Radarji v google mapsu

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.692
154
63
Kolikor sem jaz opazil, je v plačljivi nek autostart in delovanje v ozadju. Tak kvadratek se ti pojavi na ekranu, četudi aplikacijo minimiziraš in lahko potem kaj drugega počneš.
 

Fusionn

Majstr
5. sep 2007
2.122
478
83
Jaz sem nabavil plus in še vedno uporabljam free :obesise:
sem jim tudi včeraj poslal email, tako, da še čakam odgovor.

To ni isti app. Dosti drugače deluje = slabše.
Plus;
pavzira glasbo, je kako sekundo tišina, potem pa pove opozorilo. Se mi zdi, da je zaradi tišine potem tudi kasnješi. free verzija me opozarja kar preko glasbe (včasih malo moteče, ampak je free:) )
Opozorilo je veliko glasnejše. Na free verziji je vsaj pri meni zares potiho. To je boljše.
Plus mi skos teži, da bo app deloval v ozadju. Pa sem čisto vse nastavitve in pravice enako nastavil.
Pa tudi za tist "widget" pomanjšano okno nekaj teži, pa imam izklopljeno funkcijo.
Samodejni zagon deluje. Ampak to si lahko na samsungu itak nastavim preko moods and routines appa.

Plus naj bi znal v določenih mestih/državah še na semaforje oz rdečo luč nekak opozarjat...
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.762
162
63
Glede radarjev v navigacijah: v marsikateri državi je naprava za opozarjanje na radarje prepovedana. Zato recimo Googla maps ne opozarja v Avstriji, Nemčiji...
Jaz sem si snel radar POI točke za original navigacijo in je vodenje še najbolj apetitlih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Svoj