Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Ne morem verjet da je migrantoljuPec zavrnil mojo dobro in predvsem človesko idejo da čimveč migrantov uvozimo in jih nastanimo v najboljše ljubljanske hotele in prestižna stanovanja. In bi jih raje poslal kar nekam Bogu za hrbtom ob gozdu polno klopov. Temu se reče fašizem, homofobnost, nacizem in kak jaz vem še vse.
Zakaj ne bi kar celotno Afriko v Slovenijo preselili?
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
20180611_151033.jpg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.581
15.620
113
Na Alterju so sami taki, ki so prepričani, da bo tistih 300 migrantov, ki so ostali v Sloveniji, posililo in islamiziralo vesoljno državo. Najdejo se tudi taki, ki bi jih na meji postreljali ali utopili v Kolpi. Nekoga, ki normalno razmišlja, pa bi utišali z žalitvami in diskreditacijami.

Kako odličen primerek zgrešenega nerealnega liberalnega pogleda. Boljšega primera zgrešenega dojemanja sveta in dogajanja okoli sebe nebi mogel dati tako da hvala ti za tole.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.177
4.049
113
Pa dobro, toti so še vsaj iz bivše skupne države. Po možnosti še pravoslavci.
Tukaj pa se pogovarjamo o črnuhih iz Afrike po možnosti še muslimani.

Sem že dosti te rase videl po Nemčiji in verjemi, da znajo kakšno sotesko v geto spremenit.

Jaz jih nočem imeti na svojem puklu.

Mislim da so to zajebali Angleži, da nimajo več kolonije doli je vsaj bil mir.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Pred dobrim tednom je bilo tole označeno za sovražni govor desnice in vnašanje nestrpnosti v slovenski prostor.
Screenshot_20180611-234622_Twitter.jpg
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Kar povej kakemu Dragiću ali Dončiču, da je podgana v slovenskem hlevu. :gorjaca::bonk:Tudi njihovi starši so bili migranti, ki so prišli v Slovenijo za boljšim kosom kruha.
Oba imata slovenski materi in sta po krvi prav toliko Slovenca kot Srba, če se že pogovarjamo o tem. Predvsem pa sta oba rojena in odraščala v Sloveniji in uspešno zastopata Slovenijo.

Sicer pa, zame je Dragič bolj Slovenec kot večina Slovencev.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

In zakaj se potem nekatere stranke ukvarjajo z imaginarnimi 1930 euri stroška, namesto z realnim planom kako dejansko zavarovati meje?

Sem mogoče kaj spregledala in ti plani že obstajajo?

Še najbližje temu je bil Matej Lahovnik, ki bi Pumo preselil na hrvaško mejo.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Nedopustno tvittanje slovenske policije.
Policija se nima kaj vmešavat v politiko in izvajanje le te. Avtor tvita bi moral biti ostro sankcioniran.
20180611_175923.jpg
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.