Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Cooper

Pripravnik
27. jan 2009
498
0
16
Ljubljana
Baterija je po posodobitvi porazno slaba. Ogromno jo požre Android OS (kot piše pri bateriji), ker je težava z nekimi nastavitvami. Nimam pojma, kako se popravi...
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
You wish
hysterical-1.gif


En teden, mu dam priložnost.

Potem bom pa cyanogen dal gor.
10.gif
Na lg-ju sem bil fulla zadovoljen z njimi.
 
Nazadnje urejeno:

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Po posodobitvi rabi baterija nekaj ciklov da se stabilizira. Še po vsaki posodobitvi je bilo tako. Še najbolj pomaga pa factory reset in nekaj polnjenj in je zadeva znormalizirana.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Za vse vprašanje..

Ste po posodobitvi telefon povrnili na tovarniške nastavitev da vse zbriše tak kot da je iz škatle vzet?

Pri meni edina težava je pri odklepanju zaslona da rabi 2 sekunde da osvetli zaslon včasih manj kot 1 sekundo.. Drugo dela kot mora tudi sama baterija zdrži enako kot prej na 4.1.2 ...
wink-1.gif
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Pri meni edina težava je pri odklepanju zaslona da rabi 2 sekunde da osvetli zaslon včasih manj kot 1 sekundo..

Meni se danes sploh ni zbudil tudi po 5 sekundah
cry12bpy.gif
 

MaTejHo

Pripravnik
4. jul 2009
340
0
16
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Za vse vprašanje..

Ste po posodobitvi telefon povrnili na tovarniške nastavitev da vse zbriše tak kot da je iz škatle vzet?

Pri meni edina težava je pri odklepanju zaslona da rabi 2 sekunde da osvetli zaslon včasih manj kot 1 sekundo.. Drugo dela kot mora tudi sama baterija zdrži enako kot prej na 4.1.2 ...
wink-1.gif

Ja, enake težave, bom danes naredil factory reset.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Posodobitev so dobili le vodafon uporabniki.Govori se,da so bili to kao testni romi,zato toliko težav.Zanimivo,da je za S4 Germany DBT prvi izdal 4.3 rom,že približno mesec dni nazaj in deluje brez problema,za S3 pa ga še ni izdal.Germany DBT je bil vedno med prvimi in tudi njihovi romi so eni najbolj zanesljivih,tako da dokler oni ne izdajo svoje različice ne priporočam updejtanja.
 

MaTejHo

Pripravnik
4. jul 2009
340
0
16
Jaz sem tudi bral, da je šlo za testni rom. Naj bi bil Kernel version indikator za to.

Na 4.2, 4.3 je 3.4.0, medtem ko je pri tem updatu 3.0.31.

Vsi, ki boste downgradali pazite, ker so neke spremembi pri tej posodobitvi lahko dobite še več težav, če ne izvedete na prav način.
 

MaTejHo

Pripravnik
4. jul 2009
340
0
16
This can’t be an official 4.3 update, this is the exact same Vodafone Germany leak that SamMobile released 2 days ago, and this is obviously unfinished and unpolished.

For instance:

1. The lockscreen has many bugs and does not look and/or feel finished, here are some things I’ve noticed that bring me to this conclusion:

a. 4.3 does not have shortcut icons and does not give any way to activate them, yet 4.1.2 and 4.2.2 leak did.
b. Light effect is not working, it’s the same as if I selected “None”, yet the 4.2.2 leak had the Light effect working.
c. The Ripple effect is also the exact same one from 4.1.2, the 4.2.2 had an updated Ripple effect.

2. The amount of battery consumption is brutal compared to even the 4.2.2 leak which provided me over 24 hours of use, this one gets me 10 hours tops.

3. Memory management is also too high which tells me this is not finished software.

4. Calls drop for no reason even with full signal.

5. The phone becomes irresponsive at times, in fact, it got so bad for me today (about 40 secs without waking up) that I had to pull the battery.

6. The phone takes way too long to wake up from deep sleep and prompt to unlock… This must be linked to the 5th point.

7. The Touchwiz launcher, camera UI, S Planner (4.2.2 leak had a new S Planner), S Memo, Weather widget, 4×2 dual clock widget (4.2.2 leak had the new look with new fonts) are the same from 4.1.2. Let’s face it, these are just apps, all but the camera app had mere facelifts, it’s not like they will increase the RAM usage to levels that only phones with 2GB of RAM will handle… I’m pretty sure this is a test build that was missing memory management optimizations and could not add these apps before getting that solved.

8. KNOX is not present in this ROM, and though I don’t want it or miss it, this makes me believe that this is still unfinished.

This is what I’ve spotted, and with what I’ve learned from flashing ROMs and rooting, this is definitely not finished software, and I doubt that a corporation such as Samsung will half-ass such an important update for the 2nd best selling device, especially when this is supposed to add GALAXY Gear compatibility.
 

MaTejHo

Pripravnik
4. jul 2009
340
0
16
Nekaj je očitno šlo narobe, da se je ta update sprostil, upam samo da, bodo hitro popravili glede na veliko število uporabnikov.
Zanimivo, da je trajalo več dni in niso ustavili ter zelo slab odziv s strani odgovornih Samsung, Vodafone, Sammobile.
 

Guli

Pripravnik
6. avg 2007
142
2
18
Pri meni je po update-u tudi bil slabo odziven zaslon.

Naredil sem factory reset in je sedaj ok...
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Evo, meni isto. Je prav moteče tole.

Al pa ko te kdo kliče, že ene 3 x pozvoni preden se osvetli zaslon in pokaže kdo kliče.

A obstaja kakšna rešitev, ker tole ni za uporabljat, je bilo prej mnogo bolje.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.