Novo pri HoT mobil

tomi

Guru
1. sep 2007
18.421
9.766
113
40
MB
Eno telefonsko sem prenesel stran od hota in zdaj imam tole v appu.

niti druge stevilke ki se je tam nemorem upravljat.

IMG_7772.jpeg
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.421
9.766
113
40
MB
Nic tragicnega. Aja edino to mogoce, da mmsi ne delajo na iphonu :valjamse: Ta je malo kisla pa nisem vedel prej.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.936
9.591
113
Meni je pri preusmeritvi na Hot številko javljalo, da številka ne obstaja. Klic na HOT, vse je ok. Obupal in preusmeril na drugega ponudnika, kjer je pa vse štimalo.
 

scsiii

Pripravnik
1. sep 2007
166
2
18
Če jim dela v Avstriji in drugemu diskont operaterju v Sloveniji , ki gostuje pri A1, nič kaj nemogočega....
 

scsiii

Pripravnik
1. sep 2007
166
2
18
Bob in T2 ki gostuje pri A1

Probaj iti v A1 poslovalnico in jim razloži, da je je BoB samo njihov brand.... Me zanima, če ti bodo nudili podporo.
 

scsiii

Pripravnik
1. sep 2007
166
2
18
Še enkrat, probaj iti v A1 poslovalnico in jim razloži, da je je BoB samo njihov brand, naj ti zamenjajo sim kartico... prenos številke ko greš iz A1 na BOB/re:do?

Bob in re:de sta MVNO, ki ju pač upravlja A1, Hot pa nekdo drug....

Vprašanje pa je bilo "VoWiFi pri HoT-u ne dela?" tako ne ne mislim več offtopic nakladanja nadaljevati.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.021
342
83
www.svetidej.com
A1 nadgrajuje svoje omrežje. S tem naj bi A1 omogočil VoWiFi. Ker je bob, re:do in A1 so iste SIM kartice, samo drug brand je tudi tam na voljo VoLTE in VoWiFi. Hot pa se mora dogovoriti in implementirati VoLTE in VoWi-Fi z A1.

Bob in re:do nista registrirana pri AKOS-u kot MVNO. Samo Hot Mobil d.o.o. je.

Torej A1 je operater, ki ima blagovno znamko A1, Re:do in bob. Hot Mobil d.o.o. je MVNO, ki ima blagovno znamko HoT.

AKOS torej poroča tržne deleže za A1, Re:do in bob skupaj, za Hot Mobil d.o.o. držni delež poroča posebej.

Prenos številke med bob, re:do in A1 dejansko ne gre za prenos številke, kot je definiran za AKOS. Ampak to zamenjajo in the house.
 
  • Všeč mi je
Reactions: andraz201

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.021
342
83
www.svetidej.com
A1 dejansko kanibalizira svojo blagovno A1, da so naročniški in predplačniški paketi lahko dražji.

Za tiste, ki so "uhrni" pa je dal blagovno znamko bob.

Dejansko s tem dobi več €€€, kot da bi imel le blagovno znamko A1.
 
  • Všeč mi je
Reactions: andraz201

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.067
136
63
okolica mesta
Še enkrat, probaj iti v A1 poslovalnico in jim razloži, da je je BoB samo njihov brand, naj ti zamenjajo sim kartico... prenos številke ko greš iz A1 na BOB/re:do?

Bob in re:de sta MVNO, ki ju pač upravlja A1, Hot pa nekdo drug....

Vprašanje pa je bilo "VoWiFi pri HoT-u ne dela?" tako ne ne mislim več offtopic nakladanja nadaljevati.
V A1 nimajo nič poslovalnicah nič ne morejo urejati za Bob. Je ločeno.