MotoGP 2012

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
49
evo me
Bravo Lorenzo, Stoner pa je razočaral. Ne samo zaradi rezultata, ampak predvsem zaradi nešportne poteze, ko se je nabil v Bautisto.
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.362
81
48
Je pa bilo pozitivno presenečenje to, da so našega skakalca Kranjca pokazal na štartu, ka se je motal tam okrog motorjev
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Stoner je katastrofa. Se mi zdi, da komaj caka konec prvenstva.
Bradl pa lepo pridno dela!
Moto2 je pa zakon marqez,espargaro,ianone,luthi......nikoli ne ves kdo bo zmaga
aplauz.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik Rikolus pravi:
Je pa bilo pozitivno presenečenje to, da so našega skakalca Kranjca pokazal na štartu, ka se je motal tam okrog motorjev

Vesel je bil, pa kot da je 8 letni nadebudni motoGP fan prvic srecal svojega strip heroja
grin1.gif
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Včeraj je spet bila dobra dirka v mokrem Silverstonu! Prehitevanj je bilo veliko še več padcev......
cheer.gif

Tako pa sta zaključila dirko čez ciljno črto Jonathan Rea (honda) in Ayrton Badovini (bmw)

 
Nazadnje urejeno:

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Audi.

Nisem toliko spremljal. A ga pri Duklu niso vec maral, al je njemu dopizdil, da so nesposobni in da bo Audi lastnistvo izdajalo nov bajk na 12 let?
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Zdaj se bo pokazalo, če je problem samo v motorju ali je bil tudi pri VR!
Yamaha je hudo dober stroj, konkurenčen tudi v satelitskih moštvih.
Se pa zna zgodit, da Dovi potone z Ducatijem, če bo presedlal iz Yamahe.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
49
evo me
Vsekakor je problem pretežno v motorju, vendar tudi Rossi ni več tisti Rossi, kakršen je bil pred štirimi leti. Menim, da se bo vozil med prvo trojko. Boljši bo od Pedrose in slabši od Lorenza. Prvak najbrž ne bo več.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
49
evo me
Bi lahko prosim nehal s svojimi primitivnimi izpadi smetiti vsaj na tistih delih foruma, kjer to nikakor ni primerno?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.678
6.088
113
blizu močvirne prestolnice
Boš rekel da ni res? Naj sodeluje pri razvoju, seveda njboljše se je usesti na odličen motor in zmagovati, isto kot MS, oziroma slednji je pri Ferrariju celo sodeloval pri razvoju!
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Boš rekel da ni res? Naj sodeluje pri razvoju, seveda njboljše se je usesti na odličen motor in zmagovati, isto kot MS, oziroma slednji je pri Ferrariju celo sodeloval pri razvoju!

Kakšna pa je bila yamaha, ko je Rossi prestopil iz honde?

Ti verjetno gledaš moto GP zadnje tri leta.
rolleyes-1.gif
 

miha72

Pripravnik
29. jul 2008
848
1
18
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Boš rekel da ni res? Naj sodeluje pri razvoju, seveda njboljše se je usesti na odličen motor in zmagovati, isto kot MS, oziroma slednji je pri Ferrariju celo sodeloval pri razvoju!

Kakšna pa je bila yamaha, ko je Rossi prestopi iz honde?

Saj je pripeljal pol Honda s sabo ??


Kdor ne ve pri Rosiju je bilo nekaj ključnih ljudi, brez njih je izgubljen. Še posebej brez pravega strokovnjaka za vzmetenje.
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Stoner je top dirkač, pomoje ima najboljšo tehniko. Ima pa velik problem, ki bo folku znan baje po končani sezoni ali celo kasneje. Parkat se je videlo, kako se mu roke tresejo.

To sta ugotavljala po dirki tudi angleška komentatorja. Zna biti res nekaj na tem, da je ima Stoner neko bolezen, ki jo ne dajo v javnost. Posledica tudi nenadni odhod tega dirkača praktično na vrhuncu.

Začelo se je pa baje to že pri Dučetu, ta nenadna bolezen neznana..... Tko, da se mi zdi, da je odhod posledica tega.
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Kje si to pobral?
Pri dučetu je bil problem utrujenost, ki je bila posledica alergije na laktozo.
Roke so se mu pa tresle, ker je bil fizično slabo pripravljen kar je sam priznal.
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Nism pobral na skyju je kazal, pr hondi, kako mu je čudno roka trzala, kot bi mu krče v roki. Mogoče je res fizično zlo šibak, sam čudno za takega dirkača..

Te probleme očitno ima tudi pri Hondi. Still nerazumljivo je, da odhaja na vrhuncu. Po moje ima trenutno najboljši still vožnje, všeč mi je njegova agresivnost, ki jo kaže na motociklu.