Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

MaTejHo

Pripravnik
4. jul 2009
340
0
16
Downgrade nazaj, čeprav je očitno potrebno pazit, nekaj v zvezi s spremembami lokacije datotek

Od simptomov opažam lag pri odklepanju, ne osvetli vedno ko kdo kliče, ni light efects med efektri odklepanja.
Poraba zaenkrat ni drastično višja kot npr v primeru zgoraj, sem pa po navodilih enega od komentatorjev razkljukal opcijo v Wifi/advanced/Always allow scanning, čeprav glede na to, da je v primeru zgoraj Android os glavni porabnik dvomim, da bo to rešilo karkoli. Če ne bo še dodatnih težav bom poskušal vztrajati do popravka, če bo seveda v doglednem času, v nasprotnem primeru pa cyanogen in adijo Samsung pri naslednjem nakupu telefona.

TO THOSE WANTING TO DOWNGRADE back to 4.1.2, download a firmware from July 2013 ONWARDS (country dos not matter), make sure it’s least the XXEMG4 build, your EFS partition was re-formatted the moment you flashed this, thus breaking all network compatibility and making impossible for your phone to get your IMEI.

I repeat, IT DOES NOT MATTER WHICH COUNTRY YOU CHOOSE.

MAKE SURE you backup all your stuff, then wipe everything in your phone (via settings or recovery) to avoid bootloops after downgrading.
 

Mirko

Fizikalc
24. jul 2007
1.044
65
48
Pa Mejduš, a niti 5 minut pri Samsungu ne testirajo ROMa preden ga dajo ven? Skoraj vsak ROM, ki ga predela en mulc v prostem času, dela bolje kot original Samsung bloatware jajca. Ostajam na SentinelROM-u.
 
Nazadnje urejeno:

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
ksz...

kako rootam tega novega? Prejšnji Framaroot ne dela več na tej verziji.

Telefon sem ob 7.00 snel s kabla, sedaj je že prazen.
hysterical-1.gif


edit:

Citat:
Steps to root Samsung Galaxy S3 on I9300XXUGMJ9 Android 4.3 Jelly Bean

Step-1: Download the CF-Root file for Galaxy S3 to the computer and extract the downloaded zip file to get a file with .tar.md5 extension

File name: CF-Root-SGS3-v6.4.zip

Step-2: Download Odin3 v3.07. Extract the Odin zip to get Odin3 v3.07.exe

Step-3: Power off the Galaxy S3. Place the phone into Download Mode by pressing and holding Volume Down, Home and Power buttons together until the construction Android robot and a triangle appears on the screen. Press the Power button again to continue to enter into Download Mode

Step-4: Run Odin on computer

Step-5: Connect the Galaxy S3 to computer while it is in Download Mode. Wait for some time until Odin detects the device. When the phone is connected successfully an Added message will appear under Odin. Also, the ID: COM box in Odin will turn yellow with the COM port number, indicating successful connection

Note: If the Added message does not come then try another USB port, try the one located at the back side of the computer. If Odin still fails to recognise the device then re-install USB driver.

Step-6: Click PDA in Odin and select the CF-Root-SGS3-v6.4.tar file

Step-7: Verify Auto Reboot and F. Reset Time checkboxes are selected in Odin window

Step-8: Click the Start button in Odin to begin the installation which would take about a few minutes to complete

Step-9: When the installation process is completed, the phone will restart automatically. After the home screen appears, disconnect the phone from the computer

http://www.ibtimes.co.uk/artic...cial-update.htm

Se mi zdi, da sem z Androidom za nekaj časa končal, ko mi bo tale crknu.
tongue-1.gif


TOLE ZGORAJ NE DELA.... na odinu mi našiše FAIL
crazy1.gif
 
Nazadnje urejeno:

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
Se ni važno, sem se tudi naveličal..... Od androida samo še nexusa, drugače so pa sedaj nokie in....
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.901
258
83
Slovenija
ksz: jaz sem si na sgs3 prenesel simobilov 4.3 image. in ga kar na telefoni flashal z mobile odinom (zadnja verzija). pred instalacijo sem samo izbral možnost rootanja in dodajanja SU, pa je bilo vse urejeno, telefon flashan in rootan. Kaj imate težave z mobile odinom, ker vsi pišejo o navadnem odinom, čeprav je mobile odin dosti bolj uporaben....?
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
! Your device must be rooted to be able to use Mobile ODIN. Check the list below to see if your device is supported !

No za tole je malo pozno.
tongue-1.gif
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
Citat:
Uporabnik Mirko pravi:
Pa Mejduš, a niti 5 minut pri Samsungu ne testirajo ROMa preden ga dajo ven? Skoraj vsak ROM, ki ga predela en mulc v prostem času, dela bolje kot original Samsung bloatware jajca. Ostajam na SentinelROM-u.

Okey sem najprej cyanogen probal, pa je javlalo napako s tipkovnico. Ponudilo je update, samo nisem mogel prit na wifi, brez tipkovnice.

Potem sem tega sentinela dal dol, dela vse razen stikala za gps. Sploh ne vem a je vklopljen ali izklopljen oz. kako ga vklopim ali je zmeraj vklopljen
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 474

Samsung je dejansko naredil velik zajeb s tem ROM-om. Ko je prišel na strežnike XXUGJM9 (4.3), smo vsi mislili da je leak. Sploh glede na zelooo dolg seznm bug-ov, ki se je pojavil. Še 4.2.2 leak je delal boljše, kot to.

Obstaja pa rešitev - custom kernel Yank555 ver. 4.0

Telefon dela, kot bi moral, bistveno boljša avtonomija, lag-a ni več (tudi wake-up), RAM management je boljši. V glavnem telefon dela tako, kot bi moral ob uradnem update-u.
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
Kje dobiš tole?

Jst ga nimam v zgornjem meniju, ki ga povlečeš dol.
 

Mirko

Fizikalc
24. jul 2007
1.044
65
48
Dodaš poljubne bližnjice v Settings - Interface - Notification drawer - Tiles and layout
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
Quick settings panel je... uno ta drugo je eno čudno v vrsti z malimi ikonami.

Okey rešeno, da vidimo po enem dnevu kako se bo obneslo. Se drugače je tale samo malo popeglan cyonogen.

nahrung002.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
In kakšno funkcijo bi naj imel ta ANT?
Za vse ki imate po updejtu težave,več ali manj ste to Simobilovi uporabniki,priporočam flashanje taistega najnovešega simobilovega roma,ki ga dobite na sammobile.Lahko tudi flashnete brez factori resete(čeprav ni ravno priporočljivo)pa vam ostanejo na telefonu vsi podatki.
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
Povezava pas-u za srčni utrip in telefona.

Samo se mi zdi, da za ant sem slišal samo pri Garminovih pasovih. Imajo tudi drugi?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.