Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Servis tega ne bo naredil...ker težav nimaš kot so jih imeli uporabniki ki so S3 posodobili v začetku Novembra 2013..
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Ja tudi sam sem bil tega mnenja pa sem se prepričal,da temu ni tako.Izgleda,da ste vsi malo pozabili.Če v nastavitvah zaklenjenega zaslona omogočiš "Z drsnim zaklepanjem" se ti omogoči funkcija "Možnosti zaklenjenega zaslona" v kateri imaš možnost "Učinka valovanja".

Sej to sem tudi sam napisal da učinek valovanja deluje samo če je zaklep zaslona podrsaj..in ne na vzorec..
wink-1.gif
 

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Servis tega ne bo naredil...ker težav nimaš kot so jih imeli uporabniki ki so S3 posodobili v začetku Novembra 2013..
Servis BO naredil ker je že dogovorjeno.

Sicer pa nisem vprašal kaj smem delat s svojim aparatom in kaj lahko naredi servis ampak, če dosedanja verzija Kies prepozna in dela z datotekami, ki so narejene z novejšim Kies3 ?!
 
Nazadnje urejeno:

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Citat:
Uporabnik Shando pravi:
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Citat:
Uporabnik Shando pravi:
Praktično vprašanje ..... telefon se ju updejtal iz 4.1.2 v 4.3. Nato narediš backup. Za backup 4.3 so izdali novejši Kies3, za 4.1.2 pa je bil prejšnji Kies. Potem daš telefon downgrade nazaj na 4.1.2. Torej moraš downgrejdat tudi Kies. Pa bo potem navaden Kies bral backup fajle, ki jih je naredil novejši Kies3?
Downgrejdat nazaj na 4.1.2 ne smeš!
Zakaj pa ne, če ti to naredi pooblaščeni servis ker sami vedo, da novejša verzija dela težave?

Torej, vprašanje je še vedno isto.

Pozabu sem vprašat...Kake maš težave na 4.3 verziji opiši jih prosim?
sprasujem se.gif
 

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Pozabu sem vprašat...Kake maš težave na 4.3 verziji opiši jih prosim?
sprasujem se.gif
Sem jih opisal nekaj postov nazaj. Bom ponovil - prvi in največji problem je to, da baterijo, ki je prej držala 3 dni s kakšno uro pogovora in surfanja izprazne v 24. urah brez minute uporabe, če samo stoji brez, da bi ga kaj uporabljal.
Zraven pa me še moti, da so pike za odklepanje sedaj preveč skupaj, zraven SMS "oblačkov" so nepotrebne ponavljajoče slikce čeprav na vrhu jasno piše s kom komuniciraš, odpiranje Stikov in tel. zgodovine je zakasnjeno skoraj sekundo, pa še kaj bi se našlo.

Je dovolj razlogov za nezadovoljstvo?
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Si po posodobitvi na 4.3 ..povrnil na tovarniške nastavitve? če jih nisi naredi še to..če pa si pol kr na servis..
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Ja tudi sam sem bil tega mnenja pa sem se prepričal,da temu ni tako.Izgleda,da ste vsi malo pozabili.Če v nastavitvah zaklenjenega zaslona omogočiš "Z drsnim zaklepanjem" se ti omogoči funkcija "Možnosti zaklenjenega zaslona" v kateri imaš možnost "Učinka valovanja".


Sej to sem tudi sam napisal da učinek valovanja deluje samo če je zaklep zaslona podrsaj..in ne na vzorec..
wink-1.gif
bonk.gif

Eni pa ste zabiti res.Ne bom se še s tabo kregal!
Prepričaj se in potem govori.

Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Če v nastavitvah zaklenjenega zaslona omogočiš "Z drsnim zaklepanjem" se ti omogoči funkcija "Možnosti zaklenjenega zaslona" v kateri imaš možnost "Učinka valovanja".

TO NI NA PODRSAJ,TO JE NA VZOREC!
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Ja tudi sam sem bil tega mnenja pa sem se prepričal,da temu ni tako.Izgleda,da ste vsi malo pozabili.Če v nastavitvah zaklenjenega zaslona omogočiš "Z drsnim zaklepanjem" se ti omogoči funkcija "Možnosti zaklenjenega zaslona" v kateri imaš možnost "Učinka valovanja".


Sej to sem tudi sam napisal da učinek valovanja deluje samo če je zaklep zaslona podrsaj..in ne na vzorec..
wink-1.gif
bonk.gif

Eni pa ste zabiti res.Ne bom se še s tabo kregal!
Prepričaj se in potem govori.

Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Če v nastavitvah zaklenjenega zaslona omogočiš "Z drsnim zaklepanjem" se ti omogoči funkcija "Možnosti zaklenjenega zaslona" v kateri imaš možnost "Učinka valovanja".

TO NI NA PODRSAJ,TO JE NA VZOREC!

če si ti zabit ..ni treba še ostale z tem označit.. JASNO!!!!!!
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
evo slike

ko je zaklepanje samo podrsaj je možnost nastavitve valovanja
screenshot2013-12-29-08-.png


Ko pa je na vzorec pa tega ni..
screenshot2014-01-17-17-.png


in enako je bilo na verzijo od 4.0.3 do 4.1.2 in sedaj na 4.3 verziji..
 

Carlito149

Pripravnik
18. apr 2008
978
0
16
Ali ima se kdo tezave z aplikacijo zemljevidi?
Ko me kdo poklice med navigiranjem, se po koncanem klicu vedno sesuje aplikacija. Potem moram na novo zagnati in vpisati naslov.
Nerodno je ko se ti to zgodi nekje v centru, kjer nimas kam ustaviti in na novo nastimati.
 

vuk

Pripravnik
19. nov 2007
499
4
18
Mel isto tezavico...sem se sprijaznil in pac vedno sam na rocno preklapljal ko sem prisel cez mejo. Na koncu problem resil,da sem nabavil jabolko.
 

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Citat:
Uporabnik Carlito149 pravi:
Ali ima se kdo tezave z aplikacijo zemljevidi?
Ko me kdo poklice med navigiranjem, se po koncanem klicu vedno sesuje aplikacija. Potem moram na novo zagnati in vpisati naslov.
Nerodno je ko se ti to zgodi nekje v centru, kjer nimas kam ustaviti in na novo nastimati.
Če ti kaj pomaga - za navigiranje sem si dal gor iGO in teh težav ni. Če me vmes kdo kliče se spremeni v navaden telefon, ko odložim/prekinem pogovor pa navigacija spet deluje normalno.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:

če si ti zabit ..ni treba še ostale z tem označit.. JASNO!!!!!!

Glej lahko se enkrat dobiva pa ti bom pokazal kdo je zabit. JASNO!!!!!
10.gif


Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
evo slike

ko je zaklepanje samo podrsaj je možnost nastavitve valovanja
screenshot2013-12-29-08-.png


Ko pa je na vzorec pa tega ni..
screenshot2014-01-17-17-.png


in enako je bilo na verzijo od 4.0.3 do 4.1.2 in sedaj na 4.3 verziji..

NE ti to men kazat slike na verziji 4.3
bonk.gif

Pred sabo imam S3 na katerem je naložen 4.1.2
Še enkrat samo za tebe Deky
bonk.gif

screenshot2014-01-17-21-.png

Če v nastavitvah zaklenjenega zaslona omogočiš "Z drsnim zaklepanjem"
screenshot2014-01-17-21-.png

Kot vidiš na sliki je še vedno to zaklepanje z vzorcem
grims-1.gif

Se ti omogoči funkcija "Možnosti zaklenjenega zaslona".
V kateri imaš možnost "Učinka valovanja".
grims-1.gif

screenshot2014-01-17-21-.png

V praksi izgleda takole
ko prižgeš telefon se najprej pokaže tole,kjer je možnost valovanja
screenshot2014-01-17-21-.png

če potegne-podrsaš po ekranu se ti pa pokaže vzorec
grims-1.gif

screenshot2014-01-17-21-.png

Kot dokaz da je res naložen 4.1.2,če pa ne verjameš pa se lahko dobiva v živo in ti to dokažem.
screenshot2014-01-17-21-.png

Zadeva deluje tako kot je tudi opisal Flash.
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
Na vseh verzijah do zdaj sem imel telefon zaklenjen z vzrocem in sem imel valovanje. Seveda pa, ce si cez ekran potegnil s prstom bolj mocno ali daljso crto, so se prikazale te pikice za vzorec. Zdaj pa se te pikice za vzorec pokazejo takoj ko stisnem "home" ali "power" tipko.

Prosim,da nekdo,ki ima na S3 naložen 4.1.2 preveri in potrdi zadevo,da se človeku dokaže kdo je zabit.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Kaj si sedaj užaljen sej si sam nas označil da smo zabiti in da se ne misliš se še z enim kregat pa si še vseeno začel kregat
grims-1.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
A sedaj ko sem ti dokazal,da si zabit pa že obračaš temo
bonk.gif

S takimi osebki kot si ti se ne mislim nič kregat,ker se ne bom spuščal na tvoj nivo,samo dokazujem ti kdo je zabit.Da boš drugič prej premislil in se prepričal preden pišeš traparije.Po vseh forumih se nekaj duvaš zraven pa pojma nimaš.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
A sedaj ko sem ti dokazal,da si zabit pa že obračaš temo
bonk.gif

S takimi osebki kot si ti se ne mislim nič kregat,ker se ne bom spuščal na tvoj nivo,samo dokazujem ti kdo je zabit.Da boš drugič prej premislil in se prepričal preden pišeš traparije.Po vseh forumih se nekaj duvaš zraven pa pojma nimaš.

Veš kaj je..Ti se z vsakim na forumu kregaš ko negdo kej drugače pove..In prvi si rekel da se ne misliš kregat ker smo zabiti..Ko sem ti udaril kontro pa si užaljen..

Po kerih forumih..jst obisukujem ta in samo še 2 zraven..tko da nehaj neumnosti pisat..

p.s: S tem prispevkom zaklučujem to debato z tabo ker nima smisla..
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Shando pravi:
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Servis tega ne bo naredil...ker težav nimaš kot so jih imeli uporabniki ki so S3 posodobili v začetku Novembra 2013..
Servis BO naredil ker je že dogovorjeno.

Sicer pa nisem vprašal kaj smem delat s svojim aparatom in kaj lahko naredi servis ampak, če dosedanja verzija Kies prepozna in dela z datotekami, ki so narejene z novejšim Kies3 ?!

Navadno je tako, da starejša verzija ne prepozna formata novejše, obratno pa seveda gre. Drugače pa Kiesa že dolgo ne uporabljam.
 

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Navadno je tako, da starejša verzija ne prepozna formata novejše, obratno pa seveda gre. Drugače pa Kiesa že dolgo ne uporabljam.

To je že skoraj standard. Je mogoče kdo že probal, če Kies3 dela z verzijo 4.1.2 ?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.