Rusi v Siriji

boomslang

Fizikalc
10. nov 2014
1.397
0
36
V bistvu sem z videom hotu samo pokazat, kako velike sile se tule spopadajo in koliko je žrtev na obeh straneh... Večina na zahodu nima niti percepcije kako veliki spopadi so to v bistvu... Samo za Alepo se samo na eni strani trenutno tolče cca za 3 - 4 kompletne slovenske vojske s tajnicami vret borcev...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

To že, samo mi je nenavadno v kaki formaciji ležijo žrtve.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.345
765
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Pa kaj jih je to helikopter dobil pa celo kolono poradiral, al kaj je to.
Pomoje so bli mal pedri, pa so se potem med sabo pobil, ker Mohamed pa pedrov ne dopušča...
 

boomslang

Fizikalc
10. nov 2014
1.397
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
To že, samo mi je nenavadno v kaki formaciji ležijo žrtve.
Morda je bila obrambna linija.. Teren je malo dvignjen od okolice, kot nekakšna cesta ali pot..
 
I

Izbrisan uporabnik #488

To pa je nekaj konkretno zadelo.

Sem pa tam bral Pacmanove izlive zgoraj o ruskih letalih in raketah.

Samo LOL lahko rečem.

Vsa so zanič in neuporabna...
 

boomslang

Fizikalc
10. nov 2014
1.397
0
36
Hja , mene je administrator opozoril, da takih videov ali slikic ne limam direktno, da dam oznako 18+ in potem vsak sam odloči ali bo pogledal ali ne...
 

Pac_Man

⋆Распут&
10. maj 2014
2.211
0
36
Slučajno našel tale let B-1B čez Kobani.


Računaj, da je vsaka bomba GPS vodena.
 

boomslang

Fizikalc
10. nov 2014
1.397
0
36
Če bi takole tepihiranje na naseljeno mesto izvedli Rusi, sem prepričan, da bi jih tov. Nuland, že pozivala v Haag...
 

boomslang

Fizikalc
10. nov 2014
1.397
0
36
Pa še mimogrede...USA po njihovih informacijah izvede cca 44000 naletov in po vseh teh naletih ISIS nikoli močnejši... Kako to.. ???Ali za tiste malo bolj poučene... Kdo je ustavil Kurde pri zmagovitem prodoru v Iraku.. Namig.. Ni bil ISIS...
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.094
3.173
113
mogoče jim je pa s polovico teh naletov dostavila orožje
evil.gif
 

Pac_Man

⋆Распут&
10. maj 2014
2.211
0
36
IS gre zadnje čase precej slabo, v zadnjem letu so jim Kurdi in iraška vojska odrezali lep del teritorija, Irak je čez poletje prišel k pameti in prenehal financirat okupirane teritorije.

http://www.breitbart.com/natio...trolled-cities/

Kurdi so se verjetno ustavili kar sami, vedno poudarjajo, da ne bodo osvobajali/okupirali teritorija brez kurdske populacije.
 

boomslang

Fizikalc
10. nov 2014
1.397
0
36
Tole si kar dobro odgovoril... Vsekakor pa Turčija z zaustavitvijo kurdske ofenzive ni imela nič...
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
tow so prastare rakete (okej, tekom obstoja so bile deležne nekaj izboljšav)...ki jih, mimogrede (jasno brez licence) proizvaja tudi Iran

imajo jih pa vse sosede od sirije pa še marskikdo drug v tistih krajih