Multifunkcijska naprava

bero1

Majstr
2. sep 2007
2.891
101
63
mb+ -20km
Citat:
Uporabnik igi pravi:
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
pa ne pozabi poceni kompatibilne kartuše
smile-1.gif

ja pod 1eur na kos
cheer.gif

Link mogoče?, koliko pride dostava in kako dolgo se čaka na njih?

Kje Mariboru ali na Ptuju kupiti MG5350?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.405
6.552
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Tale verjetno pride 31.1. tud v Slovenijo po tej ceni
Na spletu je ni.
Igi: že imaš kartuše za evro? Si že kaj natisnil. V neki drugi temi si napisal cifro 45000 kopij, kar se mi zdi neverjetno....? Takrat sem našel ceno za originale za okoli 13€, za sorazmerno malo strani. Sicer je evro čisto druga cena, vendar...
Moram tisti link od berota pogledat na pc. Opera mini mi kaže drugace kot piše matofill.
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.485
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Jest:

Vaša cena: 82,31 €
Spletna cena: 83,90 €

Dobavljivost: Na zalogi

Popusti se vam bodo aktivirali po osvežitvah, ki se aktivirajo vsako uro.

Ampak neprofesionalno je to, da to ni nikjer jasno napisano... Zdajle sem preveril... in je res taka cena... vceraj pac ni bila... In ce se odlocam nakup, kupim tam, kjer je cena jasno napisana... ne pa, da se moram registrirati in cakati eno uro... poleg tega pa to se ne niti ne vem... da moram eno uro pocakati
bonk.gif
...

Ce pa res to kje pise, imate pa dobro skrito
grims-1.gif
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.595
994
113
48
KR
Tolk govorite okoli teh printerjev, da sem moral kar MG5350 kaufnt.
cheer.gif

Doma ga sicer še nikoli nisem imel, ker imamo v firmi okoli 15 različnih printerjev in mi gredo rahlo na k.... kdaj pa kdaj. Posledično zaradi tega nisem nikoli hotel doma imeti printerja.
hysterical-1.gif

Sicer ga doma prav veliko ne rabim, ampak za sem pa ke pa prav pride, da se mi ni treba vsakič ko se kaj nujno rabi v firmo peljat.
No zdej me pa zanima, če kdo ve iz izkušenj, koliko hitro se barve zasušijo pri tem printerju, če ga malo ali dalj časa ne uporabljaš?
cool-1.gif
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.561
1.152
113
Celje
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Tale verjetno pride 31.1. tud v Slovenijo po tej ceni
Na spletu je ni.
Igi: že imaš kartuše za evro? Si že kaj natisnil. V neki drugi temi si napisal cifro 45000 kopij, kar se mi zdi neverjetno....? Takrat sem našel ceno za originale za okoli 13€, za sorazmerno malo strani. Sicer je evro čisto druga cena, vendar...
Moram tisti link od berota pogledat na pc. Opera mini mi kaže drugace kot piše matofill.

Ja glej 45.000 kopij je bilo narejenih v manj kot mesecu dni... dobro niso bile to fotografije, ampak je moralo pobrati vsak list (250gramski papir) posebej in gor natisniti eno malenkost. Printer še vedno deluje normalno, čeprav imam na rezervi novega. Sem predvideval, da ne bo zdržalo do konca in sem že prej kupil (pač vkalkulirano v ceno storitve)
smile-1.gif


Glede kartuš.... jst sem tele naročil: http://www.ebay.de/itm/30-fur-...=item35bb39d2e3

kako se bodo obnesle na dolgi rok pa še ne vem. Imam not prvi komplet in deluje OK. Le črna je glede na original malenkost manj ostra na navadnem papirju.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.561
1.152
113
Celje
Citat:
Uporabnik p4pe pravi:
Tolk govorite okoli teh printerjev, da sem moral kar MG5350 kaufnt.
cheer.gif

Doma ga sicer še nikoli nisem imel, ker imamo v firmi okoli 15 različnih printerjev in mi gredo rahlo na k.... kdaj pa kdaj. Posledično zaradi tega nisem nikoli hotel doma imeti printerja.
hysterical-1.gif

Sicer ga doma prav veliko ne rabim, ampak za sem pa ke pa prav pride, da se mi ni treba vsakič ko se kaj nujno rabi v firmo peljat.
No zdej me pa zanima, če kdo ve iz izkušenj, koliko hitro se barve zasušijo pri tem printerju, če ga malo ali dalj časa ne uporabljaš?
cool-1.gif

z original kartušami in barvami, ki sem jih nalival v kartuše nisem imel nikoli težav s sušenjem. Pa je lahko stalo tudi po 2 meseca! Kaj bo s temi pocenskimi kartušami pa še ne vem!
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.595
994
113
48
KR
Citat:
Uporabnik igi pravi:
Citat:
Uporabnik p4pe pravi:
Tolk govorite okoli teh printerjev, da sem moral kar MG5350 kaufnt.
cheer.gif

Doma ga sicer še nikoli nisem imel, ker imamo v firmi okoli 15 različnih printerjev in mi gredo rahlo na k.... kdaj pa kdaj. Posledično zaradi tega nisem nikoli hotel doma imeti printerja.
hysterical-1.gif

Sicer ga doma prav veliko ne rabim, ampak za sem pa ke pa prav pride, da se mi ni treba vsakič ko se kaj nujno rabi v firmo peljat.
No zdej me pa zanima, če kdo ve iz izkušenj, koliko hitro se barve zasušijo pri tem printerju, če ga malo ali dalj časa ne uporabljaš?
cool-1.gif

z original kartušami in barvami, ki sem jih nalival v kartuše nisem imel nikoli težav s sušenjem. Pa je lahko stalo tudi po 2 meseca! Kaj bo s temi pocenskimi kartušami pa še ne vem!

Super, to sem hotu slišat.
zmaga.gif
 

bero1

Majstr
2. sep 2007
2.891
101
63
mb+ -20km
Nekaj me še zanima
ali obstaja kaj podobnega kot je MG5350, da ima fax zraven in pa poceni kartuše, kot MG5350?
Kje kupiti?
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.159
1.188
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Jest:

Vaša cena: 82,31 €
Spletna cena: 83,90 €

Dobavljivost: Na zalogi

Popusti se vam bodo aktivirali po osvežitvah, ki se aktivirajo vsako uro.

Ampak ti res nisi gladek, če ne razumeš. Malo sem grutal katerega, našel tega, pogledal v par spletnih štacun, ki jih vem iz glave (tudi na comtron), pa je bil na mimovrste najcenejši. Če ne znate napisat cene na spletno stran, ni moj problem, ampak če resno mislite, da se bom registriral na kupu spletnih štacun samo zato, da vidim prave cene, pač niste resni.

Citat:
Uporabnik Jado pravi:
na mimovrste se moraš isto registrirati mar ne? je to edini izgovor sedaj?

je velik namig, da je cena, na bannerju pod točko 5.

Moram? Ne, da bi preveril ceno, se mi ni treba.
 
Nazadnje urejeno:

Dushan

Pripravnik
11. apr 2008
274
0
16
Mene pa zanima, če obstaja kakšen zmogljivejši brat od Canona MG5350, s tem da ima tudi samodejni podajalec papirja (ADF) za skeniranje več listov?
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.242
324
83
Glede sušenja: ponavadi če pustiš printer prižgan se vsake toliko "spuca", vsaj moj ima nek "flush" vsake toliko, pa ni panike. Samo ugasnjen ne sme bit. Verjetno imajo vsi kaj podobnega.