Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.321
300
83
39
Ljubljana
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
še mal pa bo 22.3.....
smile-1.gif

A to je zdaj 100% da bo jutri predstavljen ali zopet kurceve spekulacije?

bomo videl
grin1.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.610
5.806
113
Citat:
Uporabnik wacko pravi:
Citat:
Uporabnik rocky9 pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Zakaj? A misliš da bodo v pol leta kaj cene padle? Malo morgen, mogoče tvojemu S2, S3 pa zagotovo ne. Poglej S2, pod 300€ težko dobiš tudi rabljenega, nore cene...

Cena Galaxy Notea je že padla iz 549 na 459!
http://www.mobisvet.si/index.p...emid=56&lang=sl

Verjetno zato, ker ne gre v promet tako kot so si predstavljali...

V kratkem so jih izdalali 5 milijonov. Za božič je ta številka bila 2 mio, danes je 5. Ne vem zdaj če so to male številke ali imam samo jaz predstavo, da to niti ni drobiž...
 

B81

22. jul 2007
36.584
10.273
113
V čem se razlikuje od drugih podobnih telefonov?
Al zakaj je taki bum okoli tega?
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.883
626
113
IMHO je bistvena razlika med japkami in roboti je v temu, da pri japkah je motivacija za nakup to, da imaš najnovejšo verzijo iPhona, pri robotih pa, da imaš najbolj zmogljiv in napreden hardware, ki obstaja na trgu...
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
41
To
smile-1.gif



Ko sem kupoval telefon nisem gledal na znamko, ampak kaj mi katera firma ponuja, in lansko poletje je il GS2 pač najboljša izbira. Velik SAMOLED ekran (zmagovalni razlog), veliko vključene shrambe, zmogljiva notranjost ter všečen vmesnik z raznimi dobrotami, ki jih drugi proizvajalci niso vključili v svoje telefone. To generacijo bim sicer prekočil, v naslednji pa bomo videli, kdo bo imel najboljšo stvar na trgu. Meni je zelo pomemben dober ekran tako da bo to najbrž spet samsung (če ne bodo tudi ostali šči na AMOLED) a če bo vse ostalo pri samsungu pod nivojem nisem tak fan znamke da bi zaradi ene dobre lastnosti ali zvestobe znamki kupil občutno slabši izdelek.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.883
626
113
Podobno tudi jaz. Ko je HTC Desire prišel ven leta 2010, je bil top telefon in mi je odlično služil dve leti.

Junija bom nabavil nov telefon in do takrat se bo že vedelo kateri ima najboljši price/performance.
Znamka mi sploh ni pomembna, bo pa en iz nove generacije: Samsung SIII, HTC One X, LG Optimus 4X ali pa Huawei Ascend D quad...
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
41
Jaz bi imel podobno listo kandodatov če bi letos kupoval. Edino kar je, po branju opisa One X ta ni več opcija, ker ne podpira SD kartic, tistih 26Gb ki pa jih dobiš s telefonom pa mi enostavno ni dovolj glede na to da mi je telefon popolnoma nadomestil ipoda na katerem sem imel prek 50Gb glasbe. Res je sicer, da s Sense 4.0 dobiš zastonj 25Gb na dropboxu, ampak to je pri nas z omejenimi podatki in glede na dejstvo, da pomežikneš pa si že čez mejo praktično neuporabno. Škoda, ker drugače zgleda One X prav huda zadeva.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.204
1.695
113
40
50 giga muzike? Lepa...js imam na računalniku okol 10 giga, pa sm mislu, da je veliko
smile-1.gif


Na telefonu pa še tistih 2 giga ne preposlušam...
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
41
Takoj se nabere, sploh če si fan elektronike in imaš zbirko mixov ki sega tam v pozna osemdeseta...na računalniku imam za te zadeve tako ali tako namenski disk (na katerem ni samo 50Gb ampak nekajkrat več )
grin1.gif



Na telefonu je pa pri meni tako...če že imam super zmogljiv telefon ga bom izrabil do zadnjega hertza
smile-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.