Okolju prijazni avtomobili

sad

Guru
24. avg 2007
20.990
9.650
113
Seveda. Zato nas bojo pa kitajci in ostali tako sprasili, da nam cist nc ne bo jasno.

Ne vem kolko sledis tehnologiji ampak Google, Amazon, Microsoft bojo kmalu fural svoje nuklearke. Ene dva tedna nazaj bral o tem in edino pravilno. Poudarjam pa kontrolo, katera mora bit zajebana k 100 matr. Tu ma da vse spila po reglcih in v koliko da, sopaj miki!
Vidiš, meni pa to nikakor ne gre v glavo, kako Google, Amazon, Microsoft nukice furajo, namesto ultra, najboljše, najbolj zelene, čiste in seveda najbolj pucen sončnic. To meni ne gre v glavo. Dobesedno denar mečejo stran, pa še ne izkoristijo punega lapanja kak te so zeleni in eko in oh in sploh.
Prosim za razlago. Hvala.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.630
1.030
113
Ti pa se nisi vidu Googleplex-a a? Najdi na Google Earth-u, poglej in potem pametuj :valjamse:Pa se razkrij kaj je narobe z nuklearko? Nkol prav.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.990
9.650
113
Saj zato sem pa zmeden. Zakaj potrebujejo še nukico zraven, če pa že imajo tak ultra eko, fuLL pucen sončnice.
Boš razložil ali odgovarjal le z vprašanji?
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.630
1.030
113
Tebi razlagat? Se hecas al kaj. Vse kar znas je iskat luknje in pametovat. Saj ves, una mantra "moja bo zadna al pa ne bo" ne? Drugace pa tud najvecmu idiotu je jasno, da zato, ker rabjo energijo. Al slucajno mislis drugace? Cudu se ne bi, ti vseznalec ti. Te pa cakam, da poves kaj je narobe z nukico, ce drugi eko, zeleni bio viri ne zadoscajo. Ti bi najbrz TES zidal, ker tebe pa noben ne bo ucil ne?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.990
9.650
113
Tebi razlagat? Se hecas al kaj. Vse kar znas je iskat luknje in pametovat. Saj ves, una mantra "moja bo zadna al pa ne bo" ne? Drugace pa tud najvecmu idiotu je jasno, da zato, ker rabjo energijo. Al slucajno mislis drugace? Cudu se ne bi, ti vseznalec ti. Te pa cakam, da poves kaj je narobe z nukico, ce drugi eko, zeleni bio viri ne zadoscajo. Ti bi najbrz TES zidal, ker tebe pa noben ne bo ucil ne?
Glede na to, da me tako dobro poznaš, bi moral vedeti, da nimam čisto nič proti nukicam.
Jaz se samo smejim pametnim, ki bodo s sončnicami pri nas svet rešili.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.630
1.030
113
To noben ne pravi, spet nekaj bluzis. PV je super ok, ni pa vsemocna. Veliko bolj cista kot premog (TES) in odlicna za znizanje svinjanja. Zaradi noci, oblacnih dni, zime pa potrebuje se stabilen vir (nukico po tvoje). Kombo je win-win. Ce imas soncnico na Netmeteringu je pa sploh zakon. Noben ne resuje sveta, je pa to definitivno pot do cistejsega okolja (napram TES grdosijam). Ze to steje (ja vem, eko fasist pa to, le napisi). To je to na to temo, pametnim dost, prepametnim pa kick-starter za nove eseje prepucavanja. Bomo kmal vidl med katere "pametne" spadas :valjamse: