Ljubljana - brezvezno mesto?

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.992
1.439
113
To je profi likvidacija. Zgleda vse malo povezano zadnjimi dogodki balkanskega bojevnika, obravnavo usmrtitve Božiča, ki je kavkaskem bossu v Sloveniji ukradel 1,5 Mio droge.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.870
2.251
113
za šankom
Čaki tip ve vse ampak vseeno kliče policijo, katera kao nič ne ve? Meni in bratrancu so pred 3 leti sneli komplet alu platišč in gum iz 4 avtov. Itak niso naredili nič, sem jih poklical, da je na bolhi oglas mojih ukradenih platišč, brez odziva, na koncu sem šel po platišča z 5 kolegi, platišča pobral in odpeljal, obvestil policijo, do danes še nisem dobil karkoli iz strani policije
 
  • Všeč mi je
Reactions: Marxon

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.718
113
Kaj misliš, da bo kdo tvegal življence za borih 3k€ neto???
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.992
1.439
113
Me zanima, ce bodo našli strelca. Vseeno je slab občutek glede varnosti in vpliva teh združb, da nekdo sredi dneva likvidira in odide s kraja zločina kot bi bil to njegov vsakdanjik, čeprav verjetno je. Še posebej, ce vzamemo v racun, da so glavni imenovane slovenske celice v zaporu.

Prav tako zanimivo, da mediji tega niso pograbili z obema rokama. Vceraj se prime novica, danes skoraj na koncu kot bi bil oborožen rop. Je pa res, da je tukaj odnos gangster/gangster. Sama sreča, da ni bilo kakšnih drugih nedolžnih žrtev.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.992
1.439
113
Sem zdaj iskal pa nisem uspel najti,enkrat sem nekaj bral na temo teh klanov. Teli likvidatorji so različno razporejeni. Velika verjetnost, da je prišel iz območja Sengena, kjer načeloma ni mejnih kontrol in se lahko prosto gibajo pod različnimi inditetami. Nisem strokovnjak, ampak ja, predvidevam, da je lahko že čez mejo v domačem zavetju.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.568
15.589
113
Kako lahko v današnjih časih zganjaš fašizem? Rečeš, da si antifašist pa je to to, podpora večine medijev in dela javnosti je zagotovljena.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Morgoth