skupinski Cast

Nova funkicija:

Pametno vrtenje zaslona od odvisno kak je obraz obrnjen.


stranska orodna stranica kot pri Note 2 da lahko odpreš dve aplikaciji se razdeli zaslon na dva dela..

Tolk na hitro..
cheer.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Ja nisem tega opazil ker sem že mel Chroma inštaliran..Tak da lahko rečem da je zraven...kot osnovna aplikacija..
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.