Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
Pa rooti in sprobi kaksen drug rom.. Saj si geek
smile-1.gif

Ne da se mi
wink-1.gif
Sicer grem vsaj 1krat na teden na xda preverit novosti, to pa je to.
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Vse tri tedne je že taka poraba zaslona ali višja.Tam nekje do 30ur zdrži baterija ob moji uporabi.

Od 10ur je bil zaslon v uporabi 1,5 ure in glej porabo... Preeveč za amoled.

Pa se zavedas, da to ni dejanska poraba, ampak procent casa od 100%=cas od zadnjega full chargea ? :]

Drugace pa sem mel isti prikaz na 4.1.2 na NS, pa je baterija drzala cisto isto. 10H pri 1,20H screen timea + net je cist dobro za 62%. Kot pravim, prikaz grafa je drug na 4.1.2, lahko gres gledat na xda, baterija pa drzi isto casa pri isti uporabi/screen timeu.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Res da kar full lagira pri preklapljanju med screeni-touchwiz in tudi odpiranje stikov je še daljše kot prej,zato takoj naložil exdialer,toda baterija mi pa zdrži kakšno uro več kot prej
rolleyes-1.gif
bo treba počakat še kakšen updejt da bo vse zlavfalo tako kot treba,pa saj je z vsakič isto prvi je samo za pokušino.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Contacts in dialer ne ostaneta v spominu, task killer jih ob ciscenju vrze ven. Zato cez nekaj casa spet rabi nekaj casa da se imenik nalozi. Exdialer deluje super. Jaz mam trenutno kombinacijo Omega v34, JKay 14.4 framework, kjer se lahko contacts in dialer dodata na white listo in tako nista izbrisana ob ciscenju pomnilnika, ,za kernel pa imam Syah 1.8.4 na Extreme performance. Launchef uporabljam Nova. Danes je ob sicer nizki uporabi telefona od 8-ih zjutraj do sedaj baterija padla na 61%. WiFi konstantno vklopljen...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

No, saj to je to... ker framework bi naj bil 14.3.1 beta, ampak Deluxe settings pa so 14.4... Važno da se razumema
smile-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
Contacts in dialer ne ostaneta v spominu, task killer jih ob ciscenju vrze ven. Zato cez nekaj casa spet rabi nekaj casa da se imenik nalozi. Exdialer deluje super. Jaz mam trenutno kombinacijo Omega v34, JKay 14.4 framework, kjer se lahko contacts in dialer dodata na white listo in tako nista izbrisana ob ciscenju pomnilnika, ,za kernel pa imam Syah 1.8.4 na Extreme performance. Launchef uporabljam Nova. Danes je ob sicer nizki uporabi telefona od 8-ih zjutraj do sedaj baterija padla na 61%. WiFi konstantno vklopljen...

Kje oz. kako vključuješ aplikacije na to "white listo"? Jaz imam sicer FoxHound rom 1.6, tega zadnjega gori, se mi v osnovi zdi bolj smooth kot Omega... hvala
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113

Ja super, sem potegnil dol, instaliral, ter pod nastavitvami programa šel pod Whitelist manager in nato System ter dodal od SMS aplikacije, do beležeke Smemo ter še enih par in je super ravno enih 10 min, kasneje pa ko probam z lepega zopet npr. Smemo beležko odpret zopet lag in šrota, torej enako kot prej... sem kaj spregledal? Kaj pa je User opcija pod Whitelist? Tnx
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Android pač...Whitelista pa nisem sprobal, le startup appse sem nastavo. Tudi ko zaprem procese in appe, s čimerkoli, se ti nazaj vključijo...sprostim ram, ni 5 sekund ga že nabije nazaj gor v porabo?!?Memory leak al kaj wtf...
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
malo offtopic...

kolk je sedaj realna cena za s3 ganz nov... 380-390€?
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Najnižja cena na bolhi
smile-1.gif
380 eur je poštena cena in se verjetno nebo več bistveno spremenila, vsaj do maja/junija ne, ko pride sgs4.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.345
765
113
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Najnižja cena na bolhi
smile-1.gif
380 eur je poštena cena in se verjetno nebo več bistveno spremenila, vsaj do maja/junija ne, ko pride sgs4.
Dal par dni nazaj za novega 370€... kdor ga hoče hitro prodati, se mora pač prilagoditi trgu... če jih je 10 s ceno 380, ga bo najhitreje prodal tisti, ki bo spustil na 370... uspešno prodajo pa želim vsem med 400-450...
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Naj še dodam.
evil.gif


Danes sem opazil, da mi ne kaže imen pri klicih, čeprav je številka shranjena.Se odločim, da bom pobrisal kontakte in jih ponovno importal.Tu pa se začne... Želim importat, ampak se proces ustavi na 37%, obenem pa dobim še 2 errora: Google search has to stop in calendar storage has to stop.Posledično koledar ne dela, in kartice v google search... Tudi kontaktov še nimam, ker niti v tretjo ni importalo... Sem se odločo, da ponovno flešam , še enkrat sprobam, al je bil problem pri meni ali nasplošno. !??!? s triangle away sem pobrisal counter in naredil factory restore.

Na moje presenečenje , je po restoru ostal cwm inštaliran , tako da sem samo še enkrat inštaliral camera mod in zaenkrat brez errorjev, kontakte je preneslo in imena so poleg, appi se avtomatsko prenašajo iz google playa... .Držim pesti
smile-1.gif
 

walterw

Zelenc'
15. dec 2012
6
0
1
Kar se tiče fotoaparata na S3 - je odličen. Boljši kot S2, definitivno. Razen če je s tvojim kaj narobe.
Je pa nastal precej neprijeten problem, ki ni odpravljen po 2. servisu in menjavi softw.
Skoraj vsak pogovor po parih sekundah prekine. Povezava ostane, samo vse je tiho. Signal je OK. Nikomur ni jasno kaj bi to bilo, še manj kako to odpraviti.

Je kdo že imel podoben problem?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.