ruleta v kazinoju

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
zmaga.gif


Zdaj je samo še vprašanje, kako to dopovedat raji
tongue-1.gif

Jaz sem se včasih ko sem kaj delal na ruleti, pa so gostje firbcali z vprašanji "a boš nastavu da nas bote bolj obrali ane?" hecal, da glih prestavljam magnete... No, ker se je našlo veliko ljudi, ki tega ni z nasmeškom sprejelo, sem raje zdaj bolj tiho... Mogoče se pač potrudim komu razložiti, da ni variante da bi se kaj "štelalo" braz da bo takoj vidno UNPISu ampak raje ne komuniciram sploh, so drugi za to tm... Ker so pač pametnjakoviæi razni in se pizdijo tam po ruletah, pol pa polivajo al pa celo razbijajo ekrane iz jeze......

Kot je Cat rekel, če bi se karkoli dalo naštelat, bi mi zdele tapkali tele vrstice na nekem otoku, v drugem časovnem pasu in klimi, ob hladni pijači pa bejbah ki nas bi lepo brez besed masirale.

Tko pa pišem tole, v ozadju me čakajo poročila za šiht, zjutraj pa bom verjetno peljal bejbo na šiht s kislo faco k sva se mal skregala
grin1.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
Si kdaj opazil... da se najbolj derejo in pljuvajo tisti ki rinejo notri rdeče in modre... oni ko pa rumene in vijolične, so pa ful bolj mirni večinoma
tongue-1.gif

Derejo se, derejo, pa kako pri konkurenci boljš daje pa tko, pol pa ne vem zakaj v naslednjih tednih skoraj dnevno nazaj prihaja
aplauz.gif


Kar se tiče mirnosti, maš prav. Me je pa sicer le en tak pobaral kaj je z mašino, ki pri velikem vložku ni nič dala, pa je hotel vpogled v nastavitev % vračanja, kar je tudi dobil in bil potem tiho. Sem mu tudi razložil, kako gre, pa še pri SIQ preveril in tudi njega napotil tja če hoče še kaj.
So pa pač tudi taki, ki verjamejo v teorije zarote (pa so vseeno vsak dan nazaj), pa taki, ki tacajo po vseh ekranih, naj bo touch al pa tud ne... ....