Nokia E6

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.317
145
63
Citat:
Uporabnik Karakala pravi:
lepo mi tota Belle žere baterijo !

Hm, jaz sem jo napolnil v torek in je še vedno živ. Je pa res, da ni bilo skoraj nič klicev, edino wifi je vključen in sync elektronske pošte....

Jernej
 

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.389
57
48
Republika Prlekija
Citat:
Uporabnik jernejd pravi:
Citat:
Uporabnik Karakala pravi:
lepo mi tota Belle žere baterijo !

Hm, jaz sem jo napolnil v torek in je še vedno živ. Je pa res, da ni bilo skoraj nič klicev, edino wifi je vključen in sync elektronske pošte....

Jernej

Napolnil v petek, danes še mam samo eno tretjino polne. klicev za cca 10min.
Prej pri Anni mi je držala 6 dni komot...
 

ojanez

Fizikalc
2. sep 2007
260
30
28
KSZ, nič kaj nisem navdušen nad Belle, ali pa sem jaz takšen trotel, da ne znam uštimat sledečih zadev:
smile-1.gif


- glavni začetni zaslon sploh ni mogoče spreminjat, niti ga izbrisat. Na njem je v zgornjem delu ura, pod njo pa ikone za sporočila, splet, zemljevide in kamero.
- ostale začetne zaslone ne moreš urejati tako, da dodajaš ali odstranjuješ posamezne gradnike ali bližnjice, ampak moraš izbrisati celoten zaslon in na novo postaviti vse gradnike.
- Klik na meni ali ikonico "sporočila" pripelje do mape pogovori. Če želim normalen pogled menija sporočil, ki prikazuje mape prejeto, poslano, osnutki,... moram klikniti gumb za dodatne možnosti in nato možnost "Prikaži mape". Predolga pot!
- Glavni meni več ne vsebuje mape/ikone "Aplikacije" ampak so vse nameščene aplikacije prikazane kar v glavnem meniju. Prava zmešnjava.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.317
145
63
Citat:
Uporabnik ojanez pravi:
KSZ, nič kaj nisem navdušen nad Belle, ali pa sem jaz takšen trotel, da ne znam uštimat sledečih zadev:
smile-1.gif


- glavni začetni zaslon sploh ni mogoče spreminjat, niti ga izbrisat. Na njem je v zgornjem delu ura, pod njo pa ikone za sporočila, splet, zemljevide in kamero.
- ostale začetne zaslone ne moreš urejati tako, da dodajaš ali odstranjuješ posamezne gradnike ali bližnjice, ampak moraš izbrisati celoten zaslon in na novo postaviti vse gradnike.
- Klik na meni ali ikonico "sporočila" pripelje do mape pogovori. Če želim normalen pogled menija sporočil, ki prikazuje mape prejeto, poslano, osnutki,... moram klikniti gumb za dodatne možnosti in nato možnost "Prikaži mape". Predolga pot!
- Glavni meni več ne vsebuje mape/ikone "Aplikacije" ampak so vse nameščene aplikacije prikazane kar v glavnem meniju. Prava zmešnjava.

? Jaz sem samo držal prst na uri, pokazal se je x in sem zbrisal...

Jernej
 

ojanez

Fizikalc
2. sep 2007
260
30
28
Citat:
Uporabnik jernejd pravi:
? Jaz sem samo držal prst na uri, pokazal se je x in sem zbrisal...
Jernej
smile-1.gif
saj pravim, dopuščam možnost, da sem jaz preveč "trotel". In v tem primeru je res tako. Gradnike lahko na tvoj način odstranim, tako da sta s tem prvi dve težavi rešeni. Hvala.
Še vedno pa me mučita zadnji dve težavi. Kakšna ideja okrog tega?
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
za tretjo težavo: meni => nastavitve => telefon => hitre tipke, tu nastaviš kam te katera od tipk pripelje.

Za četrto, v meniju ustvariš novo mapo in aplikacije pomečeš vanjo.
 

sator123

Zelenc'
22. feb 2012
1
0
1
Lp
zanimam se za nakup tega telefona, zanima pa me, če ima možnost pogovorov na sporočilih.. pač, da so vsi smsi od ene osebe v enem okenčku, če veste kaj mislm, tko kot pr iphonu oz. androidih ? če se, da to nastavit.
hvala
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.734
33
48
50
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Citat:
Uporabnik sator123 pravi:
Lp
zanimam se za nakup tega telefona, zanima pa me, če ima možnost pogovorov na sporočilih.. pač, da so vsi smsi od ene osebe v enem okenčku, če veste kaj mislm, tko kot pr iphonu oz. androidih ? če se, da to nastavit.
hvala
Ja, je možno čist v serijski izvedbi, brez dodatnih programov
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
42
lj
Kako nastaviti da mi ne vleče sam mejlov dol in se posledično ne povezuje na mejl in troši baterije....
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.406
2.418
113
Ufff še dobro da sem prodal to sranje, vsak teden en update in očitno vsakič slabše dela...
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Ufff še dobro da sem prodal to sranje, vsak teden en update in očitno vsakič slabše dela...

Do sedaj sem imel samo en update, na belle in meni dela popolnoma ok, tko da ne vem od kod ti to:D
Če pa ljudje ne znajo nastaviti je pa drugo..
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.317
145
63
Citat:
Uporabnik HrabiaMol pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Ufff še dobro da sem prodal to sranje, vsak teden en update in očitno vsakič slabše dela...

Do sedaj sem imel samo en update, na belle in meni dela popolnoma ok, tko da ne vem od kod ti to:D
Če pa ljudje ne znajo nastaviti je pa drugo..

Moji tudi dela bp. Je sicer res, da se je prva belle občasno obesila (to je bila prva stvar, ki sem jo naredil na novem telefonu
smile-1.gif
), ampak po uradni nadgradnji pa kar dela. Baterija je z malo uporabe za kakšnih tri dni, kamera dela povsem v redu, tako da ni slab telefon. Še celo pushmail nekako dela... (ja, jaz pa iščem varianto, kako bi prišel do BB9790. Kanada je afaik najbolj ugodna...)

Jernej
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
prišel je update za sporočila: od sedaj naprej odšteva koliko znakov je še na voljo. wunderbar haha, še press konferenco naredijo pa so že skor kot apple:D
 

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
Da ne odkrivam tople vode...a se da na E6 na zemljevidu npr. na trenutnem položaju poiskat koordinate. Vse sem preiskal in nikjer ne najdem, kjer bi namesto naslova lahko videl koordinate.