Lepote multikulturnosti 4

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.546
15.551
113

Incident na obletnico napada leta 1972​

Do incidenta sicer prihaja na obletnico terorističnega napada palestinske skupine Črni september, v katerem je bilo med olimpijskimi igrami v mestu leta 1972 ubitih 11 Izraelcev. Takrat so sprva napadalci v olimpijski vasi ubili dva moška, devet pa jih zajeli za talce. Približno 18 ur pozneje so se poskusi osvoboditve končali s smrtjo deveterice, enega policista in petih napadalcev.
Prav v času streljanja je na izraelskem konzulatu danes potekala slovesnost v spomin na žrtve. Herrmann je dejal, da bi bilo lahko dejanje povezano z obletnico in bližino konzulata.

 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.973
4.262
113
Nov incident v Nemčiji povezan z islamom (*se pretvarjam da sem presenečen*) - Islamist poizkušal vdreti v izraelski konzulat:



Google translate zgornjega citata v slovenščino za tiste, ki ne razumejo nemško:
Po informacijah SPIEGEL-a in "Standarda" je bil osumljenec, ki ga je ubila policija, 18-letnik, ki živi v Avstriji in je živel v Salzburški deželi. Varnostnim organom naj bi bil že prej znan kot islamist. Lani naj bi ga preiskovali zaradi širjenja propagande IS, a je bil primer opuščen. V München se je odpeljal z avtom, kot kažejo policijski dokumenti.

Vir: https://www.spiegel.de/panorama/jus...n-sein-a-cbd0f493-72dc-4505-a396-29b51b822b4f

Krajši video: https://9gag.com/gag/aXPvnK9
senjorček pravi da imaš plašnice.....
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in Kamele0N

B81

22. jul 2007
36.580
10.277
113
tudi ti bi bil, če bi ti en tak grozil sred ulice....lahko mi tu iz naslonjača komentiramo ja..ne se lepega delat
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

corsol

Guru
11. mar 2010
2.909
916
113
tudi ti bi bil, če bi ti en tak grozil sred ulice....lahko mi tu iz naslonjača komentiramo ja..ne se lepega delat
Mogoče, pa mi ni.
Tudi dvomim , da kdorkoli tu gor slabo spi ker mu je 1 kosmtinec sredi ulice grozil,......drži pa, da nam kometiranje iz naslanjača na "udarne" novice(velikokrat izven konteksta , lažne,..itd..) gre kar dobro od rok.Nekekateri so na to bolj dovzetni drugi manj.
 

B81

22. jul 2007
36.580
10.277
113
Mogoče, pa mi ni.
Tudi dvomim , da kdorkoli tu gor slabo spi ker mu je 1 kosmtinec sredi ulice grozil,......drži pa, da nam kometiranje iz naslanjača na "udarne" novice(velikokrat izven konteksta , lažne,..itd..) gre kar dobro od rok.Nekekateri so na to bolj dovzetni drugi manj.
tako je...ni ti, zato si replicral, drugače pa ne bi.
 
19. jul 2007
2.827
1.539
113
Če osmica nekaj lepi, je pametno preveriti za kaj se sploh gre, spodaj je uradna objava belgijske nogometne zveze (tokrat kar precej poravnana s tvitom)

RED DEVILS PLAY NATIONS LEAGUE MATCH AGAINST ISRAEL IN DEBRECEN IN HUNGARY

As no local authority in Belgium considers it possible to host the Red Devils' home match against Israel on Friday 6 September, the Royal Belgian Football Association (RBFA) has had to seek a solution abroad. In consultation with UEFA, it was decided to play the match at the Nagyerdei stadium in Debrecen, behind closed doors.

After the city of Brussels indicated that the home match against Israel would not take place at the King Baudouin Stadium, the RBFA wrote to several cities with a UEFA-compliant stadium. After extensive consultation, the mayors of these cities - for security reasons - did not give their approval to host the match in their cities.


 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

brane_new

Guru
10. feb 2008
16.095
2.539
113
Če osmica nekaj lepi, je pametno preveriti za kaj se sploh gre, spodaj je uradna objava belgijske nogometne zveze (tokrat kar precej poravnana s tvitom)

RED DEVILS PLAY NATIONS LEAGUE MATCH AGAINST ISRAEL IN DEBRECEN IN HUNGARY

As no local authority in Belgium considers it possible to host the Red Devils' home match against Israel on Friday 6 September, the Royal Belgian Football Association (RBFA) has had to seek a solution abroad. In consultation with UEFA, it was decided to play the match at the Nagyerdei stadium in Debrecen, behind closed doors.

After the city of Brussels indicated that the home match against Israel would not take place at the King Baudouin Stadium, the RBFA wrote to several cities with a UEFA-compliant stadium. After extensive consultation, the mayors of these cities - for security reasons - did not give their approval to host the match in their cities.



In kaj pravi #corosol?
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.909
916
113
In zato je treba kosmatince še naprej uvažat?
Dokler jih ne bo toliko, da si bodo upali grozit stedi ulice. Tudi tebi.
Če jih je treba raje vprašaj kolonialiste , ki so jih destletja uvažali iz njihovih prekomorskih dežel in imajo danes tudi kar nekaj problemov. Bodo vedeli več povedat zakaj so jih uvažali.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.546
15.551
113
"Včeraj" za vzor, "jutri" v zapor:

UK: Afghan Refugee Who Had Been Praised As “Humble and Admirable” Charged With Gang Raping York Woman​

Two teenage refugees from Afghanistan are in custody after being accused of gang raping a young woman in York, England. One of the two men involved was previously promoted as an integration “success story” by his community’s council and a star player in the local cricket club.

Fahim Khan, 18, and Zaid Zahir, 20, appeared at York Magistrates’ Court today (August 30) each charged with one count of rape. They were arrested following an incident in the early hours of Wednesday, August 28. Khan and Zahir, who had both been studying at York College, confirmed their names and addresses with the assistance of an interpreter but their solicitor Kevin Blount said they would not be making any indications as to plea at this stage. Deputy district judge Frank Appleyard sent the case to York Crown Court where the two defendants will appear on 23 September. Khan, of Thorpe Lane, Cawood, and Zahir, of Rosebery Street, York, were remanded in custody until that date.