Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Citat:
Uporabnik Tomo pravi:
Kako dobiti bližnjice do aplikacij na zaklenjenem zaslonu? Tam kjer bi moralo to biti, nimam.
Telefon posodobljen preko Odina na 4.3 Simobilov firmware.

Tega ni več v novi verziji?

screenshot2013-12-27-20-.png

Pri meni je ta funcija za bližnice na zaklenjenem zaslonu...Nevem zakaj tega ni pri tebi.. Pa mam sam tudi od Si.mobila 4.3 Android ki se mi je sam posodobil telefon prek OTA..

 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ena od možnosti,da na zaklenjen zaslon nastaviš widgete je,da ko si v zaklenjenem zaslonu poslajdaš uro desno se ti pokaže + in potem nastaviš lahko nekatere widgete.
Ali poslajdaš uro v levo pa imaš hiter dostop do kamere ali aplikacij.
Seveda moraš omogočit Več pripomočkov-Pripomočki na zakl.zaslonu-Priljubljene aplikacije-tam označiš Priljubljeni programi ali Fotoaparat.
Zanimivo ja,Tomo ti imaš sedaj tako kot na S4.Res čudno ja,da Deky na istem aparatu isti rom na 4.3 to ima
sprasujem se.gif

Isto kot ima Deky je tudi na Note2 4.3.
 

Tomo

Pripravnik
5. sep 2007
70
0
6
Obišči stran
Sicer sem imel v zacetku Mobitelov rom, ki pa sem ga spremenil v Simobilovega.
Teh pripomočkov na zaklenjenem zaslonu pa prav tako nimam.
Preden sem dal na 4.3, sem izbrisal vse podatke (factory reset, wipe), po nadgradnji prav tako.
screenshot2013-12-29-12-.png
 
Nazadnje urejeno:

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Prosim,če vtipkaš v tipkovnico kodo *#1234# in prepišeš ali prilepiš screen kateri rom imaš sploh naložen.Če si po flashanju naredil Wipe je res čudno mogoče je prišlo med flashanjem do kakšne napake ali pa je bil kakšen bug v romu.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Naložen imaš pravilen rom-simobilov zadnji 4.3
Ali si imel prej rootan telefon?
Res čudno,če kdo drug ne pozna rešitve je možno,da je prišlo do kakšne težave,če si že napravil factory reset potem edino priporočam,da še enkrat naložiš ta isti rom.
 

Cooper

Pripravnik
27. jan 2009
498
0
16
Ljubljana
Jaz mam isto oznako AP, vendar drugačna CP in CSC (gre za Open Europe firmware), pa tudi nimam teh možnosti za lock screen. Zanimivo.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Trenutno nimam nobenega S3 pri sebi da bi lahko testiral toda na S4 je tako kot sem opisal,na Note2 je isto kot pri Dekiju,obstaja pa ta funkcija tudi na S3 mini 4.1.2 tako da bi tu tudi moralo bit.Predvidevam,da je naložil kakšen rom z napako.Če vse drugo dela ne vem no,ker da ne bi slučajno prišlo še do kakšnih drugih težav z knox števcem. Jaz itak takoj to funkcijo odstranim meni osebno,kaj ti bodo bližnice na zaklenjenem zaslonu? In zaklenem zaslon z vzorcem ali kodo.
 

Tomo

Pripravnik
5. sep 2007
70
0
6
Obišči stran
Rootal nisem.
Edino, kar sem opazil, je bilo to, da ko se je po namestitvi telefon zagnal, je bil privzeti nemški jezik, v brskalniku zaznamki v povezavi z nemškim vodafone, ter ena aplikacija Vodafone update.
Te bližnjice so mi zmeraj prav prišle, npr. med kolesarjenjem sem takoj odprl fotoaparat, telefona pa z vzorci nisem zaklepal.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
No ko sem malo iskal sem našel še par romov z popolnoma enakimi oznakami Italijanski,UK...(Vodafon)pa še kakšen bi se našel.
Tako da sem skoraj siguren,da nimaš naloženega Simobilovega roma,ker ta rom(Simobil) naj ne bi imel nobenih dodatnih Vodafonovih aplikacij,razen tiste Si-Vodafone.
Kot sem že rekel,če ti je to full pomembno potem downloadaj iz sammobile zadnji Simobilov rom in ga še enkrat flashaj preko Odina.
 

mmmedo

Pripravnik
2. feb 2009
37
3
8
Telefon po posodobitvi na 4.3 deluje bolje kot na stari verziji(4.1.2). Težav do sedaj ni bilo. :)
 

bonzo

Zelenc'
13. feb 2011
25
0
1
Men po poravku dela opazno bolje, kot pred posodobitvijo, vmes baterija, zatikanje... da bi ga ob steno..
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.