LG vs PHILIPS vs SAMSUNG

zakon

Guru
16. maj 2008
8.742
798
113
toti Maribor
Samsung 32ES6710
zmaga.gif
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.939
14
38
Imam Samsunga 55ES6100. Pri gledanju filmov se iz ključka se mi je zdaj že 2x pojavilo da je kar nekje na sredi filma začelo nekaj nalagati in potem se je film kar ugasnil. Se pa ni dalo hitro prevrteti naprej, tako da sem lahko gledal le od začetka. Filma sta bila oba v formatu mkv. Pri nekaterih sem opazil da lahko izbiram npr. po scenah ali vrtim naprej, pri nekaterih pa preprosto ni te opcije. Je kaj narobe s filmi? Usb ključek je pa tale:
http://www.enaa.com/oddelki/ra...nic_boost__32gb

lp
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.607
5.806
113
Jaz sem zanima za nakup Philipsa 42pfl6067. Da nima DTS dekoderja me malo moti, vprašujem pa se ali ima DTS passthrought, tako da lahko hišni kino prebavi DTS?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.607
5.806
113
Sem že našel odgovor.:

NOTE: This TV does not support the DTS (Digital Theater Systems) audio format. Therefore, the DTS audio signal will not pass through the HDMI Audio Return Channel 'HDMI (1) ARC' or the 'DIGITAL AUDIO OUT (OPTICAL)' (SPDIF) connection.

Klinac! ... Rad bi se znebil mediaplayerja hdx1000 in kupil nov TV z media podporo. Prav bi mi prišel 42 colar, pa ga Samsung ne dela. Tako mi je padel na misel Philips. Zdaj pa ugotavljam, da dosti HD materiala ne bom mogel gledat, ker ni podpore niti passthrough-ja na mojga Harmana.
 

cerko

Pripravnik
9. maj 2012
278
0
16
Ali lahko kdo kaj pove o novih Philipsih, ki jih v zadnjem tednu intenzivno oglašujejo? Ali je to kakšna nova serija (superiorna glede na konkurenco) po novem letu ali samo močna trženjska akcija?
Ne vem kako bi si lahko v radijskem oglasu lahko privoščili, da trdijo, da imajo daleč boljšo sliko kot konkurenca... nisem pa uspel najti nobenih novejših testov (dec. 12 in jan 13). V Mojem Mikru ( http://www.mojmikro.si/pod_lupo/strojna_oprema/televizija_philips_serija_6000 ) je objavljen "test", ki pa ni bilo drugega kot 3 odstavki prepisanih navodil in samo hvaljenje... kot da preizkuševalec še ni videl LCD TV... No izjema je tisto z omotico, ampak ne vem, vseeno se mi zdi preveč oglaševalsko napisano (tista za profesionalno uporabo kot monitor
bonk.gif
)... ali pa je res takšen preskok?!?
 
Nazadnje urejeno:

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Pri oglaševanju se poudarja philipsove prednosti; največ spletnih aplikacij,največ slovenskih spletnih aplikacij in Ambilight osvetlitev.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Sem že našel odgovor.:

NOTE: This TV does not support the DTS (Digital Theater Systems) audio format. Therefore, the DTS audio signal will not pass through the HDMI Audio Return Channel 'HDMI (1) ARC' or the 'DIGITAL AUDIO OUT (OPTICAL)' (SPDIF) connection.

Klinac! ... Rad bi se znebil mediaplayerja hdx1000 in kupil nov TV z media podporo. Prav bi mi prišel 42 colar, pa ga Samsung ne dela. Tako mi je padel na misel Philips. Zdaj pa ugotavljam, da dosti HD materiala ne bom mogel gledat, ker ni podpore niti passthrough-ja na mojga Harmana.

In kaj te zadržuje, da ne bi povezal HDX-a s harmanom z optiko oz koaksialnim kablom?
 

jackr

Zelenc'
15. jan 2013
6
0
1
Pozdrav,

si bi kar sposodil tole temo.

Katerega od nastetih priporocate / odsvetujete in zakaj ?
na TV se bo:
- gledalo program DVB-C,
- predvajalo multimedijo (filme, slike) preko DNLA, USB,
- kaksen FB, browser za na hitro kake novice, youtube
- tu pa tam: snemanje na usb zna tud prav pridet.

razliko vidim samo v ceni in v tem da imata pa prva dva 200Mhz. (lepsa slika?)

Philips 37PFL4007H
LG 37LS570S
Samsung UE37ES5500

Vsi so med 470 in 500 EUR.