Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.589
15.628
113
Pa zakaj kurca 3x?

Trikrat zato, ker se določene tematike ponavljajo v več temah in ne moreš reči, da ni smiselno, da se kakšne slike tako prilepi večkrat. Seveda pa to ni mišljeno potem da zlorablja in lepi 3x isto fotko v isti topic. Tokrat jaz tega nisem dojel kot enako fotografijo, saj je resolucija fotk iz drugega posta veliko boljša kot iz prvega posta. Če pa bi 2x nalepil identičlno fotko pa bi jaz že sam od sebe brisal ta drugo takoj, ko bi prišel na forum in to našel. Kar pa zadnje čase tako ali tako ni problem, saj imam vsakič, ko se prijavim na Alter, za obdelat kar nekaj prijav čez njegove poste. Ste hujš k UDBA ej :aplauz:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja, saj Mateju tudi 3x ne klikne.

Sicer pa - vsaka stvar je za nekaj dobra :fredi: . VOLITE ... SDS ... !!! :cheer::cheer::cheer:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.589
15.628
113
:valjamse::bonk: Osebje, kolikor vas pač še je živih, se malo delate budale zadnje čase...

No če se pa tebi zdi enaka kvaliteta pa tudi prav. 100 ljudi, 100 čudi. In prav nič se ne delamo budale, to prav lepo počnete uporabniki sami s svojo sveto prepričanostjo v zgolj in samo vaš "prav". Pa če že citiraš prosim citiraj dobesedno in ne prirejaj - smajli na koncu takšnega stavka ti dejansko da lahko misliti, da se malo norčujem pa se ne. Razen v zadnjem stavku kjer sem dejansko prilepil smajlija.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.589
15.628
113
Pa ste spet temo uničili. Eni in isti. Pejte v spam kotiček.

Moja napaka, ker konstantno poizkušam obrazlagati moderatorske ukrepe v določenih primerih in potem valda da se razvije offtopic debata. Sem zdaj prišel do zaključka, da tega ne bom več počel, čeprav se mi to zdi zelo smiselno zaradi splošnega razumevanja situacije ampak je res, da eni non stop zapenjajo v to. No, ne bom jim več dal prilike, nadaljne razlage odpadejo.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Saj ni treba, te noben ne prosi razlage ukrepov, ampak ukrepanje, ker je že veliko userjem dopizdila ta propaganda..torej,če ne zastopiš, ne zastopiš in uživaj v enolični propagandi v vseh temah, kjer se pofočka ta alter od alterja.:aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mamca

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Tu se je Grims malce zmotil.
V EU migrante vodi Merklova - iz iste evropske stranke kot je sam. Wilkommen politika.
In recimo da če en migrant stane 1963 eur. Koliko bo pa stal če zmaga SDS? Zakaj Grims tega ne pove?
Bodo če SDS zmaga hodili iz Maroka, Iraka, Tunizije, Kosov, Bosne v manjšem številu?
Bo v primeru če policija kakega albanca s tiralice zadrži na meji spet zahteval interpelacijo notranjega ministra?
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Tu se je Grims malce zmotil.
V EU migrante vodi Merklova - iz iste evropske stranke kot je sam. Wilkommen politika.
In recimo da če en migrant stane 1963 eur. Koliko bo pa stal če zmaga SDS? Zakaj Grims tega ne pove?
Bodo če SDS zmaga hodili iz Maroka, Iraka, Tunizije, Kosov, Bosne v manjšem številu?
Bo v primeru če policija kakega albanca s tiralice zadrži na meji spet zahteval interpelacijo notranjega ministra?
Maš point..
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mamca

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.974
5.623
113
Moja napaka, ker konstantno poizkušam obrazlagati moderatorske ukrepe v določenih primerih in potem valda da se razvije offtopic debata. Sem zdaj prišel do zaključka, da tega ne bom več počel, čeprav se mi to zdi zelo smiselno zaradi splošnega razumevanja situacije ampak je res, da eni non stop zapenjajo v to. No, ne bom jim več dal prilike, nadaljne razlage odpadejo.
Ti kar razlagaj....samo manj se zapletaj/zgubljaj v teh razlagah in večx banaj...al pa meni prepusti moderacijo :)
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Tu se je Grims malce zmotil.
V EU migrante vodi Merklova - iz iste evropske stranke kot je sam. Wilkommen politika.
In recimo da če en migrant stane 1963 eur. Koliko bo pa stal če zmaga SDS? Zakaj Grims tega ne pove?
Bodo če SDS zmaga hodili iz Maroka, Iraka, Tunizije, Kosov, Bosne v manjšem številu?
Bo v primeru če policija kakega albanca s tiralice zadrži na meji spet zahteval interpelacijo notranjega ministra?
0 migrantov. Kot orban. In takojsna deportacija ilegalcev in ne tako kot zdaj ko jih rdečuharski talibani filajo allah ahmadovce s piškotki v parlamentu.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
0 migrantov. Kot orban. In takojsna deportacija ilegalcev in ne tako kot zdaj ko jih rdečuharski talibani filajo allah ahmadovce s piškotki v parlamentu.
Bere se lepo, ampak zakaj tega v SDS-u jasno in glasno ne povedo? Tako glasno da se jih sliši do Bruslja in Berlina, ne pa kot zdaj da se o tem pogovarjajo samo penzionisti za šankom.

Mogoče zato ne rečejo na glas, ker tega ne mislijo narest - po volitvah (če zmagajo) bodo pa rekli tega mi nikoli nismo obljubljali. če je pa kak penzionist za šankom kaj obljubljal pa ne vemo, no to naša stvar - naše vodstvo ni to nikdar ne reklo, ne obljubilo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.