Nokia LUMIA 920 - prvi vtisi

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Wlan je običajno hitrejši in pokuri tudi nekaj majn energije pa še zastojn je
smirk-1.gif
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
ksz.

Mene pa zanima katero aplikacijo uporabljate za youtube? To ki sem snel z marketa je katastrofalna, pač zgolj mobilna verzija youtuba, kar mi je pa najbolj moteče je pa to, da ne najdem kjer se lahko prijavim v aplikaciji, da bi imel torej na razpolago liste iz mojega profila. Je pa dejstvo, da tale WP8 aplikacija ne seže niti do gležnja tisti za andorid
rolleyes-1.gif
Pa kakšna alternativa internet browserju bi bila tudi dobrodošla. Nad ostalim pa zaenkrat nimam večjih pripomb nad WP8.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Ok tist 1€ bom preživel. A pa se da prijaviti torej, da imaš svoj youtube profil gor?
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Wlan je običajno hitrejši in pokuri tudi nekaj majn energije pa še zastojn je
smirk-1.gif

pri danasnjih hitrostih mobilnega omrezja pri browsanju zal ne opazim razlike med mobilnim in wlan omrezjem.
ce gledamo celoten dan, wlan pokuri manj energije, kot ce je izklopljen in se browsa preko 3g? dvomim.
je pa res zastonj, ampak kot receno, ce imam zakupljene kolicine mi to ne igra neke vloge.

vsakemu svoje:)
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
ksz.

Mene pa zanima katero aplikacijo uporabljate za youtube? To ki sem snel z marketa je katastrofalna, pač zgolj mobilna verzija youtuba, kar mi je pa najbolj moteče je pa to, da ne najdem kjer se lahko prijavim v aplikaciji, da bi imel torej na razpolago liste iz mojega profila. Je pa dejstvo, da tale WP8 aplikacija ne seže niti do gležnja tisti za andorid
rolleyes-1.gif
Pa kakšna alternativa internet browserju bi bila tudi dobrodošla. Nad ostalim pa zaenkrat nimam večjih pripomb nad WP8.

metrotube ftw. tisto, kar je original gor jaz sploh ne bi rekel aplikacija, bolj bliznica do youtuba.
upam, da ni problem dat tist 1 eur, kolikor stane, drugace si si kupil napacen OS:) dobre aplikacije brez reklam pac stanejo..

alternativa IE obstaja, ne spomnim se iz glave, ni pa nic od splosno znanega.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
1. Obstaja kaksen dober predvajalnik videov z vecino kodekov? Vem, da bo nekega lepega dne prisel VLC, ampak trenutno je kaj?

2. Obstaja kaksna aplikacija, da bi preko wifija dostopal do PC-ja in pregledoval, urejal, zaganjal (streamal) razne multimedijske vsebine?

3. Se da kako na lockscreen nastimat, da kaze koledar kaj dlje vnaprej, kot za danasnji dan?

4. Klik je se vedno no-go?

5. Obstaja kaksen app, da si spersonaliziram tile (ne vem, da bi imel prozorne or smth) pa ozadje (slika) v homescreenu?
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Citat:
2. Obstaja kaksna aplikacija, da bi preko wifija dostopal do PC-ja in pregledoval, urejal, zaganjal (streamal) razne multimedijske vsebine?
Če imaš W8 obstaja kvalitetna aplikacija Win 8 Controller: Win8 Controller lets you control your Windows 8 PC as if it is a tablet. Just using your Windows Phone, you can experience the Windows 8 gestures like pinch, stretch, rotate, swipe, side gestures etc.

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/win8-controller/15f8c3dc-a712-42ae-8f83-ce7e100dada1
 

kreden1

Pripravnik
5. nov 2010
289
0
16
Danes sem dobil težko pričakovano posodobitev firmware-a in.. LTE-ja 920ka še vedno ne podpira
frown-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik Sijan pravi:
Citat:
2. Obstaja kaksna aplikacija, da bi preko wifija dostopal do PC-ja in pregledoval, urejal, zaganjal (streamal) razne multimedijske vsebine?
Če imaš W8 obstaja kvalitetna aplikacija Win 8 Controller: Win8 Controller lets you control your Windows 8 PC as if it is a tablet. Just using your Windows Phone, you can experience the Windows 8 gestures like pinch, stretch, rotate, swipe, side gestures etc.

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/win8-controller/15f8c3dc-a712-42ae-8f83-ce7e100dada1

Hmm.. hvala. Samo sem se ocitno narobe izrazil. Iscem app, da lahko brskam po pcju in potem te fajle, muvije, glasbo gledam, poslusam na lumii.

Android ima recimo es file explorer. Preko wifija v mrezi vidim pc, vse diske, vse fajle in ob zagonu, recimo AVI fajla se mi strima na telefon. Ali pa txt file se odpre na telefonu. Network browsing no..
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Glede na to, da ostalim podpira brez updejta, je verjetno problem nekje drugje. Kako je pa s pokritostjo lte tam kjer si?
 

kreden1

Pripravnik
5. nov 2010
289
0
16
Citat:
Uporabnik slvn pravi:
Glede na to, da ostalim podpira brez updejta, je verjetno problem nekje drugje. Kako je pa s pokritostjo lte tam kjer si?

Sem v območju pokritosti, vendar to ni problem. 4G še vedno ni na voljo za izbiro v nastavitvah mobilnega omrežja. Drugače imam pa od Mobitela 920-ko, regija Adriatic. Bom poskušal s Speedtestom, kakšna je hitrost mobilnega omrežja.
 

krashek

Pripravnik
26. dec 2012
101
0
16
www.wpslovenija.si
Citat:
Uporabnik kreden1 pravi:
Citat:
Uporabnik slvn pravi:
Glede na to, da ostalim podpira brez updejta, je verjetno problem nekje drugje. Kako je pa s pokritostjo lte tam kjer si?

Sem v območju pokritosti, vendar to ni problem. 4G še vedno ni na voljo za izbiro v nastavitvah mobilnega omrežja. Drugače imam pa od Mobitela 920-ko, regija Adriatic. Bom poskušal s Speedtestom, kakšna je hitrost mobilnega omrežja.

Ne bo možne izbire LTE omrežja, tudi po posodobitvi ne. Izbereš 3G, ko si v območju z LTE, ti bo samo zaznalo in pisalo L na vrhu.