Lepote multikulturnosti 4

  • Ljubezen
Reactions: brane_new

evo Italijani so malce bolj varni
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.886
3.600
113

evo Italijani so malce bolj varni
Kaj ena lastovka že prinese ...pomlad?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.467
6.590
113
pri taščici
Pa mislis da kontrolor kdaj pride na to postajo.
Bi imela nasa sodisca kar nekaj dela
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.968
5.618
113
V mojih časih je bila zgolj polovična karta, pa sem sklepal, da smo napredovali in omogočili brezplačne vožnje otrokom.
images-1.jpeg
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
16.163
2.549
113
  • Všeč mi je
Reactions: WeWatchingYou

damirj

Guru
9. maj 2012
5.202
2.357
113

Resnici na ljubo, tudi oni drugi ni ravno pravilno slovensko govoril, pač pa neko ljubljansko (ali kakšno drugo) narečje... Pa ne da zagovarjam zdaj šoferja. Če bi že fantina želel se resno posvetiti temu, potem bi lahko tudi se potrudil pri izgovorjavi. Se pa drugače strinjam, da uspešno opravljen izpit slovenščine mora biti za pogoj za bivanje v Sloveniji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Samo Svoj

Guru
27. jan 2022
6.003
2.402
113
Resnici na ljubo, tudi oni drugi ni ravno pravilno slovensko govoril, pač pa neko ljubljansko (ali kakšno drugo) narečje... Pa ne da zagovarjam zdaj šoferja. Če bi že fantina želel se resno posvetiti temu, potem bi lahko tudi se potrudil pri izgovorjavi. Se pa drugače strinjam, da uspešno opravljen izpit slovenščine mora biti za pogoj za bivanje v Sloveniji.
Ali malo mešaš pojme ali pa si ubrisan?!

Daj še enkrat premisli.
 
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: damirj in jest5

damirj

Guru
9. maj 2012
5.202
2.357
113
Ne bom. Mislim, tako kot pišem. Razumem poanto posnetka. Sej je jasno da oni šofer je kao naredil izpit slovenščine, ki to ni bila, ali pa je naredil kr neki, ampak sej je dovolj, da gre svoje znanje slovenščine po opravljenem izpitu stestirat nekam, ne vem, v trgovino in bo videl pri čem je. Če je pa testiral to s svojimi kolegi, po možnosti iz istega tečaja, potem pa verjetno res ni mogel vedeti, da so ga naučili srbščine in ne slovenščine. Zdaj v članku ne piše drugega, kot da je ta šofer južnjak, lahko je makedonc, albanc, kosovar itd... Bi se pa avtor posnetka lahko bolj potrudil tudi na svoji strani.
 

Samo Svoj

Guru
27. jan 2022
6.003
2.402
113
Preberi še enkrat kar sem označil rdeče in premisli kdo vse biva v Sloveniji. Med drugim tuji veleposlaniki in njihovo osebje, raznorazen vodstveni in nižji kader tujih firm pri nas,..................
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5