Rusi v Siriji

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.079
113
Imamo ekstremiste, ki prihajajo nekontrolirano v Evropo z begunskim/migrantskim valom.

Merklovca pa roke široko narazen.
 

Pac_Man

⋆Распут&
10. maj 2014
2.211
0
36
I R back
tongue-1.gif


BTW, šabiha so assadovi klavci. Ekstremisti, praviš?

https://en.wikipedia.org/wiki/Shabiha

Citat:
Shabiha (North Levantine Arabic: شبيحة šabbīḥa , pronounced [ʃabˈbiːħa]; also romanized Shabeeha or Shabbiha ; loosely translated "spirits", "ghosts", "shadows", or "apparitions") are mostly Alawite groups of armed militia in support of the Ba'ath Party government of Syria, led by the Al-Assad family.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.304
32
48
Še eno od mnogih ghost letal, medtem pa je znano, da so ZDA vedeli, da bombardirajo bolnico, pa je komaj kje bežno omenjeno. Si zamisliš, da bi jo Rusi...
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.079
113
A ni celo pisalo, da so turki sestrelili Miga29?

Rusi pa sploh nimajo Miga29 v Siriji
smile-1.gif
 

Clancy

Majstr
20. avg 2007
820
394
63
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Imamo ekstremiste, ki prihajajo nekontrolirano v Evropo z begunskim/migrantskim valom.

Merklovca pa roke široko narazen.

Sem na hitro prebral "noge"
hysterical-1.gif
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Pred nekaj urami sem tudi jaz tako prebral. Mogoče je pa tudi pisalo "noge".
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Imamo ekstremiste, ki prihajajo nekontrolirano v Evropo z begunskim/migrantskim valom.

Merklovca pa roke široko narazen.

predvidevam da si se salil? upam
wink-1.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.079
113
Russia, US agree on all technical questions over Syria flight safety - Russian military

Citat:
Russia’s Defense Ministry said that it will soon sign an agreement on flight safety over Syria with Pentagon after the sides agreed on all the necessary technical issues.

"All technical matters have already been agreed upon, with Russian and US lawyers now cross checking the text of the document," Colonel-General Andrey Kartapolov told a media briefing on Friday.

According to Kartapolov, the memorandum on flight safety over Syria will be signed by Moscow and Washington “in the very near future."

The Defense Ministry and Pentagon have already held three video-conferences discussing the agreement, he added.

“This will provide conditions for the prevention of specific situations that might cause some kind of an accident in the Syrian airspace during air operations by the Russia and the coalition partners,” Kartapolov stressed.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.918
7.179
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Mene zanima kje so rezultati, zakaj ni večjega napredovanja asadovih sil?

Slabo spremljaš. Na hrvaškem forumu se izgleda fantje malo bolj spoznajo, kot tole klobasanje tukaj. Vasi in kraji padajo počasi druga za drugo v roke SAA. Lepo.
zmaga.gif
 

Pac_Man

⋆Распут&
10. maj 2014
2.211
0
36
Ruski. Ne ve se modela, so pa dva identična v prvi polovici 2014 sestrelili nad Donbasom.

Verjetno neka dark scena, da lahko glumijo gljivo.