Multifunkcijska naprava

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.595
994
113
48
KR
Citat:
Uporabnik bero1 pravi:
Na mimovrste ni na zalogi, pravkar preveril.

Jaz sem ga naročil 23.1., pa sem tudi mislil da ni na zalogi, pa da bom čakal najmanj 1 teden ali 2. Dobil sem ga pa potem 25.1.
cheer.gif
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
837
21
18
Tud jaz razmišlam o MG5350. Kakšne so kaj cene nadomestnih kartuš? Se splača kupovati samo original al so kakšne drugo dovolj dobre?
 

ganges

Pripravnik
4. nov 2012
160
0
16
Imam Epson Office BX935FWD, ki ima seveda tudi brezžično povezavo za tiskanje. Na sebi ima priklop za UTP kabl. Pa me zanima ali mora vanj bit priklopljen UTP kabl, da potem lahko vzpostavim brezžično omrežje ali se lahko kako on sam poveže brezžično z routerjem in potem tudi dela brezžično? Ker ga nimam nameščenega v sobi kjer je router in mi ni v drugo sobo za vlečt kabla, da bi ga povezal...

lp
 

bade25

Pripravnik
17. sep 2012
104
0
16
Sam uporabljam tole: http://trgovina.siol.net/oddelki/racunalnistvo/izd_3295_hlszcm756a_hp_officejet_pro_8500a_plus_eaio
Uporabljam vse razen faksa. Dve leti že deluje bp. Porabim pa cca 500 listov papirja na mesec. Kvaliteta printa je ok, wi-fi zelo uporaben (imamo "gori" 5 računalnikov, razmetanih po celi bajti, ki printajo na ta printer), softver pa precej "enostaven", tako, da je lahko "obvladljiv". Kartuše sem kupil še ene originalne, tako imam zdaj dvojne in jih nosim k "polnilcu" kartuš, ker so te 50% cenejše. Dvostranska varianta printanja je zakon, saj ti sploh pri kakšnih "delovnih" printih prihrani kar precej papirja. Tudi kvaliteta fotografij je z uporabo foto papirja zelo dobra.
Priporočam! Mogoče nimajo več modela 8500, ampak kot vidim je nov 8600.
 
Nazadnje urejeno:

dax

Majstr
22. maj 2012
877
1.911
93
@ganges

Seveda ne rabiš imeti vklopljenega UTP kabla, zadevo skonfiguriraj in dela brezžično.
 

ganges

Pripravnik
4. nov 2012
160
0
16
dax hvala, si mi dal misliti in sem zgleda bil nekaj mesecev prelen (pa tudi neke gromozanske potrebe ni blo, le kabl sem moral non stop vtikat...
smile-1.gif
Sedaj sem nastavil zadeve v printerju in potem v računalniku poiskal brezžični printer in to je to!

lp
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.561
1.152
113
Celje
Citat:
Uporabnik retro pravi:
V čem je Canon MG5350 boljši od HP 3520?

- ima ravno pot papirja. Seveda če potrebuješ kdaj natisniti kaj na trši papir.
- kartuše so nesramno poceni
smile-1.gif
 

ganges

Pripravnik
4. nov 2012
160
0
16
To, da ne zvija lista skozi "mašinerijo" ampak ga tako ravno notri vzame, kot gre ravno skozi proces tiskanja in ravno ven izvrže...

lp
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
No jaz sem mislil nekaj drugega in to da nima ravnega tiska torej da nima iste razdalje zgoraj na začetku tiska in spodaj je potem tisk za nekaj mm zamaknjen.
 

ganges

Pripravnik
4. nov 2012
160
0
16
V tiskalniku Epson BX935FWD mi je zmanjkalo Cyan barve. Sedaj bi hotel natisniti en dokument, ki ima spodaj barvni žig. Pa mi ga noče in noče natisniti tudi ko v lastnostih tiskalnika nastavim na grayscale barvo in sliko samo spremenim v črno belo... me vedno opozarja naj menjam kartušo in mi ponudi samo možnosti, da jo menjam ali cancel printing... Ve možno sem probal in ne najdem rešitve.

Ve kdo kaj moram nastaviti še, da bo tiskalo samo črno belo? Črna kartuša je preko 90% polna.

lp
 

ganges

Pripravnik
4. nov 2012
160
0
16
Zaenkrat ni sile, ker mi je poštar malo po objavljenem postu prinesel set barvnih kartuš za Epsona. Ampak mi vseeno ni jasno zakaj nikakor nisem mogel spravit v pogon tiskanja slike v črno beli tehniki. Tako, da če kdo ve kaj sem delal narobe bo še vedno dobrodošlo, mogoče pa bom še kdaj rabil.

lp
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.561
1.152
113
Celje
Citat:
Uporabnik ganges pravi:
Zaenkrat ni sile, ker mi je poštar malo po objavljenem postu prinesel set barvnih kartuš za Epsona. Ampak mi vseeno ni jasno zakaj nikakor nisem mogel spravit v pogon tiskanja slike v črno beli tehniki. Tako, da če kdo ve kaj sem delal narobe bo še vedno dobrodošlo, mogoče pa bom še kdaj rabil.

lp

Inkjet tiskalniki so narejeni (vsaj večina), da se ustavijo, ko zmanka ene barve... To je zaščita, da ne "skuriš" glave, ki se hladi z barvo.
Pri canonu se pa da zadevo obiti
smile-1.gif