Nakup nove kante, za nekje do 12.000 eur.

Kaj bi vi vzeli?


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Zakaj pa je nefunkcionalna. Naštej mi razloge.

 
Nazadnje urejeno:

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.157
1.187
113
www.adriamedia.si
Hja, najprej: našteti avti niso isti razred (enako veliki).
Razred C3: v četrtek bo v Avto magazinu primerjalc 11 takih avtov, bencinarji, okoli 100 konjev, 5 vrat.

Če pa hoče večjega za isti denar, se bo pa treba z raznimi posebnimi ponudbami in "čudnimi" serijami sprijaznit ...
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.760
161
63
Citat:
Uporabnik Slovenet pravi:
Hmm C4, le kdo je naredil ta zmazek od avta. Jaz sem ga gledal 3 leta nazaj, ko sem kupoval sedanji avto, Leona. Tako nefunkcionalne armature kot jo ima C4, je še nisem videl. Skratka groza od avta.

Kaj pa to zaene smotke kadiš?
C4 ima v zgornji polovici armature 3 zaprte predalčke.
V spodnji polovici 3 odprte in velik hlajen predal pred sovoznikom.
Armatura je ravna tako, da lahko piksne v vrsto gor postaviš.
Dišava integrirana, da ti kaka smrdljiva smrekica pred nosom ne binglja.
Kljukica za vrečko pri nogah sovoznika.
Po dva predala v vratih.
Vse tipke, relevantne za vožnjo na sredinskem delu volana-zopet ne rabiš nikamor odvračat pogleda.
Števec postavljen tako, da ga vedno vidiš-ni treba odmikati oči s ceste in gledat nekam v naročje, da vidiš koliko pelješ, koliko je goriva, temp. motorja, tempomat.
Zaradi ravne armature ni odseva v šipi v poletnih dneh.

Mislim, lahko da komu dizajn ni všeč, ampak funkcionalnosti mu pa ni za očitat.

lp
 

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
Dišava integrirana
confused-1.gif
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.437
421
83
Velikost (majhnost) torej ni pomembna? No, na pamet mi prideta še Bravo in Cruze - oba dobiš za to ceno, sicer precej oskubljena, ampak to itak veš že sam.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
SJTV1 & blazko: Saj ravno v tem je tudi dilema.. ali vzeti za podoben denar stevilko vecji, a vecinoma oskubljen avto.. Ali vzeti manjsega in bolj zalozenega..
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Jaz osebno: manjšega z več opreme.

Za ta denar dobi tudi Xsaro picasso z avt. klimo, senzor za dež itd, skratka dost opreme.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.089
3.829
113
Ibiza je notri plastik fantastik. Me je nekaj časa zanimala, potem pa mi v treh dneh recimo niti enkrat ni uspel prižgat luči ne da bi istočasno z roko še ogledala "popravil". Ali pa z uro zataknil/počohal plastiko na vratih. Hvala lepa, ampak pomoje morajo biti stikala, ki naj bi se upravljala z levo roko dostopna tudi primeru ko so voznikova vrata zaprta. V ibici to nikakor ne gre, v polotu pa kakšnih podobnih problemov nisem imel.

Moj glas gre Polotu 1.4.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
mogoče 116i letnik 2006 za tistih 15 na leto je čisto vseeno v čem se vozi.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Jaz bi Polota, C3 mi je preveč "babji", korejce preziram, pri Focusu pa mi ni všeč položaj za volanom (previsoko sedenje) in nasploh notranjost, da ne omenjam, da z tem motorjem nikamor ne gre in pije kot mX v petek zvečer.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
cizy:
hysterical-1.gif
Vi ste zadovoljni s Polom? Je vse kul? Kaksne napakice?

Diablo: ma isce se nov avto...

Lateral: tudi opcija.. samo odbija oblika
smile-1.gif


Maci: Picasso je kul.. samo ne rabi enoprostorca.. In ja, tako kot pravis, po moje bi bil boljs Polo..


Ma nic, naj prebere to temo, meni da za obljubljeno pizzo+pivo, pa je stvar resena
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Slovenet

Guru
21. jul 2007
4.419
536
113
43
Še vedno Rdeči revirji
Citat:
Uporabnik merdzo pravi:
Citat:
Uporabnik Slovenet pravi:
Hmm C4, le kdo je naredil ta zmazek od avta. Jaz sem ga gledal 3 leta nazaj, ko sem kupoval sedanji avto, Leona. Tako nefunkcionalne armature kot jo ima C4, je še nisem videl. Skratka groza od avta.

Kaj pa to zaene smotke kadiš?
C4 ima v zgornji polovici armature 3 zaprte predalčke.
V spodnji polovici 3 odprte in velik hlajen predal pred sovoznikom.
Armatura je ravna tako, da lahko piksne v vrsto gor postaviš.
Dišava integrirana, da ti kaka smrdljiva smrekica pred nosom ne binglja.
Kljukica za vrečko pri nogah sovoznika.
Po dva predala v vratih.
Vse tipke, relevantne za vožnjo na sredinskem delu volana-zopet ne rabiš nikamor odvračat pogleda.
Števec postavljen tako, da ga vedno vidiš-ni treba odmikati oči s ceste in gledat nekam v naročje, da vidiš koliko pelješ, koliko je goriva, temp. motorja, tempomat.
Zaradi ravne armature ni odseva v šipi v poletnih dneh.

Mislim, lahko da komu dizajn ni všeč, ampak funkcionalnosti mu pa ni za očitat.

lp

Men je ravno tisti volan precej nefunkcionalen. Preveč nekih tipk na kupu. Zgled funkcionalne armature so meni "Nemci". Recimo Leon pred faceliftom, je imel samo eno napako kar se funkcionalnosti tiče - upravljanje avtomatske klime, to so pri faceliftu odpravili. C4 ma pa okrog volana toliko nepotrebnih tipk, da glava peče.

Od Francozov imajo v zadnjem času vsaj priližno funkcionalne notranjosti Peugoti in pa Dacie, ostalo je porazno.

Aja pa v armaturi rabim minimalno 2 cagra, hitrost in obrati. Manj komplikacij bolje je. Nemci imajo zelo dobro rešen gumb za luči, ki je ločen, razen vklop dolgih je na ročki za smernike.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Jaz imam Golfa, zaenkrat zelo zadovoljen, napake v 15k km nobene, poraba se giblje okoli 7l (+- 0.5l) mešane dokaj dinamične vožnje, gre pa avto res dobro če ga primerjam z ostalimi avti tega ranga in te moči.
 
29. nov 2010
20
0
1
Kako ste hecni! Kupujete neke male jajčke tipa polo (po možnosti grafitne barve), z imidžem sivega deževnega novembrskega jutra, ki se jih boste v dveh letih naveličal. Varnost? Uporabnost? Atraktivnost glede vožnje, zapeljivost za ženske oči? Ni mi jasno, kako je lahko človek PONOSEN lastnik nečesa tako meglenega, kot je polo. Rečeš: nisem mel gnarja, kupiš fabio. Praviš: navijam za Real/ Barcelono, kupiš Ibizo. Tehnično gre itak za en in isti avto. Le UPAŠ si izstopati, ob tem pa še privarčuješ in familijo za en teden pelješ v Moravce.

Voziš veliko? Kupi rabljen avto velikega razreda, po možnosti z enoletno garancijo.
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4254483&show=1
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4268468&show=1
Žena bo uživala v udobju, ti v vožnji (motorju in porabi), ne boš izpadel kot looser pred študijskimi kolegi, če pa se ti zgodi nesreča, bošhvaležen. Pa še ukradli ti ga ne bodo!
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik burekmivednotekne pravi:
Kako ste hecni! Kupujete neke male jajčke tipa polo (po možnosti grafitne barve), z imidžem sivega deževnega novembrskega jutra, ki se jih boste v dveh letih naveličal. Varnost? Uporabnost? Atraktivnost glede vožnje, zapeljivost za ženske oči? Ni mi jasno, kako je lahko človek PONOSEN lastnik nečesa tako meglenega, kot je polo. Rečeš: nisem mel gnarja, kupiš fabio. Praviš: navijam za Real/ Barcelono, kupiš Ibizo. Tehnično gre itak za en in isti avto. Le UPAŠ si izstopati, ob tem pa še privarčuješ in familijo za en teden pelješ v Moravce.

Voziš veliko? Kupi rabljen avto velikega razreda, po možnosti z enoletno garancijo.
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4254483&show=1
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4268468&show=1
Žena bo uživala v udobju, ti v vožnji (motorju in porabi), ne boš izpadel kot looser pred študijskimi kolegi, če pa se ti zgodi nesreča, bošhvaležen. Pa še ukradli ti ga ne bodo!

lepo naposano. sam pezo 407 ni glih pojem..zanesljivosti