Rabimo janšizem, ker tole kar dela ta vlada, je k**ac

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.226
1.041
113
Ej, potrebujem dobit posel z državnim podjetjem. A je Snežič še aktualen, al imate koga drugega sedaj za te posle? :valjamse:
Zanimivo, kako so desni pravičniki sedaj tako tiho. Janšizem v vsej svoji veličini.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.566
-1.403
63
Ti pa posel, je kot krava pa sedlo.
20110405__jumpingcow11.jpg
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.710
587
113
Ej, potrebujem dobit posel z državnim podjetjem. A je Snežič še aktualen, al imate koga drugega sedaj za te posle? :valjamse:
Zanimivo, kako so desni pravičniki sedaj tako tiho. Janšizem v vsej svoji veličini.
Tale Dars "afera" meni diši po SDS in Svobodi, preusmerjanje pozornosti na pričanje Bobnarjeve, obračun z NSi in skrivanje novih pretresov v Svobodi. Glavni SDS akter je pa Snežič, ki mu bo publiciteta koristila kot nacionalna reklama.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.973
4.262
113
Tale Dars "afera" meni diši po SDS in Svobodi, preusmerjanje pozornosti na pričanje Bobnarjeve, obračun z NSi in skrivanje novih pretresov v Svobodi. Glavni SDS akter je pa Snežič, ki mu bo publiciteta koristila kot nacionalna reklama.
Poudarek, da so to imeli v predalu 2 leti.. pove svoje. Ko so Snežiča soočili z posnetkom, je vprašal komu sem to govoril.. Novinarka vidno v zadregi, ta ne obstaja očitno.

Medtem pa razpis za laptope v vrednosti 6M, zastarela oprema za katero ne znajo pojasnit komu je sploh namenjena. Bobnarca pa razkrila kako si pernati kupuje izpustke manimpulacij v GEN-i....
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.973
4.262
113
Sonćića se smeji, ampak glede nato, da se je dogajalo to pred 2 letoma, noben ni podal kazenske ovadbe ali katerikoli prijavo.
Torej je sostorilec...

Še enkrat dokler je tkole podano, je to lari fari.... Vprašanja Snežiču je na mestu, komu sem to govoril, komu.....
in vse tiho je bilo...
 
2. okt 2007
3.773
2.259
113
Snežič se pa baje dobro spozna na pravo in bo direkt zanimivo :)

to se zelo dobro, ker med vsebi sodbami dobro krmari. Je pa ta afera malo hotela priktiri pričanje Bobnarjeve in Lindava, ki sta močno omrebenila tako Goloba kot Janšo. SDS se je potem itak oddaljil od Snežiča, on pa je že itak navajen vseh rabot, glede na to kakšen "lump" je.

Potrebno se je zavedat, da se je NSi zelo zamerila velikemu vodji, in ta afera je zelo po godu SDS, da se vidi, da tudi pri NSi niso angelčki. Jaz jo bolj gledam iz te prespektive, kako oslabiti NSi. Gibanje Svoboda se bo itak samo potopilo....
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.973
4.262
113
to se zelo dobro, ker med vsebi sodbami dobro krmari. Je pa ta afera malo hotela priktiri pričanje Bobnarjeve in Lindava, ki sta močno omrebenila tako Goloba kot Janšo. SDS se je potem itak oddaljil od Snežiča, on pa je že itak navajen vseh rabot, glede na to kakšen "lump" je.

Potrebno se je zavedat, da se je NSi zelo zamerila velikemu vodji, in ta afera je zelo po godu SDS, da se vidi, da tudi pri NSi niso angelčki. Jaz jo bolj gledam iz te prespektive, kako oslabiti NSi. Gibanje Svoboda se bo itak samo potopilo....
Lepo se vidijo režimsko plačani mediji!
Je pa za našega Pernatega problem ta, da mu polena mečejo iz tabora Kučan-Kos.... Tukaj predvsem ciljam na RTV. POP je pa itak komercialno kdo plača temu ližejo anus....
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.824
1.523
113
Notranjska
Zakaj bi nekomu dal nekaj, kar že imajo. Kolikor je meni znano so nekaj dali Izraelcem, ki so si potem malo po malo nakradli še zraven in to pred očmi sveta.
Izraelcem so nekaj dali in celotni Arabski svet ni bil s tem zadovoljen in so se jih hoteli znebiti, ampak.....se jih niso. Vse sosede so se že spravile na njih pa jih še niso potamanili. A ni čas da bi skupaj z njimi živeli? Sicer so pa v Izraelu Židje od vsepovsod, tudi tisti z arabskega sveta, Iraka Irana, ne vem zakaj bi bil to izključno problem zahoda. Tudi Arabci jih niso hoteli, no sedaj imajo pa državo in to precej močno katero so sami zgradili.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.824
1.523
113
Notranjska
Ej, potrebujem dobit posel z državnim podjetjem. A je Snežič še aktualen, al imate koga drugega sedaj za te posle? :valjamse:
Zanimivo, kako so desni pravičniki sedaj tako tiho. Janšizem v vsej svoji veličini.
Če hočeš poceni prit skozi je gotovo Snežič prava izbira. Kader na levi je veliko dražji, nenazadnje vladate in davke je potrebno plačati.....:valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.973
4.262
113
Pernati javno priznal vmešavanje v policijo kot neodvisen organ.
Ker bananistan. Si predstavljate, da bi to naredil kak Z premier... To je ta svoboda, ki jo oznanjajo.

Upam, da EU to sankcionira, drugače ni vredna da obstaja!
 

B81

22. jul 2007
36.577
10.276
113
Ja lej saj pa jansista, ki je baje spremljal janso na poti.na dob, je treba odstranit.

Izkazalo se pa je, da ga sploh ni spremljal, je pa ga crncec :D