Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Izgnat jih od koder so prišli in ta opremljena stanovanja dati slovenskim brezdomcem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Adam13

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.993
4.273
113
Hitro naj rešijo vloge, da bodo lahko legalno delali, služili denar in plačevali davke.
hehe

Če bi v tvojih floskulah bi bilo vsaj promil resnice, v afriki nebi stradali in čakali pomoč.
Druzga k ležat ne znajo in delati pizarije. Če jih garbajo potem nekako gre.... Apartheid je bil točno to in je bil order. Sedaj pa ko so svobodni bežijo.
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Screenshot_20180528-154838.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Adam13

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.898
3.605
113
Jaz že skrbim tako, da mi ga čimmanj zaplenijo. potem pa naj s tem izplenom kupijo vsakemu po en ajfon.

In za razliko od njih meni ne da niti c od centa.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: B81

atepej

Fizikalc
3. jul 2013
911
71
28
34

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Še enkrat poti kot je opisana ni, ker vmes stojijo Makedonija, Kosovo, Črna gora, Hrvaška. Bemti avstroogrsko razgledanost ali naše "novinarje".
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.082
4.996
113
Nuku`Alofa
Point je, da bodo ilegalci ostali pri nas, če cmera ne bo ukrepal. Dejstvo je, da ima cmera vso pravico neprodušno po avstrijsko zapreti mejo, ker ilegalci prihajajo iz kupa varnih držav, veliko tudi iz držav, ki so turistične destinacije (Maroko, Tunizija). Zato je neko človekoljubje samo izgovor za nesposobnost vladajočih.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.469
4.995
113
Grem stavit, da je bilo pred cca 20-imi leti krepko več ilegalnih prehodov meje kot jih je trenutno. Ampak ni bilo medijsko "podprto". To so bilo časi, ko so se do Sarajeva pripeljali z letalom, potem taksi čez Hrvaško v bližino meje s Slovenijo in potem z lokalnimi vodiči preko. Sporazuma o vračanju s Hrvati ni bilo in če so jih naši dobili, so jih peljali v azilni dom. Tam so ostali par dni, da so si opomogli, potem pa so "izginili", torej šli naprej na zahod, kljub mejnemu nadzoru Italije in Avstrije. Ljudje ob meji so malo jamrali, ker so si včasih iskali zatočišča v kakih vikendih ali gospodarskih poslopjih, vendar neke resne škode ni bilo. Predvsem pa kot sem napisal, na ta račun ni bilo možno dobiti medijskega prostora. Konec koncev, koga od politikov v Sloveniji zanima območje ob meji, če ne gre za morje. Občasno so samo pokazali, da so azilni domovi polni. Ampak to se je menjalo iz dneva v dan ...
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Grem stavit, da je bilo pred cca 20-imi leti krepko več ilegalnih prehodov meje kot jih je trenutno. Ampak ni bilo medijsko "podprto". To so bilo časi, ko so se do Sarajeva pripeljali z letalom, potem taksi čez Hrvaško v bližino meje s Slovenijo in potem z lokalnimi vodiči preko. Sporazuma o vračanju s Hrvati ni bilo in če so jih naši dobili, so jih peljali v azilni dom. Tam so ostali par dni, da so si opomogli, potem pa so "izginili", torej šli naprej na zahod, kljub mejnemu nadzoru Italije in Avstrije. Ljudje ob meji so malo jamrali, ker so si včasih iskali zatočišča v kakih vikendih ali gospodarskih poslopjih, vendar neke resne škode ni bilo. Predvsem pa kot sem napisal, na ta račun ni bilo možno dobiti medijskega prostora. Konec koncev, koga od politikov v Sloveniji zanima območje ob meji, če ne gre za morje. Občasno so samo pokazali, da so azilni domovi polni. Ampak to se je menjalo iz dneva v dan ...
Sem pred kratkim nekaj malega pisala o tem in linkala nekaj podatkov, pa ni bilo videti zanimanja med občinstvom. V bistvu so glavni akterji zapis gladko ignorirali.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Seveda so ignorirali, saj se ne sklada z njihovo teorijo, da bo nekaj sto migrantov islamiziralo. posililo in spravilo na kant Slovenijo.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.