Novo pri Si.mobilu XIII.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Oj,
a ni tale Lopata pri Celju? Če mislim ta pravo lokacijo nad judo klubom?
No, sej se menda kmalu obeta test s službenim telefonom...
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.068
136
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik mimika pravi:
Bo kakšno povišanje akcije Vipnet - iz 3 na vsaj ene 5GB, sedaj ko je za 1€ več dal Telekom vn 3,3x več podatkov? Vem, da interval uporabe je na simobilu bolši, pa samodejna prekinitev, vseeno pa mi bo 3GB verjetno malo premalo in v skrajnem primeru bom vzel njihov HT neomojen paket za 85 kun...

Lahko ga tudi večkrat zakupiš če ti zmanjka, vsaj tako si bom jaz pomagal
smile-1.gif
 

gasdopodna

Majstr
22. jul 2007
3.702
127
63
KSZ. Kako je z MMS-i v tujini na paketu POLETJE?
So vključeni (pošiljanje in prejem) ali ne?
 

gasdopodna

Majstr
22. jul 2007
3.702
127
63
Zanimivo... Sem gledal tudi na facebook strani od simobila, pa so enmu napisali da niso, da so v tujini samo sms-i...
confused-1.gif
 

Kamelot

Zelenc'
25. jun 2016
3
0
1
Zdravo!

Kako je zdaj dejansko z gostovanjem v EU po 1.7.2016 - bomo lahko res uporabljali zakupljene količine tudi pri gostovanju?
Ali so za podatke še vedno nujni ti dodatni dragi paketi?

Simobil še nima cenika za gostovanje po 1.7., če prav gledam. Ponujajo pa še vedno neke opcije.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.539
291
83
Če se ne motim EU10 je za pakete Ultimativni..

Kar se tiče rabe iz paketa v EU bo šlo z pribitki ..A komaj nasledno leto pa popolnoma iz paketa ki ga boš mel naročen..
 

Kamelot

Zelenc'
25. jun 2016
3
0
1
Hvala lepa, Deky, to je to, kar rabim. Treba bo kupiti vipnet opcijo ali pa hrvaško simko. Hrvati pa imajo tudi zamuteno vse na spletnih straneh, tak da bomo videli kaj ponujajo, ko bomo že tam.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Nove lokacija Si.mobil omrežja:
• 2G: Lazec (NG), Tuncovec (MB)
• 3G: Trenta (NG)
• LTE: Lazec (NG), Lozice (NG), Tuncovec (MB), Vuhred (MB), Sv. Ema (MB), Tisina (MB), Sevnica (KK), Plešivica (NM), Domžale (LJ), Tuhinj Motnik (LJ), Trenta (NG

b
 

Tojka

Pripravnik
4. okt 2011
176
6
18
Sem prebrala na Žurnalu, da se bo tarifa EU neskončno podražala za 2€. To se mi zdi ful pretirano, ker naj bi dodali samo dve državi. Meni je 5€ na dan ful velik.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.168
4.036
113
Pač koristiš normalno ceno z dodatkom.
Problem rešen.
Imaš paket poletje. Spremeni na njega
...
 

redneck

Zelenc'
12. nov 2015
5
0
1
Imam paket Domači internet.
Najpej sem porabil dva dni da sem se uspel povezati na portal ker so SMS- ji in vse ostale storitve na paketu sistemsko blokirani in potem težko sprejmeš SMS kodo??

smile-1.gif


Potem pa gledam drobni tekst v pogodbi z omejitvijo porabe 100 GB na polni hitrosti itd.

Pa me zanima kakšen domači internet je to? A je kdo slučajno omejen preko fix linije na 100GB. Ne rečem da se na omejeni hitrosti, ki je 2 Mb/s, ne da nič ampak vseeno se mi zdi omejitev na takem paketu nesmiselna.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.