LG vs PHILIPS vs SAMSUNG

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Nisem vedel da Smart TV pomeni samo dostop do interneta in če, kaj ima podprto?
smile-1.gif

Sem od googlašev malo več pričakoval
smile-1.gif


Glede skrivanja podatkov....Samsung je že pred leti začel zavajat folk s tehnilčnimi podatki, kot so odzivni čas, kontrast pa še bi se kaj našlo. No v bistvu niti ni toliko kriv, ker je našel luknjo...:)
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
jah odvisno kaj delaš v prostem času na spletu. za ogled youtube filmov in malo facebookanja je tudi serija d5500 popolnoma dovolj.
sicer pa se aplikacije (oz. naslovi če želite) dodajajo sproti in skoraj dnevno tako da se ponudba širi in ni fiksna.

sicer pa smarttv ni samo internetni brskalnik...
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Tako je tudi rekel Sony koncem leta 2009 in v modelih 2010 je bilo težko najti podatke o odzivnem času in kontrastu, ker je to ....brezveze
smile-1.gif
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.895
52
63
Najbolj bedasto se mi zdi čitanje nekihTV testov, ki so v 90% nestrokovni, pristranski, pisani po naročilu, ki jih lahko piše vsak, ki nima kaj drugega počet od gospodinj do raznih svobodnih umetnikov. Če že Evropa nima nekega proizvajalca TVejev, bi si morala za zaščito svojih prebivalcev omisliti vsaj nek strokovni laboratorij, kjer bi preverjala resničnost tehničnih lastnosti vseh tipov TVejev, in ki bi bili prosto dostopni na internetu. Vsako zavajanje proizvajalcev in skrivanje podatkov pa bi moralo biti ustrezno sankcionirano.
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
Citat:
Uporabnik bpfc pravi:
Najbolj bedasto se mi zdi čitanje nekihTV testov, ki so v 90% nestrokovni, pristranski, pisani po naročilu, ki jih lahko piše vsak, ki nima kaj drugega počet od gospodinj do raznih svobodnih umetnikov. Če že Evropa nima nekega proizvajalca TVejev, bi si morala za zaščito svojih prebivalcev omisliti vsaj nek strokovni laboratorij, kjer bi preverjala resničnost tehničnih lastnosti vseh tipov TVejev, in ki bi bili prosto dostopni na internetu. Vsako zavajanje proizvajalcev in skrivanje podatkov pa bi moralo biti ustrezno sankcionirano.
takoj podprem...
sploh da se takoj sankcionira LG ki noro zavaja kupce s svojim "FULL HD passive 3D", kjer že po samih definicijah zajebejo sami sebe...
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
pa saj oni to testirajo v laboratorijih z pro čitalci in programsko opremo! Kaj vam tu ni jasno? Kot v našem parlamentu - komisija, ki bo kontrolirala komisijo, na koncu pa še ena komisija ...
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.895
52
63
mamomu, ogledal sem si neki test, ki si ga mislim ravno ti posredoval. Ker mi je bil test precej sumljiv in nestrokoven, me je zanimalo, kdo je avtor tega testa. Čisto na dnu strani je bilo tudi zapisano ime avtorja, in pa njegov kratek opis, zakaj se je lotil teh "TV review", kjer lepo navaja,da se je zato odločil, ker je kupil TV, ki se mu je že po nekaj dnevih pokvaril, in da je po poklicu dramski igralec - trenutno bresposeln.
Mislim, da to pove vse o strokovnosti.
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.895
52
63
Zelo rad bi ti posredoval ta link. Samo od tega je že preteklo nekaj mesecev in se ne spomnim, za kateri TV je bil ta test. Edina možnost je, da si ogledaš vse te teste (ki si jih posredoval) in se pozanimaš o avtorjih.