Otroci in kultura na plažah

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
49
evo me
ksz...
Kot prvo: za vzgojo otrok so odgovorni predvsem starši. Otroci so odraz staršev in na živce mi grejo nevzgojeni in razvajeni froci. Ne zagovarjam fizičnega nasilja med otroci, čeprav tudi moji dobijo kakšno vzgojno po riti, ki sploh ne boli, ampak je prizadet predvsem otroški ego. To se zgodi mogoče enkrat na leto, če bi bilo to preveč pogosto, potem izgubi pomen.
Smo prakticirali zelo učinkovito metodo kaznovanja, ki pa sploh ne boli. V stanovanju določiš mesto za poredne otroke. V primeru, da otrok ne uboga, gre sedet na to mesto za toliko minut, kolikor let je star. Ko odsedi svojo kazen, gre lahko dol, če pa se umakne pred iztekom časa, potem se kazen ponovi. Moj starejši otrok je imel kar precej dvominutnih kazni (prijelo se ga je ime Darko Prusnik) in ko je ušpičil kakšno, je že sam vedel kam mora iti. V 99% je zadostovalo že opozorilo, da bo v primeru, da ne uboga, šel sedet na mesto za poredne otroke.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Tenforest pravi:
pet minut je bil mir nakar prinori grupa fotrov.

Sicer nimam otrok, ampak da do mene pride moj mulo, reče da jih je dobil okol kepe, bom prvo vprašal zakaj in od koga,
ko bi mi povedal da je eni ženski slačil kopalke in ga je njen opizdil okol uhe, privlečem froca na kraj "zločina" in ga
po nagi riti nasekam tak, da ga bo ponos bolel še naslednji 2 leti.

Pa je lahko star 5 al pa 15.


Tak da maš moj "podpis" da si prav naredil.


Sem bil ultra navihan mulo, sploh na morju ko te noben ne pozna lahko probaš kaj več, tak da sem tu pa tam
pred trgovino tut kakega pesa odvezal, al pa prerezal blazino tisti čehinji ki se ni hotla igrat z mano, samo
da bi pa šel kar eni odvezat kopalke, bi pa moral bit sladoledarski kamion posebaj velik da bi to naredil za stavo.

Naj uganem, bil je hrvat?
confused-1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
23.014
1.233
113
42
Ravno zaradi tega bi moral imeti otroka da bi lahko drugim pokazal kako naj se vzgoji otroka.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Temu se reče permisivna vzgoja otrok
bonk.gif



Marš u piiiii bum tras.....a ti je zdei jasno da se ne dere če ti 3x rečem
evil.gif

Ma niti to ni potrebno, če znaš vzgajat od kraja.

Trenutno spremljam odraščanje 7letnega nečaka, ki je pisana kopija mene kaj se tiče vragolij, ampak
te so na nivoju kot se za 7letnika spodobi, torej max. kaj si upa je, da smukne iz hladilnika sladico pred kosilom,
in ni mu treba 8x rečt naj se neha dret, ker mu ponavadi že prvič ni treba, sicer pa dobi 1x na 3 mesece s časopisom
po tazadnji in v zadnjih 7mih letih to več kot zadostuje.

Večje kršitve pa se kaznuje z - sladoled, - nintendo, - obiski, ponavadi že pred nintendom zaključimo, ko ob nedeljskem
družinskem kosilu opazuje kako se bašemo s sladoledom, njega pa še vedno čaka tista mala skleda solate in dva čevapa.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Ravno zaradi tega bi moral imeti otroka da bi lahko drugim pokazal kako naj se vzgoji otroka.

Tud meni se zdi bedasto se odrečt otrokom zato ker jih drugi neznajo vzgajat. Isto kot da si nebi kupil zlatega
prenašalca ker je sosedov pitbul napadel poštarja...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.957
5.610
113
Sj to sm hotu povedat........da moderni starši pričakujejo da jim bo šola vzgajala otroke namesto njih.......a paradox je kot je že erikson rekel.....da takoj ko kak učitelj poskuša postavit avtoriteto padajo disciplinske in inšpekcije
bonk.gif


K sm poslušal proigode mojih sodelavk.........plus svojih 2h sester ( sem 4x stric) lahko rečem da bi 1/2 staršev mogla socialna odvzet otroke ker bi bilo dolgoročno to boljše za njih
smirk-1.gif


Drugače pa zanimiva vzgoja
zmaga.gif
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.957
5.610
113
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:
Drgač nevem, zakaj se napiše YOGURT in ne jogurt, ampak nima veze, sej tud js ne pišem knjižno niti pravilno slovensko...

Muca oprosti za kajlo zadnjič
roza.gif


Drugače pa.....ali je bil drugi del tvojega razmišljanja retorično vprašanje....?
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Lansko leto na plazi 3 otroci zacnejo metat kamenje kar med kopalce,poklicem hcer ven iz vode da ji ne prileti kaj v glavo,cez par minut nek starejsi gospod te 3 neuzgojene kretene prosi (resnicno prosi na vljuden nacin ) ce lahko prenehajo z kamenjanjem kopalcev, pa se iz ozadja oglasi en ponosni ocka ki je uspel proizvesti te otrke " gospod a je kwa narobe " ne nic se hiti opravicevati gospod,pol pa pustite moje otroke kar na mir se spet oglasi [censored],takrat mi je preskocilo in sem zabarja dobesedno poslal v PM in se marsikam drugam pred celo plazo. Nakar je njegova zabica 3 otroke ki sta jih nic vredno uzgojila spravila s plaze in se se z velikim zabarjem skregala....skratka uprizorila sta popestritev popoldneva na plazi....
Za voznjo avta rabis izpit ,za delo rabis izpit ,....za fu*** ne rabis nic in potem ubogi otroci pri takih brezmozganskih starsih.
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.204
3
38
Kranj
rener.info
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik Tenforest pravi:
pet minut je bil mir nakar prinori grupa fotrov.

Sicer nimam otrok, ampak da do mene pride moj mulo, reče da jih je dobil okol kepe, bom prvo vprašal zakaj in od koga,
ko bi mi povedal da je eni ženski slačil kopalke in ga je njen opizdil okol uhe, privlečem froca na kraj "zločina" in ga
po nagi riti nasekam tak, da ga bo ponos bolel še naslednji 2 leti.

Pa je lahko star 5 al pa 15.
Ne morem verjeti, da bom to napisal, ampak se popolnoma strinjam s teboj. Tudi sam sem bil tako vzgojen. Ce sem slucajno kaj naredil narobe in sem dobil tasvoje, mi je se oce dve prisolil, da sem si zapomnil za naslednjic. Pa me naslednjic ni bilo vec treba
smile-1.gif
 

sandichamp

Pripravnik
10. avg 2007
477
15
18
Živio

Potem boš šel pa ti meni na živce. Ponavadi se sprehajam in pes priteče in začne skakati po meni. Potem ga brcnem in začne lastnik nekaj jokat in mu rečem da bom še njega če ne bo tiho. Skoraj nihče ne pobira iztrebkov za njimi. Na plaži se polulajo, kjer jim paše, skačejo po brisačah.... Privezanega nima skoraj nihče.

LP Sandi
.
Citat:
Uporabnik ynos pravi:


Zdaj pa iščem katere pasme psa bi si kupila s punco.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
prvo
greš v grčijo
drugo
k se je men drla mamica Dominiko nemoj iæ tak daleko u voduuu..a sise so se tresle od abritona..sem sam gledal kako zarit med kamencke in ne v skalo..
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Tahudfirbc pravi:
Kot prvič tujih otrok nimaš za kloftat, če bi mojga bi klofal po računalniku lahko samo še z nosom.Je pa tako če tvoja samo cvili, če ji mulček hoče odvezati kopalke, naj mu ona eno stisne.Ker če ne zna v takem primeru narediti reda, ga tudi pri svojih otrocih ne bo mogla
aplauz.gif

Za vse ki jim pa gre dretje na živce obstajajo posebna hotelska naselja v katera otrokom in mladini ni dovoljen vstop, sam da te ne bo kakšen penzjoner butal s palčko v rebra ker imaš brisačo 10 centi preveč proti njegovi mareli
evil.gif

zanimivo, koliko ibr žeščih fotrov je na svetu, ki so neka mešanica fedorja in segala. Me pa zanima, koliko bi jih bilo sposobnih uresničiti svoje grožnje, ko bi nevzgojenega mulca klofnil en 'pravi'.

Sori, ampak če bi imel tako nevzgojenega mulca, da bi vlekel dol sredi plaže ženskam kopalke, bi bilo mene orenk sram. Tako oče kot tudi nadebudnež si v tem primeru zaslužita vsak tri po riti. Otrok sicer res ne gre klofutati, to imaš prav,, vendar pa me tvoj odziv spominja na odziv histeričnega pasjeljubca, ki misli, da sme njegov cucek početi vse, kar se mu zljubi.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Žalostno, da se danes ženska ne zna ubraniti pred otrokom, ki ji odvezuje kopalke in mora to storiti hrabri vitez
bonk.gif
. Kako bo taka vzgajala svoje otroke?
Sicer pa, dokler sem bil brez otrok, sem bil toliko sposoben, da sem našel plažo, kjer ni bilo 100 metrov okrog nobenega. Mene bolj moti tisti brrrr, bruuuumm nekje v daljavi, ki se mu bolj težko skriješ.

Torej je kriva ženska, ker se ni ustrezno branila????? Kam pridemo s tako logiko, pa raje ne pišem...
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Moj starejši otrok je imel kar precej dvominutnih kazni (prijelo se ga je ime Darko Prusnik) in ko je ušpičil kakšno, je že sam vedel kam mora iti.
hysterical-1.gif


Drugače pa. vsaka čast, kar se tiče vzgoje
zmaga.gif
hvalabogu še obstajajo normalni starši
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik sandichamp pravi:
Živio

Potem boš šel pa ti meni na živce. Ponavadi se sprehajam in pes priteče in začne skakati po meni. Potem ga brcnem in začne lastnik nekaj jokat in mu rečem da bom še njega če ne bo tiho. Skoraj nihče ne pobira iztrebkov za njimi. Na plaži se polulajo, kjer jim paše, skačejo po brisačah.... Privezanega nima skoraj nihče.

LP Sandi
.
Citat:
Uporabnik ynos pravi:


Zdaj pa iščem katere pasme psa bi si kupila s punco.

Ynos, svetujem pasmo fila brasiliero, pa da vidimo, kako bo tale sandi brcal...
evil.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.761
-446
113
Citat:
Uporabnik sandichamp pravi:
Živio

Potem boš šel pa ti meni na živce. Ponavadi se sprehajam in pes priteče in začne skakati po meni. Potem ga brcnem in začne lastnik nekaj jokat in mu rečem da bom še njega če ne bo tiho. Skoraj nihče ne pobira iztrebkov za njimi. Na plaži se polulajo, kjer jim paše, skačejo po brisačah.... Privezanega nima skoraj nihče.

LP Sandi
.
Citat:
Uporabnik ynos pravi:


Zdaj pa iščem katere pasme psa bi si kupila s punco.

malo mi je čudno, da te psi kar naskakujejo, kljub temu, da te ne poznajo! Še nisem srečal takega psa, k bi neznanca kar naskočil brez razloga! Mogoče oddajaš kakšne čudnje vonjave, ali pa smrdijo tvoje laži, in uporabljaš isti "razlog", kot vsi, k pač ne marajo živali.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.074
113
Titograd
Eh, kolk češ je takih pesov, srečaš na cesti nekoga s ščenetom, gre v kontra smer od tvoje, pa pesa komaj drži na lajni, ker se pes čez pol ceste steguje da bi neznanca ovohal, polizal, pregriznil, whatever. Eni pesi so zelo radovedni
smile-1.gif
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.681
6.091
113
blizu močvirne prestolnice
Vzgoja vzgoja in vzgoja, največji problem je v tem da starši goltajo za denarjem kar naprej hodijo po tistih šoping centrih in to celo z dojenčki, starši ne znajo kuhati.... . Ko sva pred leti s svojo šla na tista predavanja pred rojstvom otroka je ena babnca bleknila KAKO SE SKUHA KOMPOT? HALOOO in tako bo imela froca.

Ynos da se zaradi tega skoraj odpoveš otroku ti povem da to ni rešitev sploh ko boš tisto štručko imel v rokah takrat se boš raznežil pa četudi si največji dasa. Je pa res da moraš DELATI NA VZGOJI. Lep primer ti dam pri sebi kjer moj i otroc jedo vse kar jaz jem spijo že od začetka v svojih posteljah in ubogajo dobr če že ne vsakič pri prvi besedi vsaj pri drugi.